|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice
21.10.2005 18:50:01   
signum
Kaj mi lahko pomagate? Do sedaj nisem imela problemov s plenicami ponoči. Res, da je zjutrja tehtala 5 kil, ampak skozi ni šlo nič.
Zadnji teden pa se redno zbudi mokra po celem hrbtu.
Kakšne plenice ve vporabljate za ponoči?
Aja, žaba je stara 16 mesecev.

Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice
21.10.2005 20:20:53   
mehurčica
Za ponoči Pampers Active Fit- dobijo se v Mueller-ju in so v vijoličasti embalaži. Včasih pa imamo tudi vijoličaste Fixies, sploh sedaj, ko so bile v akciji.:)

Čez dan pa imamo druge, katere niti slučajno ne zdržijo noči.

(odgovor članu signum)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice
22.10.2005 17:47:39   
sebtan
:))joj ej pa pr nas je blo isto, že nekaj noči smo prescaaaaaaniii!!!!pa vse čez tudi čez spalno vrečo učasih...user posted image user posted image .
sm pa tudi jaz kupla te fixis, ki jih sicer uporabljam že od rojstva tije (dobrih 10 mesecev) pa se mi zdi da je to neka češka izdaja (za te poceni mislim) ma stokrat slabše so kot pa une po normal ceni.sicer res da na akciji nism več dobila ta vjola, katere sicer kupujem, sam modre so obup...pa sma tudi midve šle na vijola papers za ponoči...ko šus...user posted image user posted image

_____________________________

˝I will give my doughter space to grow, dream, succeed, love but sometimes fail.˝

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice
22.10.2005 18:41:55   
signum
Hvala pupceuser posted image , šibamo v Muellerja!

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice
22.10.2005 19:56:09   
Anja167
Mi imamo pa iz Muellerja Easy up - plenične hlačke, so sicer poljske, ampak se obnesejo. So naslednja stopnja po Active Fitkah.

(odgovor članu signum)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice
22.10.2005 22:45:31   
KODA
Pampers Sensitive.Zelo nežne in ne prepuščajo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice
23.10.2005 21:07:12   
elizabeta p
Mercatorjeve Lumpi.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice
28.10.2005 16:13:17   
Vanjuška
Hoj,

lahko poskusiš Moltex Öko, dobijo se v Müller-ju, je pa temno zelena pakunga. To so eko pleničke brez gela, namesto tega vsebujejo čajni ekstrat. Fino je, da ne smrdijo, ko so polulane, kar se mi je dogajalo, ko smo uporabljali Pampers.
Je pa razlika, kje plenice kupiš. Pampers iz Spar-a ali iz Mercator-ja in podobnih trgovin so slabše kakovosti kot tiste, ki jih kupiš v Müllerju. Isto velja tudi za Aptamil. Milumil, pralne praške, ipd. 

Lp,

Vanjuška 

(odgovor članu signum)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?