|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa še naša voščilnica
16.12.2005 17:44:10   
Moyca_
Ki mi jo je naredila Blackyuser posted image user posted image user posted image .Slikica ni ravno najlepša (znata biti dosti bolj srčkanauser posted image ), ampak se naša gospodična ni hotela slikat. In sta uspeli dve sliki iz katerih je bilo treba nekaj narediti.
Zvečer bom jih že dvignila.
Zdaj pa razmišljam a jih naj zalepim kot vošilnico, pa še nekaj notri zapišem, ali samo tako pustim pa v kuverto. Morda kakšna ideja.user posted image user posted image user posted image user posted image Slikice bodo 10*15

< Sporočilo je popravil puncica -- 20.12.2005 11:52:01 >


_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PA ŠE NAŠA VOŠILNICA
16.12.2005 18:32:48   
Anonimen
Jaz pa tako žalostna.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Danes sem prejela moje slike 10*15 in je bil ves tekst odrezan. Samo delčki črk so se še videli. Hvala bogu so na e-foto res korektni in ko sem jih poklicala, je rekla, da bodo takoj naredili nove na svoj strošek in mi jih takoj poslali, ker vedo, kako zelo se mudi. Tako, da user posted image user posted image user posted image  zanje, res so super. Zdaj pa moram čakati na nove do ponedeljka. Upam, da bodo prispele pravočasno. Nimam sreče...... Javi mi, kakšne bodo tvoje. Kam si dala razvijati?
Jaz jih nič ne bom lepila in nič več pisala, mislim, da je to dovolj, pa še preveč dela je s tem. Jaz pa jih moram razposlati 32 kom.user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PA ŠE NAŠA VOŠILNICA
16.12.2005 20:05:41   
ori
Te bom še tukaj vprašala Blacky, če si to delala v projektih pod voščilnice(postcard) ker meni (imam tudi ta program) odpre samo albume in izdelave koledarjev. Pa me zanima če si kako posebno odprla ali pa inštalirala ta program( še kaj zraven, kakšnega drugega). Upam da mi odgovoriš! Drugač pa so mi tvoje voščilnice zelo všeč!!!Lep pozdrav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PA ŠE NAŠA VOŠILNICA
16.12.2005 20:11:25   
anitaz
Blacky-v kerem programu to delaš??

(odgovor članu ori)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PA ŠE NAŠA VOŠILNICA
16.12.2005 20:26:07   
Anonimen
Program je PhotoImpression 5.0. Ori, ni posebnega projekta, tudi jaz imam med projekti samo album in koledar. Voščilnico pa sem kar sliko začela obdelovat, ko sem jo naložila gor na ta program, potem pa so se pojavile na desni funkcije, kaj vse lahko delaš. Je pa to pod Enhance, kjer urediš sliko, potem pa greš še na Create, kjer imaš možnosti različnih barv in oblik. Če še ti kaj ne bo jasno, se kar javi na privat.

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PA ŠE NAŠA VOŠILNICA
16.12.2005 21:02:23   
ori
Ja zdaj mi je pa uspelo sem ugotovila kako to gre, ampak ne vem če bom to naredila mislim tele voščilnice bom še videla! Hvala za nasvet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PA ŠE NAŠA VOŠILNICA
16.12.2005 21:18:17   
Moyca_
jaz sem dala pri Foto Tabor- imajo tudi po 25 SIT. Sem hotela pri e-foto pa mi nekaj šteka. Bomo videli kako bo

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu ori)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?