|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POMOC..KOPALKE
7.6.2007 22:37:56   
zirafa76
prosim vas, kje naj dobim spodobne kopalke za poletje in kaksne so najbolj primerne..se posebej da prikrijejo stranske "blatnike"user posted image user posted image ???

Hvalaaaaaaaaaa

p.s. ce mogoce katera ve za obmocje stajerske

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POMOC..KOPALKE
8.6.2007 20:13:44   
lasekP
Evo odgovor.

1. Če imaš "male " pol tak al tak ni problema.
2. Če imaš pa "velike" pol je pa preverjeno najboljši naslov Lisca Sevnica. Imajo letos varianto, da si kupiš zgornji del posebaj, ker ti je verjetno spodnji del še prav od lani. Barvi sta men se zdi dve (modra in roza), imajo pa 3 al 4 modele in so res svetovni (držijo)user posted image

Če ti pa ni za v Sevnico, kjer mimajo neverjetno veliko izbiro (do koš. C), sem pa sigurna, da jih boš dobila tud v kaki drugi trgovini, ki prodaja Lisco.

Lepo nakupuj in naj ti "pašejo"user posted image

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POMOC..KOPALKE
8.6.2007 20:53:23   
zirafa76
joj, hvala ti...se bom zapeljala tja...upam, da bo kaj zameuser posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu lasekP)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POMOC..KOPALKE
10.6.2007 13:18:11   
pikceva
Ojla,

Jaz imam kar kopalke od prej - arena. So tisti športen model, ki jih zavežeš s strani kolikor želiš, pa tudi modrček je tak- nastavljiv. Hlačke so zelo nizke, tako, da jih komot nosiš pod popkom.

Lp

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...





sindarin

Bi kupili rabljeno igračo (seveda dobro ohranjeno)?

da (45%)

ne (40%)

samo dražje igrače (11%)

drugo (3%)


Število vseh glasov: 262

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!