|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Park zvončkov
28.9.2007 23:06:34   
Anonimen
Živjo punce.

Mene pa zanima, komu je namenjem Park zvončkov ali Polje belih vrtnic?!?
Ali samo mrtvorojenim otročkom in otročkom umrlim kmalu po porodu ali tudi otročkom, ki je v nosečnosti nehal biti srček in smo zato morale nosečnost prekiniti in nismo niti videle svojih malih pikicuser posted image ? Ali greva z možem vseeno lahko prižgat svečko za najinega user posted image ?

Mogoče sem malo nerodno vprašala, ampak vseeno mislim da me boste razumeleuser posted image .

Hvala in lep pozdravček.

Vesna
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Park zvončkov
28.9.2007 23:20:07   
mončka
Vesnyca    sožalje  ob  izgubi   tvoje  še nerojene pikiceuser posted image user posted image user posted image
sama  zelo dobro vem kako   je  v takih trenutkih težko user posted image saj sem   kar 4x imela  SS tako  da svojih zvezdic (kot jih imenujem sama ) nisem  videla   vendar vseeno prižgem svečko na polju belih  vrtnic  in  mislim da   je  tisti prostor   namenjen  vsem  ki  žalujejo za  svojimi pikicami  ali pa  že  bebikami.....žal.
Tako da ti kar prižgi svečko ................in mogoče  ti bo  lažje

pa ne  obupaj   saj bo  tudi zate   posijalo sonce ..................tudi zame je


_____________________________

Samo ljubezen lahko združi starše in otroke tako, da jih izpolni in jih naredi popolne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Park zvončkov
29.9.2007 9:00:30   
KBM
Vesnyca, sožaljeuser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu mončka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Park zvončkov
3.10.2007 21:13:42   
najina pikica*
moje sožalje ob izgubi tvoje pikice user posted image
če ti bo lažje le pojdi prižgat svečko....jst sm se potolažila tako,da sm na Brezjah napisala v knjigo;naj mojo pikico čuvajo anglčki in Marija!(pa nisem pretirano verna)samo vsak si na svoj način poizkuša olajšati dušo od bolečine!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Park zvončkov
28.10.2007 16:33:55   
Anonimen
A mi lahk ena pove kje je park zvončkov? Jst sem že parkrat po Žalah iskala, pa ne najdem...a ktera ve kje je?

Res bi rada šla prižgat svečke za moji pikici...ko sem končno zbrala pogum, da se poslovim...po 3 letih.

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Park zvončkov
28.10.2007 20:13:29   
PALOMA
Park zvončkov je na novih žalah v bližini spomenika padlim slovenski vojni, nekako ti opišem pot, če greš skozi vhod ki pelje k novim vežicam in tam kjer je krematorij par metrov od vhoda vidiš na desni strani spomenik padlim v slovenski vojni, greš po kamenčih mimo njega do konca zaviješ levo in par metrov naprej že vidiš zid na katerem so ploščice z imeni in svečke, pa igračke in vse kar žalostni starši prinesejo za svoje angelčke, Če ne najdeš se lahko dogovoriva sem vsak dan na žalah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Park zvončkov
2.11.2007 8:53:13   
tina a
Včeraj sem prvič odkar hodim na Žale ... našla park zvončkov. Skupaj z mojima user posted image  smo prižgali eno svečko za vse vaše user posted image .

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu PALOMA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Park zvončkov
2.11.2007 12:20:07   
Anonimen
Tudi jaz sem bila včeraj v Parku zvončkov in sva z možem prižgala svečko za najinega user posted image .
Zadržala sva se samo par minut, ker nisem več zdržala, solzne oči sem dobila v sekundi ko sem zagledala vse tiste bele svečkice, cvetje, male igračkice za naše male pikice. Če bi ostala še minuto dlje bi se zlomila do konca.

Naši mali angelčkiuser posted image

(odgovor članu tina a)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Park zvončkov
2.11.2007 17:08:41   
Anonimen
Žal mi je za tvojo izgubo,Vesnyca! user posted image
 
Včeraj sem po dolgem času spet zbrala pogum,in z mojimi starši in sestro odšla na Polje belih vrtnic(Mb).Že vso jutro sem se psihično pripravljala na to.Moja Anne Marie je zadnje dni nonstop v mojih mislih-doma,v službi,s prijatelji,...Ko sem prišla tja,sem le prižgala svečko.Neka mati je jokala tam,za svojim otrokom,in v trenutku sem postala neznansko žalostna tudi jaz.Zato sem odšla,s solznimi očmi.Še danes ne razumem,kaj sem storila narobe,da ji srček ni več bil.Moji me doma tolažijo,da bom nekega dne imela zdravega otroka,in da je že moralo biti tako-sam kaj,ko me pa te besede ne potolažijo?!Moje pupice ni ob meni.Kmalu bo že leto dni,pa še vedno boli.
 
Močno te pogrešam,moja mala Anne Marie!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Park zvončkov
4.11.2007 23:48:17   
gašo
Žal vidim, da nas je izredno veliko takih mamic, katerih srčki so prezgodaj odšli. Kakšna sila dopušča to? Še vedno mislim in se sprašujem, če sem sama kriva ali je tako moralo biti. Hvaležna sem, da imam zdaj dva zdrava otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?