|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 13:38:54   
rozi81
Pa ta ljubljanska občina je prfukne.... čist do konca ampak res!!! Na podlagi česa ti grejo računat za vrtec. Na podlagi njihove plače al tvoje!!!!! Glih kar sm šla po pošto in sem dobila da moram plačevat vrtca 60%, se pravi padm v 6. plačilni razred, kjer je cena 53 jurjev pa še mau, skor 54.
Situacija pr men je pa taka. Ko oddaš vse papirje za znižano plačilo vrtca morš dat zrav še za odmero o dohodnini za leto 2004. Takrat je bila moja plača veliko boljša kot zdaj.
Zdej mi pa povejte kako lahko plačam takšno ceno za vrtec, če je moja plača evo zadjna plača je bila 128.000 sit. Da ne govorim da sm 250.000. v minusu, da ima 80.000 kredita. Kako naj plačam tako ceno. No dobim še 40.000 preživnine ampak vseen. Sej vem da jih minus ne zanima, samo kako naj z mojimi 128 jurji plačam tako ceno.
UUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa kok sm  razpi....user posted image user posted image user posted image .
Pa kaj so normalni. A naj crknm al kaj? Kako naj žvim sebe pa otroka če mi skor pu moje plače uzamejo.

Tok govorijo kok bi blo fino če bi se slovenci razplodil, glede na našo vlado ion na ne vem kaj še vse, bi blo najbolj zdravo, če bi se dal vsi kastrirat.

Prokleti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Kja lahko naredim, da me bojo upošteval.

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 13:49:55   
Anonimen
Čakaj no malo... zakaj pa za leto 2004? user posted image  Zakaj pa ne za 2005? user posted image  Saj je to preteklo leto, kajne? user posted image  Zdaj smo 2006.user posted image

Al' je po ta novem tako, da bo človek januarja 2007 plačal vrtec na podlagi plače od januarja 2004? user posted image

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 13:55:46   
rozi81
Ne ne Kerensa, moja tamala gre prvič v vrtec in morš vlogo dvakrat oddat. V avgustu za daš odmero za leto 2004 in pol še v novembru za 2005. Zakaj je tako me ne spraševat, ker so pri nas v slo. že v osnovi brez logike in zakone itak postavljajo tisti k jim ni treba nič plačevat.
Joj kr kadi se zdele z mene. Sploh ne morm pisat k vse narobe napišm pa še miljon tipk zravn prisn, tko da grem rajš se mal ohladit.

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 13:58:02   
Anonimen
Čaki mau... Jst sm vlogo za vrtec oddala sam enkrat... kva je pa zdej pol to? user posted image

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:02:07   
rozi81
Ja nimam pojma zakaj, tako so nas opozoril, tako da bom mogla v novembru še enkrat oddat. sam men ni jasn kaj naj naredim glede na to kaj so mi zračunal. Prasci!

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:03:50   
Anonimen
Ja a še nisi šla tja pa jim odločbe na čelo nabila? user posted image

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:07:55   
rozi81
Ne sm mal prej pošto odprla. Bolš za uno teto k je uspodi podpisana da dons ne dela k pomojm bi jo s stola vrgla. A lahko kej dosežem s tem če grem tja al  morm pritožbo zravn met. Joj kr zadrla bi se zdele kako lahko to delajo. Pismo obnašajo se k da mamo vsi ful dnarja, res k da grem srat pa mi vsakič ene 3000 eurou vn pade. matr če bi blo tko bi skos pokvarjene jogurte jedla da bi mela drisko.

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:09:17   
Anonimen
Evo, lej, kva mi je ravnokar izračunal na RR... Če bi imela jst in Kamikaza dva minimalni plači (brutto 122.500 SIT, netto okrog 89.000 SIT), bi za jaslice plačala 61.000!!! user posted image user posted image user posted image

Pa sej je pol res bolš, da je edn doma, no!!! user posted image user posted image user posted image

Pol pa živ z 89-imi jurji in otroškim dodatkom!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:12:53   
Anonimen
Rozi...
Sveto pravilo št. 1: Najprej se skuliraj, št. 2: lepa beseda lepo mesto najde. Sej una na šaltarju ni lih kaj dost kriva, se ti ne zdi.

Lepo v ponedeljek pokliči tja in prijazno vprašaj zakaj je cena taka kot je, pa še za osebni obisk se najavi.
Kaj pa veš kaj je...

Pa zakaj ste vsi tolk agresivni?

BTW: sej vem da si jezna, sej jst bi bla tudi, veš. Sam včasih sem bla na drufi strani - pa vem da ni fajn, če kdo laja nate in ti grozi, ti pa nisi nič kriv in nič dolžen in samo svoje delo opravljaš; po najboljših močeh (no vsaj jaz).

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:13:27   
rozi81
Pa sej ti pravm da niso normalni. In kva lahko naredim. Drnovšku pišm al kaj? Sej ne ne morš nič dosežt no!!! Ta naša država ku....
Joj joj joj, bolš da neham pista ker bom znorela. SPloh ne vem kje pridejo do teh številk.

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:14:16   
Anonimen
U osnovi majo pa čist prou - če maš 128 jurjev, jih maš tut 54, a ne? user posted image

Živeti z razliko - nop, to pa naše Slovenije ne briga. user posted image

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:17:22   
rozi81
Joj Pikec01 sej vem da ni luštn, sam naj se mal zamislijo. Itak da bom poklicala v pon, pa itak da bom prijazna, zato pa pravim da še dobr da je sobota, ker zdele vem da ne bi bla, ker pač če nimaš denarja in ga še državi dajš k ga že tko preveč pa morš znoret no. Pa kako naj ima človk otroke če ga vzdržvt ne morš. Pa sej je laži en mercedes vzdržvt kokr otroka. vem da ni primerjeve sam vseen. Res sm besna zdele ja pa tut bom še neki časa dons sam prou dobre vole pa res ne morš bit, če take stvari okol pošiljajo.

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:18:51   
rozi81
Kerensa sej maš prav, sam kaj k je vse tok drago da glava boli. ej če greš pol računat kaj ti vstane pa še za položnice odšteješ in ti glih za mau kruha ostane k je pa itak drga k pr norcih.

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:22:56   
Anonimen
Potem se pa folk sprašuje, zakaj je toliko "brezposelnih" in toliko "samohranilk"... Jst se nč ne čudm... Jim dam čist prou... Sam kaj, klinc, k še jst ne morm tega izkoristit... Pa direkt priznam, da bi, če bi lohk... Itak zmeri popušim... Tko al pa drgač... user posted image

No, sej da vidm, kva bojo pr men pogruntal... Robi gre 1.1.07 u vrtc...

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:25:39   
rozi81
Upam in to srčno upam da bo ta zakon da bi bili vrtci zastonj sprejet, samo kokr mam srečo bo to itak takrat ko bo šla moja vn al pa sploh ne bo.

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:28:07   
Anonimen
Ma ti povem, da mam pr takih cenah rajš mulca doma. Nej pa Kamikaza zasluž tistih 89 jurjev, preostank bojo otroški in po kkšnm čudežu malenkost DSP... Saj kaj, k si zaenkrat tega ne morva prvoščt, dokler sva u najemu... Morva oba svinjsko velik delat in to na treh koncih, da sfolgamo mesc... Pol nej pa še državi dam 60 jurjev zato, da grem jst lohk na šiht al kva?... No way... pol pa še od plače davke pa prispevke pa use, kar si zmisljo pa še kej povrh... pa pol delata dva, dnarja je pa manj kt za enga... Ja, valda... osnovnošolska matematka mi pa še gre... za usako žemlo plačam davk, tkole me pa noben nau nasrou... user posted image

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 14:58:09   
Gina
Lej, rozi, cene vrtcev so abnormalne. Resnično je najhujše obdobje v človekovem življenju, ko ima dva otroka v vrtcu.  NO, seveda ko imaš dva v šoli in enega v vrtcu, je tudi obup.user posted image  Sploh ne sprašuj, kako mi skozi pridemo. Vendar pa sta vidva dva. V resnici si pozabila prišteti njegovo plačo, kajneda. user posted image  Z dvema plačama bo pa najbrž kar šlo, a ne.

Seveda obstaja možnost, da so se v resnici zmotili. Če ti piše na odločbi, da padeš v 6. plačilni razred, to pomeni, da imaš najbrž 60% dohodek na člana družine, (al pa še več, ne spomnim se na pamet če ni celo 70%), kar pomeni, da če je bila povprečna neto plača v l. 2005 cca 176.000.- , da imaš ti vseh dohodkov brez otroškega dodatka in s preživnino vred cca 212.000.-, oz si imela toliko prejšnje leto. Glede na to, da si zdaj na porodniški, dobivaš 100% povprečje preteklega leta, skupaj z vsemi dodatki, ki si jih prislužila, mislim nadurami in podobnim, edino kake kilometrine ne dobivaš, tista pa itak ne šteje v dohodek od katerega se računa otroški dodatek. Zato zdaj malo preračunaj. Če imaš ti res toliko porodniške, kolikor sem napisala, potem je izračun ok in potem tudi ne bosta imela problema s plačevanjem le tega stroška, če pa dobivaš manj, potem pa se obrni na pristojno občino, ki ti je odločbo izdala, pa s pritoži. Meni so se v resnici enkrat že zmotili, vendar sem že na odločbi videla (proučila, če hočeš drugače), kaj so narobe izračunali. Ti lahko enako narediš. So bili čisto prijazni in popravili takoj.


(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 15:21:07   
mama54
Očitno se obnašajo kot,da bi bilo preveč otrok.Sramota!user posted image


Datum: Sobota, 30. September 2006 - Stran: V ŽARIŠČU

user posted image
Podpisi za brezplačne vrtce

Na upravnih enotah po Sloveniji so včeraj začeli 60-dnevno zbiranje podpisov volivcev v podporo predlogu novele zakona o vrtcih. Zbiranje podpisov poteka v okviru akcije Brezplačni vrtci za vse, katere pobudnica je zunajparlamentarna Stranka mladih Slovenije (SMS). Predsednik stranke Darko Krajnc je prepričan, da bodo s podpisi in s predlogom zakona omogočili otrokom brezplačno predšolsko vzgojo in enako varstvo otrokovih pravic za vse. Krajnc meni, da bodo podpise zbrali v polovičnem času.



_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 15:55:35   
dulcinea
Se pravi, da če pa bi bila tisto leto brezposelna (leto od dohodnine), zdaj bi pa dobila ful dobro službo (recimo 300 čukov), a potem bi te pa dali v najnižji plačilni razred al kaj? Mene to tud jezi. Meni so recimo tko gledali za štipendijo. Sta bla oba starša na zavodu, sam ker sta prejšnje leto še oba delala, je nisem dobila.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 16:35:48   
Primoza
Ljube gospe, ne se spraševat zakaj take abnormalne pobude lansirajo "no-name" subjekti pred lokalnimi volitvami.

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 19:20:59   
mama54
Za poskusit pa le je.Kaj pa če se uspe,da bi bili vrtci brezplačni.Jaz sem za to,kljub temu,da sama imam že odrasle otroke.Pri mojih 54 letih verjetno nebom imela več naraščaja.Za vaše sončke pa bi bilo krasno.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 19:43:41   
Primoza
Žal tudi pri financah delujejo osnovni fizikalni zakoni npr. zakon o ohranitvi mase, preveden v finančni jezik...

Oz po domače povedano, danes plačujemo iz levega žepa, jutri bi pa "brezplačne" vrtce plačevali iz desnega žepa. Problem je le to, da smo lastniki teh hlač....

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 20:23:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

Žal tudi pri financah delujejo osnovni fizikalni zakoni npr. zakon o ohranitvi mase, preveden v finančni jezik...

Oz. po domače povedano, danes plačujemo iz levega žepa, jutri bi pa "brezplačne" vrtce plačevali iz desnega žepa. Problem je le to, da smo lastniki teh hlač....


Se absolutno strinjam, mislim, da sem o tem že enkrat pisala. Na koncu plačamo vsekakor davkoplačevalci.

VIdim pa, da večini folka takšne stvari niso jasne, zato bodo takšne pobude vedno našle pripadnike, še posebej pred volitvami. Kaj še niste skapirali, da se takrat VSE obljubi?

Eh, brezveze...

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 21:16:55   
sazi
levi žep, desni že - točno tako...
pa še toliko; če bi res prišlo do tega (močno dvomim), da bi bili vrtci brezplačni, bi bilo dobiti prostor v vrtcu še večja znanstvena fantastika, kot je zdaj, ker bi bil naval toliko večji

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pa te niso normalni!!!
30.9.2006 21:23:24   
sazi
Kerensa, si prepričana, da si izračunala prav? Ali imate morda toooooliko premoženja (koliko včasih kaj tvojega preberem rahlo dvomim). Kajti če imata 2 122.500 sit bruto plače in če imata samo 1 otroka, padete v 2 plačilni razred, kar je za jasli manj kot 18.000 mesečno, če pa imate 2 otroka, pa v prvi plačilni razred, kjer je cena za jasli manj kot 9.000 sit. Za ta denar se pa že splača dati otroka v vrtec, kajne?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?