|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Motivacija dveletnega otroka
16.11.2005 19:41:33   
Anonimen
ali vabilo k igri popolen neuspeh.
Že dolgo časa iščemo primerno-umirjeno, igro za našega Timija,ki bi ga privlekla in vsaj za nekaj časa pritegnila in odtegnila od divjanja po hiši in foteljih pod mizo na mizo,na stole ,vklapljanje gumbov raznoraznih gospodinjskih strojev,vlečenje psov za ušesa in cukanje za dlako.
Včeraj se je Katja vsedla z nim na tlapokrita z časopisnim papirjem pripravila temperke lepo izrezala štempijlke iz krompirja,da se bosta igrala.
NIČ!!!Bolj zanimivo mu je bilo(meni malo manj)stiskanje tubic,da so barve kar brizgale naokoli.V kratkem času so bila tla moje dnevne prava pravcata slikarska paleta.
Ko smo pospravili pa je bil vik in krik.
Pa smo prešteleli na kocke-NIČ!!Lepše in bolj zabavno mu je bilo metat kocke vsem po vrsti v glavo.
Obupana babica več ne ve kaj bi?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Motivacija dveletnega otroka
16.11.2005 19:50:38   
muki1
Privezat ga bo treba Neva user posted image . Ja, umirjena igra user posted image  user posted image  user posted image . Tudi mene zanima kaj je to, včasih se mi že vsi notranji organi po tleh vlečejo, ona pa še vedno nima dovolj. Mislim, da je edina rešitev apaurin.
Šalo na stran, a veste, da mi je zdravnica ponujala apaurin za Nežo, ko sva bili v bolnici, saj je po trodnevnem driskanju on bruhanju bila čisto oslabela in ko je malo prišla k sebi, bi se ona kar igrala in maširala po sobi, pa bi morala še počivati in bi ji kar apaurin dali user posted image .
A se vam to zdi okej? Jaz nisem pustila.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Motivacija dveletnega otroka
16.11.2005 20:14:54   
Anonimen
To si pa prav naredila muki,apaurin otročku,ki je komaj iz bolezni zlezel in pokazal prve znake ozdravitve!!!Ta pa ni normalna no!!!user posted image

Ja mi smo zvečer že čist na tleh,skozi se mora nekdo ukvarjat z njim,ker to zahteva še posebi pa da kakšno ne ušpiči.
Samostojno igranje,da bi se s čim zaigral je pa utopija.
No ja nekaj minut risank,da počivajo naši živčki,potem pa spet motor zalaufa.


(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Motivacija dveletnega otroka
16.11.2005 22:52:27   
Marogica
Jaz sem kupila 2kg cenenega riža, ga dala v škatlo za čevlje, vzela posodico ali dve in sva ta riž "prelivala" iz ene v drugo posodico, po njegovih rokah, on po mojih..... To ga je lahko tako zabavalo,da ga ni zanimalo nič drugega-nobene igračke, TV, čisto ga je fasciniralo to "pretakanje", pa še čutila se razvijajo. Lahko uporabiš tudi pšenico ali kaj podobnega.
Druga takšna varianta je Gustin, narediš malo testa, ki je "trd", ko ga pa daš na roke, se začne razstezat in rast. To je bilo veselje!!!!. Včasih sem dodala še malo živilske barve/arome, da je bilo bolj barvno. Pa je minila ura, dve, kot da bi pihnil.
To so nam pokazali v vrtcu, v delavnicah za starše.
Bi moralo funkcionirat tudi pri tvojem vnuku, kajti glede na opis, je kar fajn mojemu ta večjemu podoben. PRobajte, pa dosti zabave želim

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Motivacija dveletnega otroka
17.11.2005 8:11:15   
čebelica maja
Marogica, super ideja.
Samo tole z Gustinom pa ne vem, kako naj naredim testo. (Res še nikoli nisem uporabila Gustina pri kuhi?) A je Gustin v prahu in ga potem zmešam z vodo al kako?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Motivacija dveletnega otroka
17.11.2005 8:20:07   
Marogica
Čebelica maja, ne sekiraj se, ker sem jaz tudi ena izmed takih, da Gustina prej nismo pri hiši imeli. NArediš pa tako, kot si že sama sklepala. Daš dve, tri žliče Gustina, pa malo vode, da nastane trda masa-jaz jo ponavadi počasi dolivam, da je ne dam preveč. Gustin pa je v prahu.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu čebelica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Motivacija dveletnega otroka
17.11.2005 14:07:13   
Anonimen
Hvala Marogica bomo poskusili čeprav se bojim,da bo potem vse od Gustina,jaz on in hišauser posted image Pa riž bomo lahko še čez kakšnoleto našli v kakšni pranjiuser posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?