|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRITISK V UŠESIH
17.2.2005 21:37:12   
tanaja*
Punce, prosim pomagajte mi z nasveti!
Do PDP imam še 13 dni. Drugače se počutim OK (no, razen danes sem čisto brez energije:(( ). Že par dni pa imam v ušesih pritisk (sej veste, kot bi se z avtom peljali na neko višjo(ali pa nižjo) točko, potem pa zazehaš in ti poči v ušesu in spet v redu slišiš) in ga nikakor ne morem izenačiti. Tako že skoraj nič ne slišim na levo uho, kar me zelo moti. Pritisk imam v redu (118/75) tako da ne vem kaj bi bil vzrok:zmeden::zmeden::zmeden:...

Kakšna ideja, nasvet:zmeden::zmeden::zmeden:, karkoli!

Hvala:angel:9nebesa!

tanaja*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   PRITISK V UŠESIH
17.2.2005 22:19:03   
beba76
Tanaja, jaz sem ti včeraj nekje odgovorila, pa ne vem, če nisi prebrala, ali pa ne pomaga...:zmeden:

Imela sem enake težave, sicer zaradi nizkega pritiska in sem jih rešila oz. jih še rešujem tako, da dam glavo čimnižje - k tlom in pritisk se izenači in je o.k. Sicer ne za dolgo, ko se šumenje spet pojavi, "vajo" ponovim.:)-:)-:)-

Probala sem tudi s palčkami za ušesa, pa nič ne pomaga. Pa če se stisnem za nos in pihnem, da mi v ušesih poči, kor praviš, tudi ni boljše.

Probaj se malo pripognit, pa bo mogoče boljše. Meni je zdaj že težko, ker mam velik trebušček in se moram kar pokleknit...:)-:)-:)-:)-

Pa sporoči rezultat!

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   PRITISK V UŠESIH
17.2.2005 22:34:17   
tanaja*
beba, ja sem vidla, samo nisem vedela, da je to za pritisk v ušesih:(. A veš kolk imam velik trebuh( obseg 126 cm):((:((:((. Hvala!!!
Ja, res deluje, ampak samo dokler sem "na glavi", ko se postavim pokonci, je spet isto:((:((:((:((.
Koliko časa se ti to že pojavlja?

lp, tanaja*

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   PRITISK V UŠESIH
17.2.2005 22:51:26   
beba76
Tam nekje od 4. meseca naprej. Tudi pri meni je včasih tak, da ne pomaga, pol se pač večkrat sklonim, če pa ni efekta, grem pa ležat :)-:)-:)-:)- to pa pomaga.

Ja, bušija maš pa po merah sodeč pravega - ni kaj. Raje se ne naprezaj preveč s pripogibanjem in klečanjem, da kje predčasno ne končaš na porodni mizi.:)-:)-:)- Sicer pa teh par dni boš že še nekak...

A maš ziher pritisk o.k.? Si ga kdaj merila, ko ti je donelo v glavi?

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   PRITISK V UŠESIH
17.2.2005 23:20:53   
tanaja*
Od 4.meseca, beba:zmeden::((? Ne morem verjet!!! Men bi se zmešalo:((:((:((:((! Res si boga:((:((:((...
Men ne pomaga niti ležanje. Ja, pritisk imam OK. Sicer imam pa jutri G, upam, da ima še on kako idejo...
Hvala vseeno, beba9nebesa.

tanaja*

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   PRITISK V UŠESIH
18.2.2005 9:38:21   
beba76

Poročaj, če bo G s kakšnim pametnim predlogom, kako odpraviti to nevšečnost prišel na dan, da probamo.:)-

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   PRITISK V UŠESIH
18.2.2005 10:05:00   
eva1
hm...kaj pa če imaš ušes zamašen??? Pa te to tako matra:zmeden:!
No ne vem, ampak jaz sem že imela to, pa je blo tako kot opisuješ-k da bi bil napol gluh!
Lp, Eva 36t in :duda: Luka

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   PRITISK V UŠESIH
18.2.2005 10:34:34   
Meceno
Tudi meni se to pojavlja v desnem ušesu ,sem tudi sama pogruntala da počep pomagama , samo je full hecno če si kje zunaj nap. v trgovini , izgleda kot da nizke cene gledam:)-:)-:)-
To nadlogo pa imam že od 1.meseca nosečnosti :zmeden:

Bo že enkrat boljše ;)

Lp :nosecka:

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   PRITISK V UŠESIH
18.2.2005 16:08:07   
tanaja*
Sem bila danes pri G in se je zelo potrudil in šel sam vprašat v sosednjo ambulanto (ORL) zdravnika, če bi me vzel in pregledal:bravo::bravo::bravo:. Seveda ni bilo provlema, še napotnico mi je G napisal in že sem sedela v ORL ambulanti. Imam pa tekočino v ušesih in je posledica prehlada oz. gripe, ki sem jo prebolela 14 dni nazaj. Tako, da ni nič hudega in sem potolažena, ker vem za vzrok. Moram se pa večkrat na dan prijeti za nos in pihniti. Če ne bo "počilo"imam čez dva tedna kontrolo. Še enkrat :bravo::bravo::bravo: za dr. Tataloviča!

Lp, tanaja*

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?