|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peg Perego - Skate
29.10.2008 13:28:22   
tiamia
Kje so najcenejši vozički Peg perego - skate? 600 eur je pa res malo preveč, pa še lupinice ne dobiš zraven..user posted image

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 29.12.2008 0:19:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PEG PEREGO - SKATE
29.10.2008 14:07:30   
Šaki
vtipkaj v google.
sm našla na sončku pa BC.ista cena
sicer pa se cene pomoje ne razlikujejo kaj dosti.mogoče par evrov.

(odgovor članu tiamia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PEG PEREGO - SKATE
29.10.2008 14:32:50   
backa
Oj
Pred kratkim smo v baby centru (ta mesec) kupili Peg perego GT3, in sicer je bila ene vrste akcija (ce se ne motim samo na znamki Peg perego) da za vsakih 50€ nakupa ti podarijo darilni bon v vrednosti 10 €, se pravi GT3 je stal cca 460€ in zdraven so nam podarili bon za 90€.
Upam da sem bila v kašno pomoč, tako da ti svetujem da povprašaš.

(odgovor članu tiamia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PEG PEREGO - SKATE
29.10.2008 14:38:53   
sunny24
V Italiji so vozički na splošno bolj poceni. Tu imaš link, pošlejo tudi po pošti, je pa poštnina za SLO 40 evrov.

http://www.bimbomarket.it/

(odgovor članu backa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PEG PEREGO - SKATE
29.10.2008 15:53:10   
tasa_m
PP-skate ne vem če boš dobila ceneje kot 600e. Ja lupinico pa malo kje dobiš zraven. No, pri Jane al pa Chicco je zraven, ko se kupi kar komplet.
Baby Center pa je ima to akcijo vsako..  sredo v Oktobru, tak da je danes zadnji dan za nakup, če hočeš kaj profitirat.

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 29.10.2008 15:54:06 >

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PEG PEREGO - SKATE
29.10.2008 17:04:56   
petra23
Zivjo!

V spletni trgovini soncek prodajajo modele 2008 po 530 e, ker so zdaj prisli ven ze novi. Ce ti kaj pomaga.

lpuser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PEG PEREGO - SKATE
29.10.2008 17:17:44   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


Baby Center pa je ima to akcijo vsako..  sredo v Oktobru, tak da je danes zadnji dan za nakup, če hočeš kaj profitirat.


Na vse modele oz vse nakupe v BC ?
Pa to velja samo za oktober, z novembrom je kak drug dan ali se na sploh ukine ? Namreč takšno isto akcijo sem zasledila na forumu, da je bila tudi avgusta, vendar ne vem ali vsak teden.

< Sporočilo je popravil Lorencia -- 29.10.2008 17:18:00 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PEG PEREGO - SKATE
30.11.2008 18:34:30   
anadami
Pozdravljene,

sem nova na forumi in imam eno vprašanje: sem gledala zadnjič v baby centru voziček peg perego skate pa se mi košarica zdi full nestabilna, se precej premika...ali je to normalno??

zanima me, ali ste z njim zadovoljne oz. kaj so minusiuser posted image

hvala...

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PEG PEREGO - SKATE
1.12.2008 21:33:32   
piamaria
Moji sestri je padla dol nalepka oz pritrjena je bilo na ročaju, sedaj pa ne ve, kje kupit novo z napisom???
Kdo ve?
Hvala, drugače je ta vozek majka res, sestra je ful zadovoljna je pa takrat tudi dala cca 1000 EUR ja.

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PEG PEREGO - SKATE
23.12.2008 21:19:51   
n.nati
Pozdravljena, glede skate je tako, jaz ga uporabljam že od meseca maja in sem z njim zelo zadovoljna, tudi po makadamu gre super, se pač prednja kolesa fiksirajo.Glede košare pa sem sprva tudi jaz mislila, da je z njo kaj narobe-se mi je tudi zdela nestabilna, ampak tako je narejeno in je čisto ok, tako da brez skrbi. Imam pa skate zelene barve bubbles green. Če te še kaj zanima pa kar vprašaj. user posted image

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 24.12.2008 12:44:09 >

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PEG PEREGO - SKATE
4.1.2009 17:11:47   
ursika80
Zdravo!!

Mene pa zanima kako je s košaro, ko se spremeni v sedeči del? A je res premajhna in se otrok počuti utesnjen kot pravijo nekatere? Ker koliko sem primerjala z ostalimi vozički se mi ne zdi.

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PEG PEREGO - SKATE
5.1.2009 17:21:56   
n.nati
Ojla, glede košare je tako, moj mali je sedaj star 7 mesecev, tako da se mi zaenkrat še ne zdi , da bi bil v njej utesnjen. Glede na to, da je te dni zunaj kar precej hladno in ga oblačim v pajaca še ima nekaj prostora, samo jaz mislim, da še bomo ta voziček lahko kar nekaj časa uporabljali, da ga ne bo kar tako prerasel.


(odgovor članu ursika80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PEG PEREGO - SKATE
5.1.2009 17:26:55   
cati
http://www.trgovina-pingo.si/index2.html


(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PEG PEREGO - SKATE
5.1.2009 20:14:37   
tiamia
Zanimivo, nisem vedela za to trgovino. Mislim da še nisem zasledila takšne cene za Skate, kot jo imajo tukaj...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PEG PEREGO - SKATE
5.1.2009 20:34:29   
brigita23
pozdravljene

tudi sama sem gledala voziček skate od PP v pingutu, najbolj ugodna cena za vse PP artikle...bodite previdne sama sem se prepričala da se cene lahko razlikujejo tudi do 120eur po vozičku npr. BC proti PINGO TRGOVINA, tak da se splača it na malo več koncev pogledat. Me pa še nekaj zanima namreč zelo mi je všeč model skate od pp, pa tudi zelo priročen se mi zdi, vendar pa živim v mestu kjer so tlakovci in sem slišala, da je prava katastrofa za vožnjo po tlakovcih. Ima katera izkušnje?

lp

(odgovor članu tiamia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PEG PEREGO - SKATE
7.3.2009 22:47:15   
adamineva
lep pozdrav!
sva prvic v kontaktu na foromu in naju zanimajo predvsem vozicki. Zelo nama je vsec peg perego skate, a naju moti to, da ne veva kako hitro ga preraste oz. kam da nogice, ker je ta sedez zelo kratek(po meritvah cca.75cm). kako udobno je spanje, ce je sedez vodoraven in so nogice ob tem dvignjene. Ta je definitivno favorit s tem velikim minusom.
druga varianta je Jane slalom, ki pa naju po videzu ne pritegne tako, pa se obcutek imava, da se tezje manevrira z njim kot s skejtom.
user posted image

LP



(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PEG PEREGO - SKATE
10.3.2009 12:31:49   
miska2004
Tudi meni je všeč PP Skate, rahlo sem skeptična samo zaradi tega, ko otrok leži, pa ima nogice v luftu (v športnem delu).
Sva pa pri prvem otroku imela Jane Slalom Pro, in je super voziček, tako da kolebava med tem, Skateom in Brevi Ovo. Pri Jane-ju me zdaj motijo le barveuser posted image , kolekcija 2009 je precej temna, mislim vse barve so kombinirane s črno, pa full je je veliko (črne mislim). No, pa kar drag je.

Tko da mene tudi zanima, kako ste kaj zadovoljne s Skate-om

(odgovor članu adamineva)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Peg Perego - Skate
17.3.2009 13:07:34   
eternety
Tudi jaz sem se ogrela za PP Skate. Zanima pa me glede lupinice (npr. če jo dokupim), koliko je dejansko uporabna na vozičku, ali ni dovolj že košara s športnim delom? Rok pa imam konec avgusta.

(odgovor članu tiamia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Peg Perego - Skate
17.3.2009 16:22:58   
kpmk
Po moje lupinico potrebuješ, že zaradi prevažanja v avtu ali pa če morda lahko kako fiksiraš (na podoben način kok lupinico) oz privežeš košaro v avto.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Peg Perego - Skate
17.3.2009 18:22:38   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: eternety

Tudi jaz sem se ogrela za PP Skate. Zanima pa me glede lupinice (npr. če jo dokupim), koliko je dejansko uporabna na vozičku, ali ni dovolj že košara s športnim delom? Rok pa imam konec avgusta.


Lupinica je NUJNO potrebna za prevažanje dojenčkov v avtu. Ne moreš kar tako košaro kao fiksirat. Priporočam ti lupinico Maxi Cosi.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Peg Perego - Skate
17.3.2009 18:24:10   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Po moje lupinico potrebuješ, že zaradi prevažanja v avtu ali pa če morda lahko kako fiksiraš (na podoben način kok lupinico) oz privežeš košaro v avto.


Ideja, da se priveže košaro v avto je neumna. Upam, da uporabljate oz. boste uporabljali lupinico. So posebne košare, ki so narejene za vožnjo v avtu, ampak to ni navadna košara, pa lupinice so najbolje ocenjene na testih.

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Peg Perego - Skate
17.3.2009 18:34:42   
kpmk
Lianna - sej zaradi tega razloga pa se tudi meni zdi pametno imeti lupinico,.... vem pa da sem nekje zasledila da imajo že nekatere košare podoben sistem kot jajčka, ki jo daš v avto,.... pa itak ko prideš v P moraš imeti jajčko. Meni se tudi zdi jajčka nujna,.... je pa od posameznika čist odvisn,.... 

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Peg Perego - Skate
17.3.2009 19:06:26   
Tajska
Jaz sem zelo zadovoljna z vozičkom. Uporabljamo ga že 7 mesecev. Celo zimo se je naš fant lepo prevažal v košari, zdaj smo pa že malo dvignili naslonjalo in sploh uživa. Enostavno je spuščati in dvigovati naslonjalo in sploh upšravljati z voziškom. Edina stvar, ki me moti pa je teža. Moram ga nmreč nesti po 10 stopnicah, kar pa ni lahko. Je pa enostavno nesti košaro z otrokom posebej ter nato še ogrodje, pa potem spet na vrhu stopnic skupaj sestavim voz.

Imam pa eno vprašanje. Kje bi dobila senčnik? oPazila sem, da prodajajo namreš senčnike Peg perego samo za ostale modele in posebej piše, da za Skate ni primeren.

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Peg Perego - Skate
17.3.2009 19:11:00   
blaža
Mi smo kupli športen voziček od Peg perega v Pikapolonoci prejšnji teden za 229e in je super. je na zadnji reklami od Pikapolonice.

piši mi na ZS, če te interesira ti lahko kej več povem, tudi za eno možno varianto.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Tajska)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Peg Perego - Skate
17.3.2009 19:35:47   
eternety
IZVIRNO SPOROČILO: Tajska

Jaz sem zelo zadovoljna z vozičkom. Uporabljamo ga že 7 mesecev. Celo zimo se je naš fant lepo prevažal v košari, zdaj smo pa že malo dvignili naslonjalo in sploh uživa. Enostavno je spuščati in dvigovati naslonjalo in sploh upšravljati z voziškom. Edina stvar, ki me moti pa je teža. Moram ga nmreč nesti po 10 stopnicah, kar pa ni lahko. Je pa enostavno nesti košaro z otrokom posebej ter nato še ogrodje, pa potem spet na vrhu stopnic skupaj sestavim voz.

Imam pa eno vprašanje. Kje bi dobila senčnik? oPazila sem, da prodajajo namreš senčnike Peg perego samo za ostale modele in posebej piše, da za Skate ni primeren.



Doma imam PP katalog Collection 2009, kjer je med dodatki za Skate omenjen tudi senčnik. Katalog sem dobila v Pikapolonici. Lahko tam preveriš, če ga imajo.

(odgovor članu Tajska)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?