|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Padla
22.7.2005 14:20:29   
wawa
Prosim pomagajte mi in me pomirite.:((:((:((:((:((:((:((:(( zdajle sem šla v tgovino se spotaknila in padla. Padla sem na komolec (ga prabila - boli ko :hudicek:) in na koleno, ne vem pa ali sem padla na trbuh, če sem sem samo iz stani. Boli me ne, mali ali mala rahlo brca..........

Kaj naj naj grem v zdravstveni dom, naj se pomirim in grem na eno pijačo........help?????????????????:((:((:((:((:((:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Padla
22.7.2005 14:29:59   
Badeja
Mislim, da je tvoja pikica dovolj zavarovana v tvojem trebuščku in da ne bi smelo biti nič narobe.

Pri meni je bilo vse o.k. :)

Bodi pa pozorna na kakršnekoli spremembe.



(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Padla
22.7.2005 15:21:10   
dory
rajs pej kontrolirat zadevo..bos vsaj mirna...in pol na pijaco :)..vsaj jest bi tko nardila :)

drzim pesti da bo vse kul

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Padla
22.7.2005 15:21:39   
tajčy
Jaz sem se v drugi nosečnosti zabila s trebuhom v kljuko, tako da mije sape zmanjkalo od bolečin, pa je bilo z malo vse ok. Ampak vseeno se pojdi pokazat k G, da se ne boš brez veze sekirala.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Padla
22.7.2005 15:39:19   
Grascakinja
Jaz sem padla med nosečnostjo na ledu in si zvila gleženj, res je bil hud padec. Ampak v porodnišnici so rekli, da če ni res huda prometna nesreča, je bebika tako zaščitena, da se ji ne more kaj dost naredit. Če jo čutiš, je sploh to dober znak.
Če te skrbi ali pa če se kak izcedek pojavi, pa pojdi lepo v porodnišnico ali h G, da ti CTG naredijo in vidijo, če je vse kul.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Padla
22.7.2005 16:45:47   
Ro-La
meni je lani 14 dni pred rokom na vrhu stopnic spodrsnilo, ko sem psici hrano ven nesla, padla sem 1,5 m v globino na levi bok. Še dobro, da sem pristala na 1. plošči, kajti če bi padla 1 m bolj levo bi letela še 3m v globino in naju ne bi bilo več. Tako pa sem pristala na betonu in snegu, takoj so me odpeljali v bolnišnico in hvalabogu je bilo vse ok. Dohtarji so modrovali, da je otrok v trebuhu zelo zaščiten, da je mati prej brez rok, nog in glave, kot pa da bi njemu kaj bilo. Pri meni je bilo res tako, jaz sem imela modrice po celi levi strani:(, malemu pa nič:bravo:

čez 2 dni smo nardili ograjo na stopnicah (prej nisem pustila, ker mi to ful grdo zgleda):)

pojdi na pregled, da boš pomirjena, potem pa na drink;)

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Padla
22.7.2005 19:52:03   
Mirna*
Otrocek je v trebuhu po mojem kar dobro zavarovan, da miga, pa je le dober znak. Zaradi sebe, da bos mirna, pa pojdi na pregled, potem pa na drink, ali pa dva (sokca seveda:)- )


(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Padla
22.7.2005 19:52:43   
Mirna*
wawa, se to, ce ni skrivnost, sem opazla, da si iz okolice sk.loke: v katero smer? proti kr, poljanska, selska dolina? lp

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Padla
23.7.2005 8:43:42   
wawa
Ohoj punce lep pozdravček!

Najprej hvala za vse včerajšne spodbude, sem za vsak slučaj klicala G in mi je naročil naj pridno spremljam brcike naše pikice, in če bom imela čuden občutek naj kar pridem.

Do sedaj je pikica zelo aktivna, tako kot ponavadi, tako da sem se pomirila. Sem se pa res fulll prestrašila, ma jaz sem tudi en velik štor, odkar sem :nosecka: še malo večji kot ponavadi.

Mirna*......sem prav iz Šk. Loke, sedaj pa živim proti poljanski dolini...........se navajam na polanske navade:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-;););););););););)

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Padla
24.7.2005 18:58:32   
Mirna*
Wawa, evo, poj sva pa sosedi...po dolinah namrec:)-:)-

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?