|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peg perego duette pozimi
3.7.2009 14:13:57   
Klarissa
Punce, prosim za vaše izkušnje:
PDP imam novembra. Ta voziček ima priloženo prevlekico za noge, ki pa ni ravno debela.
Kako ste vaše novorojenčke par mesecev stare vozile v PP? V lupinicah in pajacih? V športnem delu, v pajacu in pokrite s prevlekami?
Ta voziček nima košar in me je strah, da bo pikeca zeblo.   
Hvala in lep vikend.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Peg perego duette pozimi
3.7.2009 15:22:13   
Skorpija
rodila sem februarja, otroka sem oblekla v pajacke, zimske hlačke in bundico, zavila v deko in stlačila v zimsko vrečo od vozička... več plasti je bolje kot ena ornk, tako da ne kompliciraj, sam dost dek si nabavi user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Peg perego duette pozimi
3.7.2009 15:25:43   
Skorpija
aja, jaz nimam tega vozička kot ti, ampak princip je isti...sve su ostalo nianse user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Peg perego duette pozimi
3.7.2009 19:51:05   
MARTINŠČICA
Jaz sem jima poleg oblačil, ki sta ju imela notri, oblekla kapici, debelejše nogavičke, zimskega pajaca, ju zavila z dekico in smuuuuk v zimski vreči. Dekico sta imela vedno potegnjeno čez nos. Zimski pajaci pa so imeli kapuco, hlačnice s copatki in rokavicami. So pa tele zimsle vreče fajn, ker jih veter ne prepiha. Mi smo bili celo zimo 1x na dan zunaj. Spala sta v vozičku od 1 do 3 ur. Je pa res, da sem rodila maja in nista bila več tako majhna. Ne vem, koliko časa so največ lahko zunaj v mrazu novorojenčki. To ti bo pa patronažna povedala. Brez panike, voziček je zakon. Samo glede sedenja je mal problem, ker naklon naslona ni čisto 90 stopinj, zato sem si sama naredila "kajli" in ju oblekla v blago podobne barve, kot je voziček.

LP Martina

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?