|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pariz
18.1.2011 15:38:02   
Kerensa*
Kaj je vredno ogleda oz. obiska, pa ni ravno znamenitost, ki jo najdeš v vsakem turističnem vodiču?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pariz
18.1.2011 16:11:37   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj je vredno ogleda oz. obiska, pa ni ravno znamenitost, ki jo najdeš v vsakem turističnem vodiču?


Koliko casa bos v Parizu?

Ce bos manj kot 5 dni se drzi turisticnih vodicev in izplaniraj zadeve vnaprej.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pariz
18.1.2011 16:13:22   
Kerensa*
Od 12. do 15. februarja - podaljšan vikend za Valentinovo.

Pa ne bi rada samo tistih galerij in Eiffla gledala. user posted image Menda imajo še kaj?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pariz
18.1.2011 16:30:18   
Anonimen
Moulin Rouge?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pariz
18.1.2011 16:31:38   
Kerensa*
Bi, ampak menda je vstopnina 90€. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pariz
18.1.2011 16:45:38   
Kerensa*
Johnny Depp je imel (ima?) menda tam en svoj night-club. A katera ka ve o tem?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pariz
18.1.2011 19:49:33   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Johnny Depp je imel (ima?) menda tam en svoj night-club. A katera ka ve o tem?


World Place

Address: 32-34, rue MarbeufParis 75008
Phone: 01 56 88 36 36
Fax: 01 58 36 08 70

so pa trije lastniki: Johnny Depp, John Malkovich in Sean Penn

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pariz
18.1.2011 20:43:34   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pa ne bi rada samo tistih galerij in Eiffla gledala. user posted image Menda imajo še kaj?



Pokopališče,kjer je pokopan Jim Morrison od The Doors,če so ti bili kdaj Doorsi všeč user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pariz
18.1.2011 20:43:56   
ona
Pa Disneyland

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pariz
18.1.2011 20:45:09   
ona
če si tam 5 dni je vse ok,če se držiš vodiča,ma vsaj prva dva dni,da skužiš podzemno,potem pa lahko sama klatiš kamor želiš,je ful preprosto...skočiš na podzemno,greš kjerkoli dol,greš malo naokrog in spet na podzemno,se kar hitro navadišuser posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pariz
18.1.2011 22:17:18   
KT
Mislim, da si prva dva dni lahko privoščita tudi "hop-on" "hop-off" avtobus - iztopaš in vstopaš na avtobus kjer želiš in si istočasno ogledaš vse glavne znamenitosti. Very convenient!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pariz
18.1.2011 22:44:26   
KT
1. Privoščita si še topel "eclair" iz pečice na poti na Metro. 
Torej, ko zjutraj vstaneta, si na poti do Metroja privoščita "eclair". Okus, ki ga ne bosta nikoli pozabila! Aja, pa ne pozabita na okusen "latte", ki seveda paše zraven. Ne vem, ali je samo ambient, ampak imajo res najboljši "latte" na svetu.

2. Poskusita francosko čebulno juho - mogoče ne bo najboljša, ki sta jo poskusila(mogoče bo celo najslabša ;) ampak zgodba okoli juhice za prijatelje doma pa zagotovo bo! Tam okoli opere se najde najboljša - istočasno si pogledata še "l’Opera"(Opera Garnier).

3. Prižgita svečko v  Notre Dame.

4. Pa Siena - vožnja s čolnom - neprecenljivo. 

5. Vprašanje “Ou est le Mona Lisa?” z nasmeškom - to skoraj morata videti. 

6. Pa kakšen lep kos spodnjega perila na Pigallu. Pariško rdečo četrt res ne zamuditi. Ko sta že na Pigallu, vaju le skok loči od studija Toulouse Lautreca. Tudi Picasso je tu živel nekaj časa, občudujeta pa lahko tudi umetnine Salvador Dalija.

7. Sprehod po Champs-Elysées po pariškem glavnem bulevarju do egiptčanskega obeliska na Place de la Concorde, da se poklonita vsem tistim, ki so izguili glavo pod giljotino.(Louis XVI, Marie-Antoinette in Robespierre).
Aja, pa Champs-Elysées je verjetno najpopularnejša promenada na svetu. Tu bosta našla vse, od Yves Rocher do Planeta Hollywood.

8. Nahranita ptice na Champ de Mars ob vznožju Eifflovega stolpa. Ponoči je najlepši. 

9. NAJPOMEMBNEJE: Izgubita se. Najboljši način, da vidita Pariz je, da se enostavno izgubita. Pa ne se bat, ker kjerkoli bosta to ne bo daleč od postaje Metroja. Ampak na tak način bosta videla stvari, ki niso v vodičih. 

10. Bon Voyage!




< Sporočilo je popravil KT -- 18.1.2011 22:47:08 >

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pariz
18.1.2011 22:55:58   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: KT

1. Privoščita si še topel "eclair" iz pečice na poti na Metro. 
Torej, ko zjutraj vstaneta, si na poti do Metroja privoščita "eclair". Okus, ki ga ne bosta nikoli pozabila! Aja, pa ne pozabita na okusen "latte", ki seveda paše zraven. Ne vem, ali je samo ambient, ampak imajo res najboljši "latte" na svetu.

2. Poskusita francosko čebulno juho - mogoče ne bo najboljša, ki sta jo poskusila(mogoče bo celo najslabša ;) ampak zgodba okoli juhice za prijatelje doma pa zagotovo bo! Tam okoli opere se najde najboljša - istočasno si pogledata še "l’Opera"(Opera Garnier).

3. Prižgita svečko v  Notre Dame.

4. Pa Siena - vožnja s čolnom - neprecenljivo. 

5. Vprašanje “Ou est le Mona Lisa?” z nasmeškom - to skoraj morata videti. 

6. Pa kakšen lep kos spodnjega perila na Pigallu. Pariško rdečo četrt res ne zamuditi. Ko sta že na Pigallu, vaju le skok loči od studija Toulouse Lautreca. Tudi Picasso je tu živel nekaj časa, občudujeta pa lahko tudi umetnine Salvador Dalija.

7. Sprehod po Champs-Elysées po pariškem glavnem bulevarju do egiptčanskega obeliska na Place de la Concorde, da se poklonita vsem tistim, ki so izguili glavo pod giljotino.(Louis XVI, Marie-Antoinette in Robespierre).
Aja, pa Champs-Elysées je verjetno najpopularnejša promenada na svetu. Tu bosta našla vse, od Yves Rocher do Planeta Hollywood.

8. Nahranita ptice na Champ de Mars ob vznožju Eifflovega stolpa. Ponoči je najlepši. 

9. NAJPOMEMBNEJE: Izgubita se. Najboljši način, da vidita Pariz je, da se enostavno izgubita. Pa ne se bat, ker kjerkoli bosta to ne bo daleč od postaje Metroja. Ampak na tak način bosta videla stvari, ki niso v vodičih. 

10. Bon Voyage!





To je pa tako lepo napisano... Mi grejo kar kocine pokonci.user posted image user posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pariz
19.1.2011 8:41:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: KT
Privoščita si še topel "eclair" iz pečice

Kaj pa je to?
Poskusita francosko čebulno juho

Za to sem pa že slišala in je že v planu.
Pariško rdečo četrt res ne zamuditi

U, točno... hvala. A so drage? user posted image
Sprehod po Champs-Elysées po pariškem glavnem bulevarju do egiptčanskega obeliska na Place de la Concorde, da se poklonita vsem tistim, ki so izguili glavo pod giljotino.(Louis XVI, Marie-Antoinette in Robespierre).

Kje pa je njena glava zdaj?
Aja, pa Champs-Elysées je verjetno najpopularnejša promenada na svetu. Tu bosta našla vse, od Yves Rocher do Planeta Hollywood.

Ojej... ubogi moj g. Mož. user posted image
NAJPOMEMBNEJE: Izgubita se. Najboljši način, da vidita Pariz je, da se enostavno izgubita. Pa ne se bat, ker kjerkoli bosta to ne bo daleč od postaje Metroja. Ampak na tak način bosta videla stvari, ki niso v vodičih.

Imava navigacijo na GSM-u, tako, da ne bo krize potem, ko se bova spet želela najti. user posted image

Ja, pa hvala za kafič od Johnny-ja.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pariz
19.1.2011 9:41:11   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: KT
Privoščita si še topel "eclair" iz pečice
Kaj pa je to?
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Imaš na google in izgleda njami. Kot hot dog, le da gre očitno za neke vrste krofa oblitega s čokolado.

lp

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pariz
19.1.2011 10:33:47   
Nenya
Sprehod po boulevard st Michel, se ustaviš v vsaki pekarni, ki jo vidiš in vzameš vsakič drugačno sladkarijo, kava to go za zraven
Ladjica po seni, če piha si noter za steklom, drugače na vrhu na prostem

pa še to meni je bila veliko bolj od slavnejše baguette všeč banette, je nekaj takega kot kruh korenina, baguette je pa, vsaj zame, overrated in sam zrak - razlika v ceni je cca 10 centov.



< Sporočilo je popravil Nenya -- 19.1.2011 10:38:35 >

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pariz
19.1.2011 10:50:43   
Nika v službi
Stopiš še do Place Vendome in si mogoče privoščiš chocolat chaud v enem izmed prestižnih hotelov - priporočam h. Ritz, kjer se lepo pogrezneš v njihove fotelje in pomisliš na pokojno Diano, ki je tu preživljala svoje zadnje trenutke. Zelo dobra je tam tudi crepe Suzette.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pariz
19.1.2011 11:08:51   
Putka
Mislim, da vama bo vikend prremalo, se bosta morala vrniti..

Odvisno kaj ti je pomembno, galerije ali bolj pristna doživetja.. Ker za muzeje, samo za Louvre, rabiš par dni.. Mi smo kar peš, pa malo z metrojem bluzili.. v Parizu pa res ne moreš falituser posted image Aja, Monmarte tudi ni za spustit, če sem prav napisala..

< Sporočilo je popravil Putka -- 19.1.2011 11:09:34 >

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pariz
19.1.2011 11:30:09   
madela
No mi smo bili v Parizu s svojim avtom,tudi za tri dni user posted image
Že takrat sem rekla,da se bomo v Pariz vrnili,ker v bistvu je tri dni res premalo za ogled vseh znamenitosti,kaj šele tiste neznamenitosti,ki imajo tudi svoje čare.
Za hrano ti jaz ne bi znala svetovat,ker mi smo se izogibali restavracijam,namreč to je bilo predlani,ko je izbruhnila prašičja gripa,tako da smo si kupili vse v trgovinah.
Zanimivo je bilo obiskat šoping center na obrobju Pariza,edin delovni čas me je mal zmotil,ker sem zjutraj ob 8 iskala odprto trgovino brez uspeha...odpiralni čas ob 10 user posted image
Disnyland jaz osebno odsvetujem,razen če se ti ljubi čakat v vrsti tud po urco,da prideš na vrsto.
Z moje strani ti lahk priporočam vožnjo z ladjico po Seni,res lepa dogodivščina in seveda da uživata na fulluser posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pariz
19.1.2011 11:42:03   
Nika v službi
Dobra varianta za ogled Pariza je tudi najem kolesa. Imajo super urejen sistem, le da zna biti februarja še malce mrzlo za take podvige.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pariz
19.1.2011 14:12:09   
spela_
muzej erotike!user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pariz
19.1.2011 15:31:25   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Stopiš še do Place Vendome in si mogoče privoščiš chocolat chaud v enem izmed prestižnih hotelov - priporočam h. Ritz, kjer se lepo pogrezneš v njihove fotelje in pomisliš na pokojno Diano, ki je tu preživljala svoje zadnje trenutke. Zelo dobra je tam tudi crepe Suzette.user posted image

Če sem šla lahko v Dubrovniku v hotel Hilton, bom šla pa še v Parizu v hotel Ritz... samo me pa vseeno zanima, koliko stane tistile čokolat... kako se to sploh izgovori in kaj sploh je to? user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pariz
19.1.2011 15:32:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: spela_
muzej erotike!user posted image

Ouje user posted image ... kako se to reče po francosko (da najdem naslov)?

(odgovor članu spela_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pariz
19.1.2011 15:49:42   
spela_
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: spela_
muzej erotike!user posted image

Ouje user posted image ... kako se to reče po francosko (da najdem naslov)?



musee de l'erotisme

Je v isti ulici kot Moulin Rouge.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pariz
19.1.2011 15:50:27   
Kerensa*
To bo pa zabavno, ja. Hvala. user posted image

(odgovor članu spela_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?