|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PEG PEREGO SKATE- uporabnice
21.8.2008 15:14:16   
*Najchy*
živjo. a bi mi lahko katera uporabnica mal več povedala, kako je z vozičkom, ko košara ni več uporabna in je na vrsti sedežni del? Sem tik pred nakupom tega vozička, amak se bojim, d ne bom pol obžalovala, ko bo dojenček bol velik in mu bo tist sedežni del ful ozek. bi mi lhko katera kej več povedla, prosim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PEG PEREGO SKATE- uporabnice
5.9.2008 23:12:28   
Ketrin
Mi imamo SKATa in smo super zadovoljni. Do 4 meseca je bila naša Kaja v košari, zdaj pa je v športnem delu. Meni je odlično, ker lahko v parih sekundah narediš spet košaro in jo čisto položiš. Sva ša zadnjič z eno kolegico primerjali ožino pri Chiccotu in je enaka... zaenkrat je pri nas BP, Kaja se rada pelje v njem in upam da bo tako tudi naprej....

(odgovor članu *Najchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PEG PEREGO SKATE- uporabnice
6.9.2008 19:10:35   
*Najchy*
Ojla. Mi smo ga pa lih danes šli iskat u lj. v njihovo trgovino in smo kupli zraven še avtosedež. Pa mi je tudi prodajalka mal več povedla, pa je tud ona rekla d ni tko ozek in d je ista širina ku pr plikotu. Tko d upam, d bom tud jaz prow hmali ga začela uporabljat, k je res fenomenalen. 

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PEG PEREGO SKATE- uporabnice
17.9.2008 17:58:09   
Flufi
Živjo punce! Sama imam rok šele čez 5 mesecev, a sva z možem že malo gledala vozičke in ravno Skate naju
je najbolj nadušil. Bolj skopo ste ga uporabnice opisale, zato vams prosim, če lahko napišete še kaj, da se bova
lažje odločila. A je katera, ki ga je kupila pa je popolnoma nezadovoljna? Kako se sicer obnese? Ima kake pomanjkljivosti
in če da, kakšne?


LPuser posted image

(odgovor članu *Najchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?