|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
23.5.2007 21:08:56   
Anonimen
Pa kako hudiča že ni več meseca, da se meni ne bi pojavile te klinčeve glivice ?!? To ni več normalno.  Pa dejte me razsvetlit v tej smeri. Kako da se jih ne morem znebiti ? Vse me peče in srbi in ko se stvar malo pomiri, spet usekajo.

Nej gredo v rit !!!! Sem pa čist zdrava in mi imunski sistem niti malo ni padel. Včasih je bilo to krivo, bojda.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa non-stop te glivice no!!!
23.5.2007 21:10:33   
Marogica
Kaj pa pravi ginekolog na to? TO pa je res tečno, če jih imaš vsaki mesec....

< Sporočilo je popravil Moyca RR -- 17.9.2010 22:00:08 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
23.5.2007 21:10:49   
Anonimen
Morda bi se morala oba s partnerjem zdraviti,ker če jih samo ti pozdraviš, pri partnerju ostanejo in to je začaran krog.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
23.5.2007 21:11:46   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: nežna

Morda bi se morala oba s partnerjem zdraviti,ker če jih samo ti pozdraviš, pri partnerju ostanejo in to je začaran krog.user posted image


Ja, to je tudi res.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
23.5.2007 21:27:46   
Seven*
Glivice ljubijo:

- zenske, ki pozrejo veliko cukra in OH

- ki nosijo najlonke

- ki uporabljajo neprimerno milo (priporocam Lactacid Femina)

- ki ne nosijo bombaznega spodnjega perila

- imajo pretesne hlace

- moski te vedno okuzi nazaj potem ko se ti pozdravis. Naj se gospod maze z Canestenom


Seven RR priporoca iz domace lekarne:

- umivanje z razredcenim kisom

- kiklo gor in spodaj brez

- tampon namocen v navadni jogurt z aktivnimi kulturami (lactobacillus).

- iz prehrane zacasno izkljuci skoraj vse OH, razen tiste, ki jih tezko. NIC cokolade, NIC bombonov in keksov.

- ko to ne pomaga se lahko posluzis variante s cesnom, ampak raje ne bom razlagala postopka. Lahko ti pa namignem, da cesen deluje zelo protiglivicno in protibakterijsko. user posted image



_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
23.5.2007 21:30:45   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

- ko to ne pomaga se lahko posluzis variante s cesnom, ampak raje ne bom razlagala postopka. Lahko ti pa namignem, da cesen deluje zelo protiglivicno in protibakterijsko. user posted image




user posted image user posted image  Nikoli slišala. Te bo ob priliki za rokav pocukala, da mi poveš, čeprav imaj jaz kar srečo s tem

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
23.5.2007 21:51:20   
Seven*

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

- ko to ne pomaga se lahko posluzis variante s cesnom, ampak raje ne bom razlagala postopka. Lahko ti pa namignem, da cesen deluje zelo protiglivicno in protibakterijsko. user posted image




user posted image user posted image Nikoli slišala. Te bo ob priliki za rokav pocukala, da mi poveš, čeprav imaj jaz kar srečo s tem


Sama sem imela grozljive probleme s tem pred casom. Ginekolog ni vec vedel kaj mi naj predpise. Potem sem pa malo brskala po internetu in zadevo iztrebila. user posted image user posted image Mislim pa, da je to tudi dosti povezano z hormonskim ravnovesjem. Namrec med dojenjem so hormoni dokaj stabilni, ni toliko nihanj..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
23.5.2007 21:55:58   
Seven*
Ne morem verjet, nasla sem LINK od strani, ki mi je prinesla zmago nad posastmi! user posted image user posted image user posted image

http://www.msu.edu/~eisthen/yeast/

Se posebej priporocam poglavje DO IT YOURSELF al nekaj podobnega.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
23.5.2007 22:08:47   
ali***
To z zmanjšanjem sladkorja in sladkih stvari pa res pomaga!user posted image

Preverjenouser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
23.5.2007 22:38:40   
Anonimen
Tud jaz mam podobne težave.In je zoperno,da je joj.Zdej kupujem Canesten v lekarni(3x talete+mazilo),pa mam mir,zaenkart.In stane nekje okrog 6 evrov cel paket,brez recepta.Preiskusi!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
23.5.2007 22:59:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nej gredo v rit !!!!

Ma neeee, ker pol te bo rit srbela in pekla.user posted image Ok, sori, mal heca, ne zamerit. Imam sama popolnoma enake težave. No, pri meni so verjetno velik problem sladkarije, ki se jim nisem sposobna odrečt in pa pretesne hlače, ker sem se pač zredila ko pujs.user posted image Pa sedeče delo v službi.
Moram preštudirat tistile link od Seven, če jih tudi meni rata iztrebit, poleg tega, da mi bo zelo koristilo, če mi bo nekoč uspelo skenslat sladkarije. Seven, a to lahko med nosečnostjo izvajam? S česnom mislim user posted image , sladkarije vem, da lahko že zdej neham jest.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
24.5.2007 0:18:09   
pikica*13*
Jaz se popolnoma strinjam z Seven RR, dodala bi pa še:

- NIČ tangic

- NIČ tamponov med M


To mi je strogo prepovedal ginekolog!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
24.5.2007 0:37:33   
nejcko
Priporočam enako kot Seven in Pikica 13 + začni uporabljati navadne bombažne vložke!

(odgovor članu pikica*13*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
24.5.2007 9:47:45   
Anonimen
Moja kolegica jih je tudi nonstop imela in odkar uporablja aloe first od forever living products nima več problemov. Kak začuti, da jih bo dobila si našprica s to tekočino. Probavala je vse pa ji ni nič pomagalo ( od tega da je jedla polnozrnat kruh, probiotične jogurte.....v glavnem vse po navodilih ginekologinje- pa nič boljše). Če te kaj več zanima o tej tekočini mi piši na zs.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
24.5.2007 10:20:00   
Sita
Tudi jaz sem imela stalne težave s tem, sicer ne vsak mesec, ampak enkrat na tri mesece približno. Pri meni se je vaginalna flora porušila že zaradi spremembe hrane. Nazadnje sem imela težave zato, ker sem jedla belo redkev.
Ginekologinja mi je nazadnje priporočila Floragyn. To je intimni gel za umivanje, potem so pa tu še Floragyn - vaginalne globule (za obnovo vaginalne sluznice), Floragn vaginalni gel (ki vlaži), Floragyn vaginalna raztopina (za čiščeje vaginalne sluznice) in Floragyn Silver vaginalna pena (zdravilo, ko je težava že tu). Pozanimaj se v lekarni.
Sama še nisem poizkusila. Ker takoj ko pridem h ginekologu, sem že zdrava. Čudno, a ne.
Canesten pa ni prmerna maža, mi je rekla ginekologinja in meni tudi res ni pomagala ta krema oziroma je pomagala samo včasih.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
24.5.2007 10:31:39   
majchika
Meni nobena žavba ni pomagalauser posted image , pa sem probala čuda svečk in maž. Pred kratkim sem ugotovila, da je kriva kandida (vsi jo imamo v prebavilih, problem rata, ko se razbohoti). Sem zjutraj špuknala v kozarec, pa mi ni blo treba čakat 10 min, so se kr takoj začele nitke delat, groza

Preverjeno pomaga izpiranje (noter) z ekstraktom grenivkinih pečk in molkosanom (vse se dobi v bio lekarnah in je naravno) + res res res je treba omejit vnos sladkorjev, to pomeni tudi belih testenin in kruha (ko res trpiš ni problem). Pa pit je tud priporočljivo te pripravke.



(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
24.5.2007 12:09:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majchika)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
24.5.2007 13:11:51   
Taula
Tud jaz mam podobne težave.In je zoperno,da je joj.Zdej kupujem Canesten v lekarni(3x talete+mazilo),pa mam mir,zaenkart.In stane nekje okrog 6 evrov cel paket,brez recepta.Preiskusi!


Meni to ni pomagalo.user posted image

Ko sem omejila sladkor, črtala tange, nosila samo bombažne gačice, ponoči brez spala, zamenjala milo..je bilo bolje.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
24.5.2007 15:10:30   
sisi80
Jaz sem morala prenehati s KT, ker ni NIČ pomagalo. Zdaj imam mir že 4 leta.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
24.5.2007 15:41:34   
Ancy
A pr glivicah nujno srbi?
Jaz mam namreč ful močen izcedek, ki me ne srbi, ampak sumim da so to glivice. Sem pa slišala da je lahko to samo posledica KT ?

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
25.5.2007 8:49:40   
Taula
A pr glivicah nujno srbi?


Ne. Kake barve izcedek pa imaš?
Belkast, sirast...?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
25.5.2007 9:18:29   
Ancy
Ja, tak siravo skutast al kako bi temu rekla? Vsekakor ni ravno lep.  Se tudi kdaj pa kdaj namažem s to kremo Cenasten ampak se mi zdi da ne pomaga veliko. Drugače pa ne nosim tangic, večinoma bombažne hotke, tudi zelo oprijetih hlač ne, sladkarij ne pojem veliko, ko se umivam se poskušam čim bolj samo z vodo...   

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
25.5.2007 12:28:32   
Taula
Ja, tak siravo skutast al kako bi temu rekla?


Jap. Jaz imam isto..no sedaj je bolje. Caneste, bombaž, en gel sem si kupila, pazim da perem vse cote na vsaj 60, menjam brisače še bolj pogosto. ..

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
25.5.2007 12:29:57   
Taula
Za zaščito pred okužbo je treba upoštevati naslednje:
  • Nosite udobna oblačila in spodnje perilo iz naravnih vlaken, ki koži pustijo dihati in jih lahko prekuhamo. Spodnje perilo menjujte vsak dan.
  • Po odvajanju blata se obrišite od spredaj nazaj proti zadnjični odprtini.
  • Intimne dele telesa umivajte vsak dan z nevtralnimi mili. Osušite jih nežno in temeljito. Omejite uporabo deodorantov, penečih kopeli in podobnih kozmetičnih izdelkov.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pa non-stop te glivice noooooooooo!!!
25.5.2007 12:30:23   
Taula
K okužbi pripomorejo
  • Hormonske spremembe med menstruacijo in nosečnostjo ter jemanje kontracepcijskih tablet.
  • Zdravljenje z antibiotiki.
  • Sladkorna bolezen.
  • Nošenje tesno oprijetih oblačil in spodnjega perila iz umetnih vlaken, prepogosto prhanje, uporaba parfumiranih mil in deodorantov, razkužil, tamponov, stres in utrujenost.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?