|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Petrčane pri Zadru
11.7.2008 14:33:09   
Anja25
Pozdravljene

Mi se letos odpravljamo na dopust v Petrčane pri Zadruv Hotel Pinija.
Zanima me če je že katera bila tam in za kakršne koli informacije bom zelo vesela.
Hotel je baje letos prenovljen in je dobil 4*, tako da upam, da bo vredno denarja, ki smo ga vplačali.
No prosim z informacijami na dan user posted image user posted image

Hvala in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Petrčane pri Zadru
11.7.2008 20:54:22   
lol
moji starši so bili dol  s starejšim sinom,ki je bil takrat star eno leto in je blo full dobr(ene 4 leta nazaj)starša sta imela polpenzion otroku pa so dal še kosilo brezplačno.

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Petrčane pri Zadru
12.7.2008 7:04:19   
tina104
Mi smo bli tam lani za prvi maj in je bil hotel že takrat prenovljen. Moram rečt, da sem bila zelo zelo zelo zadovoljna - lepa oprema, super hrana, plaža z malimi kamenčki in malo večjimi kamni. V hotelu je bila vsak dan živa glasba. Mi smo imeli še sobo s pogledom na morje. Super, res. Ni mi žal tistega denarja. Sploh pa je glede na druge hotele v tej kategoriji še najbolj poceni.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Petrčane pri Zadru
12.7.2008 9:02:48   
BLAŽIKA
Bili smo tam lani in letos čez prvi maj. Že lani je bil hotel porihtan v nulo, letos pa še bolj. Plaža je super, veliko sence, veliko igral za otroke, dobra hrana in kar ugoden glede na to da je res tip top.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Petrčane pri Zadru
12.7.2008 12:59:36   
nbiba
TINA 104 in BLAŽIKA,
mi imamo namen iti v ta hotel naslednje leto pa me zanima:
koliko pa je peš do mesta? Ali mogoče vozi vlakec? Je na plaži kaj restavracij in podobnega, da lahko čez dan poješ? Iz slik se mi zdi, da je hotel bolj na samem?!

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Petrčane pri Zadru
13.7.2008 5:25:15   
tina104
Res je hotel bolj na samem. Tam je zunanja hotelska restavracija, pa še ena je v neposredni bližini. Do drugega dela mesta oz. bolj vasi je kakih 500 m, to je moja ocena. Tam sem videla ene 2 restavraciji in malo trgovinico. Ni to nek kraj, kjer bi se veliko dogajalo, razen hotelskega dogajanja, vsaj tak občutek sem jaz dobila. Je pa res, da smo bili za prvi maj. Noben vlakec ne vozi.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?