|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POLETNI DOPUSTI V MB
16.3.2006 13:06:02   
Anonimen
Pozdrvaljene,
v juliju bom predvidoma v postopki za IVF in me zanima, ce katera ve, kako je s poletnimi dopusti v MB??? Namrec cakanje je zelo dolgo in strah me je, da bom prisla na vrsto ravno takrat ko ne bodo delali. Zato me zanima, ce ima katera izkusnje s tem, kako je z IVF-ji poleti??
Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POLETNI DOPUSTI V MB
16.3.2006 17:31:32   
Sulfinija
Ojla!

Ambulanta dela vendar ne vse sestre hkrati,laboranti kjer delajo otročke pa imajo zaprt julij-avgust.Ne sekiraj se,ker bom lahko medtem jemala femoden tabletke in boš takoj po dopustu prešla na injekcije.Želim ti veliko srče v IVF.Jaz jutri imam prvi UZ in injekcije gonal-f zraven dobim in predvideni datum punkcije imam po 29.03.Tkole da mi drži pesti za veliko noč zvem rezultat prvega IVF postopka.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POLETNI DOPUSTI V MB
17.3.2006 12:32:41   
Anonimen
Mojca9000,
hvala ti za informacije. V bistvu sem 1x bila ze na razgovoru, ko so me dali na listo, 5.4.06 greva z mozem gor, da se dogovorimo, kako bodo stvari potekale in rekli so mi, da je to cca 3 mesece prej, kar pomeni, da zacetek julija bi prisla na vrsto ... Tvoja novica, da imajo takrat vse laborante na dopustu pa me ni ravno razveselila, saj potemtakem to pomeni, da bom 2 meseca vec cakala user posted image
Drzim ti pesti za tvoj postopek!!! Samo pozitivne misli, pa bo vse OK!!!
lp

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POLETNI DOPUSTI V MB
17.3.2006 14:42:57   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
da zacetek julija bi prisla na vrsto ...

Na vrsto boš prišla. In takrat bodo delali. Ker za takrat ko ne delajo itak ne planirajo nobenega postopka.
Ker vrsta ne teče po dnevih ampak po skupinah. Cela skupina pacientk začne postopek, tako da so punkcije vseh v skupini v določenem terminu. Torej planirajo že start skupin tako, da skupina nima punkcij v obdobju dopustov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?