|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovulacija v januarju !
23.12.2006 15:20:18   
pupica25
Pozdravljene!

Tako, drznila sem si odpreti novo temo, ker je že čas za to. Veliko O je že mimo in čakajo nas nove, v januarju.

Danes je prišla ta moja nesrečnauser posted image , tako, da bo moja O med 5. in 10.1.
Pa veselo na delouser posted image user posted image user posted image !!!user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovulacija v januarju !
23.12.2006 17:22:06   
sevenka
Moja user posted image se pa počasi izteka in O nastopi od 31.12. pa do 05.01.2007.
Gremo v nove boje!

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovulacija v januarju !
23.12.2006 17:44:37   
mehurčica
Da se vama kar pridružim. Jaz sem jo imela user posted image včeraj čisto malo, ampak bom kar štela, kot prvi dan. Tako da moreva začet že 30.12. Sem že rekla mojemu, da nama ta mesec ne uide niti en dan.user posted image Sem ga vprašala, če bo zdržal in me je samo začudeno pogledal in rekel, da bi to on mene mogel vprašat. heheuser posted image Upam, da ne bom preveč mislila na ostale zadeve(ker sem ostala brez službe), ker pol spet nič nebo.user posted image

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovulacija v januarju !
23.12.2006 18:05:27   
upica
Mehurčica, zdaj ti bo uspelo (ker si izgubila službo). Boš videla.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ovulacija v januarju !
24.12.2006 11:31:16   
muki1
Hej, punce, meni je letošnja januarska o. bila usodna. Trenutno mi poleg prvorojenke osrečuje življenje še moja oktoberka Iva.

Srečno, srečno, srečno vsem user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ovulacija v januarju !
25.12.2006 16:20:36   
*lunca*
Pozdravljene!

Že kar nekaj casa nazaj sem se prijavila na forum ringaraje, vendar sem vas do sedaj samo brala.
Z mojimuser posted image  sva se odločila, da po novem letu začneva delati na user posted image . Ravno zdaj imam user posted image , tako da bo moja ovulacija v začetku novega leta.
Upam, da nam vsem čimprej uspe zagledati user posted image !

Lep Božič vsem.

LP, Lunca

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ovulacija v januarju !
25.12.2006 16:54:34   
pin
ojla punce!
tudi jaz imam o - med 31.12 - 05.01.2007
obljubim da bom pridnouser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *lunca*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ovulacija v januarju !
25.12.2006 18:51:17   
sbap
user posted image Pozdravljene!

Evo, tu še ena, ki jo čaka O enkrat od 1.1.dalje. Vidim, da nas je kar dosti, ki nas čaka lep začetek leta, predvsem z dosti crkljanja in seveda skok na poskok in user posted image .  Do takrat pa veseli čas, z dosti prijetnih trenutkov, ko zate obstajajo le družina, prijatelji in čas, ki si ga lahko vzameš popolnoma zase. Punce, men se zdi to prav prijetna priprava na user posted image .

Res upam, da se bo leto 2007 začelo za vse nas z nasmehom do ušes in neizmernim veseljem, ko bomo zagledale user posted image user posted image . Zame je bilo 27. leto en velik mejnik v mojem življenju, ko sem spoznala mojega lubija, ki bo prav v letu 2007 star 27. let. In če v letnici pobrišem 00, ostane še samo 27. Upam, da ta zanimiva kombinacija pomeni, da se bodo vse potrebne 27-ke združile in bo nastal user posted image . user posted image  hehehehe.

Lp,

(odgovor članu pin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ovulacija v januarju !
25.12.2006 21:30:41   
Anonimen
Moja user posted image  se tud približuje, sem opazila danes lupinico jajčeca user posted image user posted image user posted image

Januar je začetek novih bojev, vsem nam bo uspelo!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sbap)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ovulacija v januarju !
27.12.2006 18:43:46   
pink
oj!
NAJBOLJŠE BOŠ ZVEDLA KDAJ MAŠ OVULACIJO, ČE BOŠ MOGOČE POSKUSILA PO TEJ METODI:ČE MAŠ NPR.5 DNI user posted image , POTEM SO 4JE ZGODNJI PLODNI DNEVI,POTEM PA SO MOŽNI PLODNI DNEVI PRIBLIŽNO 4DNI,POL PA JE MAKSIMALNA PLODNOST 1 DAN IN ŠE 3JE DNEVI MOŽNE PLODNOSTI!!!!!
MIDVA SVA PROBALA TA MESEC,PA BOMO VIDLI KAJ BO!!!!!
ČAO!

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ovulacija v januarju !
27.12.2006 22:16:48   
stunfek
Videla si lupinico jajceca? A se ti hecas? :)
Moja naslednja O bo najverjetneje okoli 18.1. za decembersko se cakam, ali smo bili uspesni ali ne. Tam okoli 6.1. pricakujem user posted image . Se malo, pa bo vse jasno.
Po eni strani se cudim temu forumu - ce ne bi zasla sem gor sploh ne bi vedela, koliko je pravzaprav problemov okoli nosecnosti in samega spocetja. Clovek se kar malo zamisli user posted image . Ker nama je v prvo ratalo kar na prvo zogo in tudi tokrat vse jemljem precej lahkotno se sprasujem, ce sploh zivim v realnem svetu :). Ze iz tega stalisca sem seveda sedaj skrajno radovedna, kdaj bova zanosila ne dvomim pa niti za mili sekundo, da nama ne bi uspelo.
Vidim, koliko iskrenih poiskusov je tule gor in vam vsem iz srca zelim, da naj vam rata cim prej in brez travm. Otroci so res nase najvecje bogastvo (in seveda tudi najvecja odgovornost 24 ur na dan brez moznosti izklopa) in vsi bi morali imeti priloznost spoznati te bisercke zivljenja.
Se devet dni, pa bomo videli pri cem smo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ovulacija v januarju !
27.12.2006 22:22:02   
jooly
tut pri nas smo nardil, kar smo nardil... čakam na svete tri kralje, kaj bojo prinesl. tampone al dudeuser posted image .

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ovulacija v januarju !
28.12.2006 8:13:42   
Anonimen
Videla si lupinico jajceca? A se ti hecas? :)


Ja, sem tolk spoznala svoje telo, da bom menda ja vedela kaj in kako. Sej folikel poči, mar ne? Zato pa potem nastopi user posted image . Mogoče se kakšni to zdi smešno, vendar po 2 letnem trudu menda ja vem kaj in kako in svoje telo nekatere poznamo bolje kot marsikakšen ginekolog.user posted image

(odgovor članu stunfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ovulacija v januarju !
28.12.2006 10:01:25   
lana38
nati!
Lupinica jajčeca, da bi bila vidna s prostim očesom, to je čisto nemogoče. Ko je jajčece oplojeno že 2-3 tedne(4-5 tednov nosečnosti), je veliko komaj toliko kot pika na koncu tega stavka. Pa do tega obdobja že kar precej zraste. To kar ti vidiš, je verjetno kakšen delček sluznice maternice, ki se že počasi pripravlja na user posted image , če to opaziš vedno pred user posted image . Nikakor pa ne more biti nič od jajčeca. Če imaš ti tako veliko jajčece, si pa res medicinski fenomen. Morda sem se ti zdela malce preveč groba, ampak takšna je realnost, žal.user posted image

Moja O pa bo okrog 4. ai 5.1.2007. Torej bodo prazniki čez novo leto kar polni user posted image  in user posted image . Samo upam, da bo to tudi kaj prineslo. Mislim seveda user posted image .
Za srečo v novem letu pa vam vsem skupaj pošiljam enega user posted image . Želim, da bi vse v drugi polovici januarja zagledale user posted image . Očitno bomo vse skoraj v istem času imele O in potem tudi skupno pričakovanje na user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ovulacija v januarju !
28.12.2006 10:20:42   
Anonimen
No ja no, sej v bistvu po eni strani imaš prav. Po domače povedano, vem da ni prišlo do oploditve, ker za vsak izcedek  vem kaj napoveduje.

user posted image user posted image user posted image  v nove boje vse skupaj....

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ovulacija v januarju !
28.12.2006 10:24:53   
Taula
Moja user posted image  hodi na tako različne čase da ne vem točno kdaj bo moja O in mi preostane le da veselo user posted image , tako da ne zgrešiva. Enkrat se bo že prijelo!user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ovulacija v januarju !
30.12.2006 16:00:32   
nemrak
user posted image user posted image
Moja user posted image  je danes prišla. Tako, da O pričakujem nekje od 12-16.01. Še prej pa moram popapcati 5 tabletk Klomifena.
Upam, da nam v novem letu vsem uspe narediti zdrave user posted image .
SREČNO IN ZDRAVO LETO 2007!!!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ovulacija v januarju !
30.12.2006 18:19:52   
stunfek
No, lepa rec. Tudi jaz sem danes dobila menstruacijo. Naceloma imam user posted image  redno na 30 dni, ta mesec, ko smo cakali ali bo ali ne bo, pa je prisla ze kar danes! 8 dni prezgodaj. Res nenavadno. Sicer krvavim cisto malo in zelo pinky ampak pac je. Sicer se nama ne mudi ampak vseeno sem presenecena nad tako prerano user posted image . Mozu sem poslala sms, da se odpira nova sezona za oktoberskega bejbija user posted image .

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ovulacija v januarju !
30.12.2006 18:23:57   
stunfek
zakaj pa jes klomifen oziroma cemu sluzi?

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ovulacija v januarju !
31.12.2006 9:14:50   
Pandica
Tudi jaz bom imela konec prvega tedna v novem letu O, seveda bova z mojim dragim pridna tako, da upam, da mi uspe, da postanem prvi mesec v novem letu srečka user posted image  in dobim kmalu user posted image  .

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ovulacija v januarju !
31.12.2006 9:54:28   
lana38
Klomifen so tablete, ki spodbujajo O. Dobiš jih, če nimaš svoje O, ali pa da se spodbudijo jajčniki, da proizvedejo več jajčec in se tako poveča možnost zanositve. Iz tega drugega razloga sem jih jaz dobila.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ovulacija v januarju !
31.12.2006 10:13:19   
stunfek
Hvala za odgovor lana38. Jaz sem vmes ze malo posumila, da je moja krvavitev pravzaprav vgnezditvena krvavitev, saj je vse drugace kot pri normalnem perilu. Vedeti seveda ne morem. Vceraj me je malo tiscalo v prsih ob misli, da bi to lahko bilo to ampak sem se skulirala in rekla, da je najbrz kljub vsemu cisto obicajna rec :) Skoz si govorim, da se nama ne mudi sto na uro in da bo ze, ko bo. Hecno na koliko stvari si pozoren, ko nekaj pricakujes oziroma si zelis, a ne?
Vceraj je bil izcedek tako roza, da sem bila prepricana, da je to vgnezditvena krvavitev :)))). Kaj smo ljudje vcasih smesni! Vse bi verjeli, samo, da obstaja najmanjsa moznost za uresnicitev...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ovulacija v januarju !
31.12.2006 15:45:53   
pupica25
Ojla!

Kot sem že napisla, bo moja O nekje med 5.1. in 10.1. včeraj sem opazla nekaj prozorne sluzi, ki je je bilo danes že kar fajn več, tak da, kaj menite- je možno, da pride O že 8. dan v ciklusu? Se mi zdi skoraj neverjetno, ampak sluz je kar fajn vlečljiva in mlečno-prozorna. Sma pa na dva dni aktivna.

Dajte, me zanima vaše mnenje. Dost sreče punce!

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ovulacija v januarju !
31.12.2006 18:42:12   
stunfek
Prav lahko je to znak O. Jaz poznam kar nekaj konkretnih punc, ki z zagotovostjo vedo kateri dan so zanosile in O je lahko precej na druge datume kot izracunano po znani metodi - glede na oddaljenost od prvega dne zadnjega perila. Vazno je, da se pridno udejstvujeta :) pa bo. Srecno!!!

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ovulacija v januarju !
1.1.2007 14:18:07   
SM10
Mi moramo biti še posebej pridni med 10. in 15.-1.2007.

Vsem pa user posted image user posted image user posted image user posted image  v letu 2007.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?