|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po tuširanju me močno srbi koža
1.10.2007 22:24:47   
caillou
Dajte mi povedat, s katerim hudičem naj se tuširam in potem namažem kožo, ker me je po vsakem tuširanju tako začela srbeti koža, da me ima, da se ne bi več tuširala.

Vem da sem si sprala ph, pa vseeno, ne morem bit zdej umazana ?
Pa tole je res prav zoprna zadeva, mater.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
1.10.2007 22:32:13   
Naja30
Mene je koža srbela, če sem uporabljala fa z jogurtom. Neprijetno, ja.

Poskusi kaj blagega ala otroški Johnson ali bubchen je fajn.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
1.10.2007 22:42:42   
BAMBINA_
Se dobi eno olje od Eucerina za tuširati. Za namazat suho kožo je pa od Afrodite en losjon ful dober, ki ful navlaži kožo, vendar ne masti. Ma, se ne spomnim, kako se mu reče... nekaj, nekaj, ice user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
1.10.2007 22:51:03   
Magi*
mogoče oljna kopel Linola Fett. sem jo za našo dojenčico uporabljala. se lahko uporablja za kopanje ali tuširanje. dobi se v lekarni.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 0:31:28   
Anonimen
Zamenjaj tekoče milo s trdim. Vsaj za nekaj časa. Manj izsušuje kožo.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 1:09:05   
nejcko
Lahko pa je tudi od same vode. Mogoče so vam začeli vodo bolj klorirati, če se ti je to zdaj na novo pojavilo.
Sama sem imela primer, da me je eno obdobje noro srbela koža, če sem se tuširala pri starših - so imeli pa tam tako čudno vodo, kar malo sivo in čisto klorirano. Namreč v istem obdoju me koža ni srbela, če sem se tuširala doma, torej je bilo srbenje 100% povezano samo z vodo.
Drugače pa čim manj miljenja po celem telesu; namili se samo na ključnih mestih (pazduhe, intimni deli, prsi).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 6:03:57   
Snowflake
probaj od Dove gel za tuširanje...maš mehko kožo pa še lepo diši

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 7:02:18   
srki
Po mojem go kriv kar gel za tuširanje. Mogoče premočen. Probaj res z navadnim, otroškim milom ali otroškimi kopelmi. Pa tudi, če se boš samo z vodo tuširala, ne boš umazana, saj ne riješ po zemljiuser posted image user posted image .

Jah, preveš je teh kemikalij na tržišču, za moje pojme.

(odgovor članu Snowflake)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 7:12:53   
Spark
Ja to so pa kemikalije. Po nekem času, je koža čisto uničena. Tudi meni se je dogajalo, tako da sem se umivala samo z vodo, pa je bilo počasi bolje. Ampak, potem pa zopet na razne gele za tuširanje in po nekem času spet srbenje.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 7:51:04   
petja
Čim manjkrat se tuširaj z milom, z milom operi le dle, ki jih moraš (pod pazduho, intimne dele, stopala). Pa predvsem pojdi po milo v lekarno, ne kupuj tekočih mil po trgovinah, ker je to eno navadno sranje.

Priporočam Eucerin, Vichy, otroška mila ...

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 8:40:29   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: Snowflake

probaj od Dove gel za tuširanje...maš mehko kožo pa še lepo diši



Tega sem imela predzadnje, pa je bilo hudo. Bom najprej preizkusila Johnsonovega (otroškega). Če ne bo pomagalo pa potem še  Eucerin in Vichy.

Koža me vedno začne srbeti po morju in se vleče vse do zime. Potem se malo umiri in je spet poletje tukaj.
Ne vem kaj bi to bilo, je pa skrajno zoprno.

Hvala punce.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Snowflake)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 8:57:44   
taška30
Jaz imam 2x letno obdobje, ko me po tuširanju vse srbi. In sicer sem zdej že pogruntala, da je to jeseni (preden začnejo kurit) in spomladi (ko nehajo kurit). Traja kake 14 dni.
Jaz sem si to razložila kot širjenje/ožanje žil ob temperaturnih spremembah (hladno stanovanje - topel tuš).

Lahko da se motim, samo je res samo takrat. Pa na nobeno milo nisem občutljiva. Pomaga, da se po tuširanju zavijem v kopalni plašč in ostanem v topli kopalnici zavita 5-10 minut, da se temp. telesa 'znormalizira' al kaj.user posted image

Ja, huda teorija, vem.user posted image user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 8:57:53   
Anonimen
Če si že menjala mila in je po vseh isto, potem kupi Eucerin lotion in se namaži po tuširanju.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 9:03:11   
Anonimen
Kupi si olje za tuširanje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 9:08:24   
Marogica
Jaz sem npr. "alergična" na vse izdelke za tuširanje od Fa. Pa mi tako fajn dišijo.....In to že nekaj let. Sprobaj ostale znamke, mogoče si res pač alergična samo na določene znamke, ki vsebujejo...kaj vem kajuser posted image  

Možno pa je, da imaš še kakšno alergijo na sonce...mene še vedno srbi koža(določeni predeli), pa je že 2,5 meseca odkar smo iz morja. Vendra počasi pojenja...

Drugače pa obišči dermatologa.

Eucerin je super zadeva, meni edino smrdi, pa kar draga stvar je. In ni se mi za tuširat s "smrdljivim" tuš-gelom..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 9:15:21   
tintin
Tuširanje z vodo, namiliš se samo po "kritičnih delih" s čim blažjim milom, npr. kakim medicinskim. Ko se stuširaš se namaži z otroškim oljem ali mandljevim oljem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 11:18:46   
tajtaja
Taška 30, tudi meni se pojavlja srbenje v teh obdobjih in mi tudi pomaga, če ostanem po tuširanju nekaj časa v kopalnici.
Jaz pa se npr. niti slučajno ne smem stuširati zjutraj, ker potem lahko ponorim.
No, poleti v tisti res hudi vročini se pa lahko?!
Res čudno vse skupaj.user posted image user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 17:56:11   
*ajetam*
tudi meni se to dogaja. ampak samo pozimi. ker pozimi se umivam z bol toplo vodo kot poleti. zato se morem pozimi takoj po komanju namaraz s kremo. in kar ornkk....
jaz se za sebe ugotovila da mi nabolj odgovarja dove krema.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 19:08:05   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

oljna kopel Linola Fett.


user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Po tuširanju me močno srbi koža
2.10.2007 20:32:21   
solatja
tudi jaz ti priporočam uporabo olja za tuširanje (če že nenavadne ga, trdega mila) in pa Eucerin za suho kožo (imajo s 3% in 10% sečnine, ki pomaga zadrževati kožo - brez heca!!!!) . lahko pa poskusiš tudi z Bepanzhenolom, ki je tudi izredno masten in se tudi temu primerno dolgo vpija. user posted image vendar je res fajn! user posted image




_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?