|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroški prehlad
17.11.2005 13:00:30   
Spark
Moja punči je prehlajena, iz nosa ji teče kiha in kašlja. Zdi se mi da vročine nima. Samo ko jo pogledaš vidiš da ima take bolančkane učke. Pa me zanima, če grem lahko z njo ven. Imam ene opravke, pa me zanima, če jo vzamem, ampak bova ene 40 min zunaj. Pa ne vem ali je to za njo matranje ali bi ji koristilo.  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroški prehlad
17.11.2005 13:04:54   
* Mateja *
pomoje je bolj, da jo imaš na toplem, da boš videla kaj se bo iz prehlada razpletlo, če se sploh bo. Morda ne bo nič.


(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroški prehlad
17.11.2005 13:21:03   
juma
Tudi naš je bolančkan(teče iz nosa in učkov,kiha)in sva danes kar lepo doma.Tud jest bi mogla po opravkih pa bojo kar lepo počakali,najnujnejše(pošta,trgovina) bo pa oči opravil,ko pride iz službe.user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroški prehlad
17.11.2005 15:54:16   
alenkapk
Naš mali je bil tudi prehlajen, pa sem ga vseeno dobro oblekla in peljala na zrak. Kasneje mi je to odločitev kot pravilno potrdila tudi zdravnica.
Malim zrak paše, če le nimajo vročine.

(odgovor članu juma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroški prehlad
18.11.2005 0:05:12   
KODA
Če se otroka dobro obleče,mu pomoje nekaj trenutkov svežega zraka ne bi smelo škoditi.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?