|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plusek
24.4.2009 21:10:06   
tulipancica
Danes sem zelo nepričakovano zagledala plus - trenutno se mi po glavi pletejo različne misli in občutki, od straha do veselja. Ker je nosečnost nepričakovana nisem jemala nobene folne kisline. Jutri bom šla takoj v lekarno - katero f.k. mi predlagate, Tifol, Elevit ? Vem, da je zaželjeno jemeti folno kislino 3mesece pred nosečnostjo, tako da me skrbi, da bo vse ok.
Toliko misli se mi plete po glavi - še ta teden sem ukvarjala s športom, Šmarna gora, tek...ali lahko to nadaljujem tudi sedaj (ok hoja oz šmarna gora vem da ja)..kaj pa tek? Pa še en problem imam - no, ni problem, vendar - julija imam rezerviran dopust, let.karta kupljena (let okoli 12 ur) - seveda me je strah, a naj grem ali ne - lahko let škoduje plodu? Ima katera izkušnje? Seveda se bom posvetovala z ginekologinjo, takoj v torek jo pokličem in se naročim na pregled.
Punce mislim, da bom od danes naprej dnevno na tem forumu :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plusek
24.4.2009 21:13:21   
Anonimen
Čestitke user posted image user posted image user posted image , pa brez panike. Zdej moraš uživat!!!

(odgovor članu tulipancica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plusek
24.4.2009 21:18:09   
gita10
Čestitke - ti samo uživaj in tudi na dopust boš verjetno lahko šla. Kar se pa folne kisline tiče sem jo pa jaz tudi začela jameta šele v nosečnosti pa je vse uredu. samo ne sikiraj se.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plusek
24.4.2009 21:22:55   
anika87
Tulipancica čestitam user posted image
Kar se tiče folne, ne skrbi. Ogromno otrok je rojenih neplaniranih... te mame pa najbrž niso jemale folno kislino kar tako na blef cel čas, a ne... tudi jaz je nisem jemala prej. Kasneje sem jemala Tifol, tudi Elevit (to se pije kasneje), kakor tudi Centra med mami ali Centrum materna.
Glede telovadbe pa ti bo povedala katera druga forumašica, jaz se niti nisem toliko zanimala, saj imam od začetka dovoljene le sprehode, sem na bolniški.
Tudi glede letenja je bilo že dosti napisanega, malo pobrskaj, seveda pa ti bo povedala tudi ta odgovor katera forumašica, ki ima s tem izkušnje.
LP in srečno nosečnost!


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu tulipancica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plusek
24.4.2009 21:27:29   
2005gl
user posted image user posted image user posted image user posted image ,nič naj te ne skrbi,sedajsamo uživaj
pa privošči si kar ti pač bo telo dopuščalo!!!!

želim ti srečouser posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plusek
24.4.2009 21:52:18   
mancag
user posted image user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image .
vso srečouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plusek
25.4.2009 0:06:35   
petrazg
Tulipančica čestitke za plusek! Predvsem se ne obremenjuj, naše mamice niso jemale tifola, pa je z nami vse ok. Začni jih lepo jutri jesti pa bo... Svojega življenja pa zaradi ne zanemarjaj, živi kot si do sedaj (če bo zdravstveno seveda ok), saj je srečna ženska, tudi srečna nosečka.

Pa lepo se imejta na potovanju...

(odgovor članu mancag)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plusek
25.4.2009 9:00:19   
Čebel@
najprej čestitke za +user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem tifol začela jesti ko sem vidla da sem noseča in sem ga jemala do 3m-pupa jepa popolnoma zdravauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tulipancica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plusek
25.4.2009 11:16:00   
čebelca2
čestitam:) tudi jst sem nosečka, v 8t in jem tifol, ko ne pojem dovolj sadja ali zelenjave ali mlečnih zadev pa vzamem elevit ker ima še ostale vitamine in  minerale... sploh kr mi je veliko slabo ne jem veliko, zato vzamem elevit.

želim ti lepo in prijetno nosečnost, veliko lepih trenutkov te čakauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plusek
26.4.2009 19:39:32   
daisyb
živjo,

čestitke! kar se folne tiče in vitaminov...se boš mogla sama odločit kaj boš izbrala, ker je res veliko ponudbe. nekatere tablete majo sam folno, druge vse vitamine. jaz jemljem elevit že celo nosečnost in se počutim fajn..pa kri imam ok. odvisno pa, če ti bo slabo po določenih tabletah. mal se še z ginekologinjo pomeni..pa tudi glede dopusta. po moje, če ti ne bo slabo v začetku nosečnosti si lahko privoščiš dopust..pazit se moraš pa glede hrane in okužb. 12 ur je res dolga..boš mogla veliko vstajat in se razmigat. za tek in šmarno goro pa...če je vse ok lahko telovadiš dokler boš zmogla..ne preveč napora seveda. jaz sem na začetku tudi še laufala in kolesarila.

lp,

daisyb

(odgovor članu tulipancica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?