|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Planičke za 1x uporabo
14.6.2005 18:50:14   
rozi81
Kupila sem en paketek planičk Fixies in sicer čisto tamale New born kjer je notr 20 kom.
Zanima me koliko časa se rabijo te čisto tamale planičke. Ker 20 kom. se mi zdi malo malo pa bi si rada naredila malo zaloge, da ne bomo že drugi dan okol skakal. Zanima me koliko planic oz. koliko paketkov naj kupi teh čisto tamalih? In pa kok hitro se prešalta na večje planice?

Hvala za odgovore.


LP S
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Planičke za 1x uporabo
14.6.2005 18:51:40   
Carovnica Mica
sej vidis koliko kg ima otrok.pa na plenicah pise od koliko do koliko kg so:)

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Planičke za 1x uporabo
14.6.2005 18:53:06   
Gina
To je pa odvisno od tega, koliko težkega otroka boš rodila. Naš ta mali je imel 4kg, pa so mu bile tiste new born plenice ravno za en teden prav. Jaz ne bi pretiravala z majhnimi plenicami. Sicer, če ima otrok 3kg ali manj, jih boš rabila več kot en mesec, tako da najboljše da sproti kupiš. Tistih pleničk 3-6kg, pa boš rabila več, so za dlje.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Planičke za 1x uporabo
14.6.2005 18:54:03   
rozi81
Ja to mi je že jasn. Gelde na to da mi je obljubljena punčka z malo več kot 3kg mi tako ali tako pridejo v poštev najmanjše. Samo dosti jih pravi da hitro prerastejo to zato me zanima koliko naj še dokupim da ne bom pretiravala.


LP S

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Planičke za 1x uporabo
14.6.2005 18:58:22   
rozi81
Ne poznam še kako to gre s planicami. Jst mam une od 2-5kg. Se pravi da če kupim od 3-6 ne bom nič zgrešila? Mi bojo pa verjetno kar za dolgo prav prišle?
Pa še mal butast uprašanje:ups:. Ali majo vse planice iste razrede kar se kg tiče ali imajo različno?
Pa brez zamere za tak čudn uprašanje sam res še nč ne poznam. Pa si glih previjalno rihtam in pospravlam pa sm ugotovila da mam res mal mal planic na zalogi. Da ne bo moj:love: že prvi dan okol skaku k je še bol zmeden kot jst kar se tiče nakupo za našo novo:duda:


LP S

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Planičke za 1x uporabo
14.6.2005 19:13:58   
k1
po moje ne boš nič zgrešila če boš nabavila one od 3-6 kg - če mislite met takega veliiiikega bejbija. sicer pa ti lahko mimogrede kdo skoči po plenice, pa je. pa na robčke ne pozabit - so zakon!!!!

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Planičke za 1x uporabo
14.6.2005 20:12:24   
Gina
Aja, še to, če piše na pleničkah 2-5 npr. je skoraj sigurno, da jih pri 5kg ne more več imet, pomavadi so že pri 4. kg premajhne, teče mimo. To velja za praktično vse plenice, le da npr. pri Huggies plenicah te označbe še manj držijo. Mislim da plenice 3-6kg ne držijo več 5-kilskega otroka. No, samo da boste vedele približno zračunat. Aja, v prvem mesecu se zredijo približno kilo do kilo in pol, pa prve tri mesece se teža ponavadi podvoji, sploh pri lahkih otrocih.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
14.6.2005 20:16:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Planičke za 1x uporabo
15.6.2005 9:42:37   
Pajaca
Jaz sem kupila pamperske 3-6kg in ker je bila naša res majhna, domov sva jo nesla pod 3 kg, so vmes nabavili še tiste od 2-5kg. Imeli smo jih ene 14 dni, mogoče 3 tedne, potem smo čim je dosegla tistie 3kg raje prešaltali na 3-6kg.

Meni se je vedno obneslo to, da ko doseže spodnjo mejo menjam, včasih še prej, ker drugače je bila pokakana, polulana, vse je priteklo skoz.

Po moje je bolje da nabaviš tiste 3-6kg, pa saj ko si v porodnišnici lahko leti nekdo po manjše plenice, če bo punčka manjša kot je obljubljena. Za tako veliko punco jaz ne bi kupovala najmanjših plenic.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Planičke za 1x uporabo
15.6.2005 10:19:37   
Erdbeere
Jest tistih najmanjših od 2-5 kg sploh nisem imela....so bile tiste od 3-6 kg prov super...Teja se je rodila pa težka 3540g

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Planičke za 1x uporabo
15.6.2005 10:26:07   
Annny
Naja je bila ob rojstvu težka 3420 g in sva porabili točno 2 paketka Fixies Newborn pleničk (na žalost sem kupila 4, tako da sem dva potem podarila). Tako da..kupi paketek ali dva, več raje ne oz. to lahko kasneje še vedno storiš, zaloge si pa ne delaj.
Lp

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Planičke za 1x uporabo
15.6.2005 10:52:16   
pravljica
jaz sem kupila 1 paketek newborn...za par dni bo dovolj, potem bomo pa vidli dalje...trgovina ni daleč ;)

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Planičke za 1x uporabo
15.6.2005 12:06:48   
BigWhale
Najprej itak povijas v bombazne, pa je problem resen! ;)

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Planičke za 1x uporabo
15.6.2005 12:29:04   
rozi81
BigWhale to je pa čist odvisn od vsakega posameznika kako povijaš:zmeden:. Jst sm se nekak odločila da bom kar v te planičke za 1x uporabo, ker tisto mi pač ne ustreza.;)

Hvala vsem za odgovore.:rozica:

Sm šla glih dons še po en paket, več pa res ne bom kupovala zaenkrat.:bravo:

LP S

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Planičke za 1x uporabo
15.6.2005 18:55:50   
zi&mm
No, jaz sem kupila 1paket newborn pampersk št.1 in sva jih dokaj hitro porabla, zdaj sem že na št.2, je pa Žiga star 3tedne in je ob odhodu iz por. tehtal 3300gr;
Ti si kupi paket ali največ 2, boš vidla sproti kako grejo.
Jaz Žigca hranim na 3ure in ga takrat tudi previjem tako da mi gre 8 plenic dnevno, včasih kakšna več ker ponavadi ko dam novo jo polula še preden jo uspem zalepit pa mu takoj menjam, da ni v mokrem naslednje 3ure sicer pa začne jokat že prej, če mu kaj pod ritko ne paše.


(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?