|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čao julijke, kok vas je še?
23.7.2005 21:34:07   
čičkačačka
Ojla!

Danes je najin rok, pa moja mala pikica še čisto pridno telovadi v trebuhu. :sloncek:

Kok nas je sploh še ostalo? A je še katera čez rok? No, zdej imamo ziher levčke pod srcem, rakci so mimo...

Jaz hodim po stopnich, na daljše in krajše sprehode, pa likam, pa mal telovadim, pa NIČ! In vsi po vrsti me klicarijo in sprašujejo, če je že kaj novega...

Kako se pa ve držite, je tud vam že kar malo dost čakanja? Čeprav me je - logično - malo strah poroda, bi zdaj pa kar šla! Kar bo, pa bo, a ne? :zmeden:

Držite se, pa se mogoče vidimo skatero v LJ porodnišici!! ;)

ČČ
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čao julijke, kok vas je še?
23.7.2005 22:16:34   
Joni
Jaz sem tudi še tu - 21.7. je bil rok, pa ni bilo nič
:(

Sedaj vsak dan čakam, kdaj me bo zagrabilo, pa se takooo vleče, da je joj.

Tudi jaz hodim na sprehode, danes sem bila kar dvakrat po eno uro na sprehodu, po ravnem - pa imam občutek, da nič ne pomaga.

V ponedeljek imam spet CTG pri mojem G, v četrtek ni nič kazalo, da bi se kaj dogajalo.

Veliko jih je pobegnilo že v rim, skoraj ni dneva, da ne bi kaka zginla - upam, da sem kmalu na vrsti tudi jaz!

Joni:metulj:



(odgovor članu čičkačačka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čao julijke, kok vas je še?
23.7.2005 22:28:28   
čičkačačka
Joni,
mogoče se pa do ponedeljka že kaj zgodi!! ;) Pri tebi in/ali pri meni!?
Drugač mam pa tudi jaz v ponedeljek spet ctg, pa G bo pogledala, če se že kaj odpira. Če bo več kot za dva prsta, pravi, da me bo poslala v porodnišnico, drugač pa domov :grrr:
Držim pesti!!
ČČ

(odgovor članu čičkačačka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čao julijke, kok vas je še?
24.7.2005 0:16:05   
pika_b
Tudi midva sva še tu! In še tudi nič ne kaže.
Tu pa tam malce zašpika, :duda: pa še vedno telovadi, dosti manj, ampak dovolj.

PDP je 31.7., pa bomo videli kdaj bo! V ponedeljek imam pregled pri G, ctg pa kaže popadke, ki jih pa jaz ne čutim, odprta 1-2cm.

Sedaj pa še res samo čakamo na našo :duda:.

:nosecka: julijke lepo se imejte, kar vas še je ostalo.

Ne vem ali nas še je res tako malo ostalo, ali ste že tak utrujene, da se vam več ne da :zmeden::zmeden::zmeden:

lp, pika_b, :rozica:


(odgovor članu čičkačačka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čao julijke, kok vas je še?
24.7.2005 5:52:55   
Joni
Danes ne morem spati, sem se zbudila že ob pol petih, pa je bilo neko špikanje in zbadanje v trebuhu. Sem takoj pomislila, da je to to, pa ni bilo potem nič več podobnih situacij:zmeden::(:zmeden: Pa tako sem čakala, da bi me kaj zašraufalo.

Malo nas je še ostalo julijk, sploh tistih čez rok. Ali mogoče katera ve, kje je Dari, pa LONA13? Lahko, da sem spregledala, da sta že zdavnaj rodile.

Pišite in upam, da je danes na vrsti katera od nas,

Joni:zaspan:

(odgovor članu čičkačačka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čao julijke, kok vas je še?
24.7.2005 6:47:41   
CIPRESA
O jaz še tudi v enem kosu in novim dogodivščinam na proti.
Nič kaj ne kaže da bi šli kaj rodit, malo že špika pa šraufa sam nič pretresljivega.

Lona je šla ziher rodit, ker se ni javila od takrat ko je šla v porodnišnico, se mora sedajle enkrat ko bo prišla nazaj, Dari pa že celo večnost pogrešamo ni ne duha ne sluha o njej.

Jaz imam še dva dni do PDP-ja pol pa :kuza::kuza::kuza: v Rim. Bomo videli.

Lepo se imejte se javim bolj proti večeru, ker greva z :love: na izlet na Pokljuko, mam vse s sabo če me slučajno prime grem kar na Jesenice.

LP CIPRESA

(odgovor članu čičkačačka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čao julijke, kok vas je še?
24.7.2005 8:07:00   
Antigona
Jutro julije!

Tudi mene je nekaj začelo špikat okol šestih zjutraj, ampak mislim, da se je sedaj malo umirilo...
Pa sem že upala, da bom danes šla v Rim :)-

Mogoče se bo pa še nadaljevalo, bomo videli...

Držite se julijke drage in čimprejšnji odhod v Rim vam želim...
Še malo pa bomo tudi me v9nebesa in cartale naše :duda:

Pozdravček,
:rozica: :rozica: :rozica:

(odgovor članu čičkačačka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Čao julijke, kok vas je še?
24.7.2005 9:43:53   
pika_b
Dobro jutro julije!

Kaj pa je danes to? Tudi mene nekaj špika in boli po križu. Še čakam, da se :duda: začne malce premikati, do sedaj še nič, trebuh pa je trd kot kamen.

Ko bi le kaj bilo in bi šli po svojo :duda:.

Cipresa mogoče pa bo ta pohod malce pomagal, do :kuza::kuza::kuza::kuza::kuza: v Rim .

Sedaj pa na :kava: in zajtrk potem pod tuš pa bomo videli kako bo. Se ne bi nič pritoževala nad odhodom v Rim.

lp, še :nosecka: pika_b :rozica:

(odgovor članu čičkačačka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Čao julijke, kok vas je še?
24.7.2005 13:44:04   
Emanuelle
Jaz sem tudi oz. midva sva tudi še tu. Očitno pred sredo ne bo nič. Danes zjutraj sva še malo ...khm..."telovadila" ampak naš trmasti levček se ne da in ne da.
Čakamo...

(odgovor članu čičkačačka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Čao julijke, kok vas je še?
24.7.2005 15:08:11   
pingo
lep pozdrav tudi od mene. danes je moj dan D, ampak dogaja se še čisto nič...tudi jaz sem računala na sprehode, pospravljanje, polno luno,pa :duda: nič ne premakne...pregled pa imam šele v četrtek. tudi mi samo čakamo...upam, da ne bom zadnja 9nebesa!

pozdrav, pingo.

(odgovor članu čičkačačka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Čao julijke, kok vas je še?
24.7.2005 18:35:55   
Antigona
Ojla!

Mene pa že cel dan "zvija" in očitno je to to... Dogaja se na pribl 5 min in to že kar neki časa, s tem da je bilo najprej bolj na lahko, sedaj pa vedno bolj boleče... Očitno gremo danes v Rim!!! :bravo: :bravo: :bravo:

Komaj čakam, da pocartam svojega :duda: Žana.
Se javim ali ko pridem domov ali v dveh kosih, ali pa če me pošljejo domov...

Lp in čimprej mi sledite :)

:rozica: :rozica: :rozica: :rozica:

(odgovor članu čičkačačka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Čao julijke, kok vas je še?
24.7.2005 18:44:04   
pingo
srečno!!!:rozica:

(odgovor članu čičkačačka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Splav.
пеперутка16

Splav, če drugi otrok ni moški, ker je prvi ženski.

Nisem za to. (79%)

Da, kolikor se oba partnerja strinjata. (0%)

Rodi, čeprav si ne želiš ženskega otroka. (21%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!