|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poln kufer ga imam
31.12.2014 10:00:09   
Polona31
Imava dva otroka 5 in 2,5 let...živahni punčki ki sta ZELO navezani name...verjetno zato ker 90% časa jaz preživljam z njima. Saj ne vem če lahko tožim čez moža, ker...ima dobro službo, ne pohaja, ne pijančuje, ni nasilen, ampak...
njegove primitivne izjave....uh...večkrat butne kakšno takšno da...se mi zdi da...če nekoga spoštuješ, če ti je mar do njegovih čustev, potem...malo misliš kaj govoriš...ne vem no...npr. zvečer se igramo igrico in ga vprašam...
zakaj ne premakne figurice in...odgovor je bil KAJ TE BRIGA...halo...kakšen vzgled daje otrokoma?
Mi reče da sta otroka prehlajena zato, ker...spita na mrzlem...res imamo v sobi ˝le˝18-19st. C...ampak...kriva sem jaz ker...v otroški sobi ne odprem radiatorja na FULL in ker vsak dopoldan odprem okno da se prezrači. Včasih bi kar poslala nekam ....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poln kufer ga imam
31.12.2014 10:11:15   
RIJA*
Brezvezno bockanje, vzrok je nekje globlje.

Sta malo v rutino zapadla?

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
31.12.2014 10:37:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poln kufer ga imam
31.12.2014 12:01:35   
mateyka
al pa premal seksata, premal časa za vaju (zdej, lahko temu rečeš tud rutina - nekaj kar prevladala nad intimo). včasih je to vzrok, da nisi več tko verbalno nežen in pozoren do partnerja, ker postajata več ali manj samo sostanovalca. ni več intimnih dialogov v dvojini, ni časa ko posvečaš pozornost samo njemu (kot si si vzel čas za to včasih in je delovalo, a ne?), ni "vajinih" trenutkov.. vse to se meni zdi tvori bližino, ustvarja ta občutek nežnosti v človeku. če ne, znaš it komu hitro na žifce, res user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poln kufer ga imam
1.1.2015 13:23:19   
bskrle
Koliko časa posvetiš njemu?
Verjetno se počuti zelo zapostavljen v odnosu, če si ni sam že poiskal kake druge družbe

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poln kufer ga imam
1.1.2015 22:34:30   
Cuker*
Ne odgovarjam na noben post ampak res me zanima, zakaj bi vedno morala ženska bolj izkazovat ljubezen možu in mu namenjat več časa. Zakaj pa ne on njej? Zato ker je žena doma, in mož dela (ali pa če oba delata, saj vseeno ampak če je žena doma ponavadi vsi sklepajo da ni tako utrujena kot mož ko pride iz službe, kar pa ne drži)?
Res me zanima, ker na vsakem forumu piše da se mora žena bolj posvečat možu, nikjer pa naj se on bolj posveti njej. Saj nismo v starem veku, da mora ženska vedno vse počet. Ne vem no user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poln kufer ga imam
1.1.2015 23:09:41   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Imava dva otroka 5 in 2,5 let...živahni punčki ki sta ZELO navezani name...verjetno zato ker 90% časa jaz preživljam z njima. Saj ne vem če lahko tožim čez moža, ker...ima dobro službo, ne pohaja, ne pijančuje, ni nasilen, ampak...



Ampak. Je to zadosten razlog, da bi tolerirala takšno obnašanje?


njegove primitivne izjave....uh...večkrat butne kakšno takšno da...se mi zdi da...če nekoga spoštuješ, če ti je mar do njegovih čustev, potem...malo misliš kaj govoriš...ne vem no...npr. zvečer se igramo igrico in ga vprašam...
zakaj ne premakne figurice in...odgovor je bil KAJ TE BRIGA...halo...kakšen vzgled daje otrokoma?
Mi reče da sta otroka prehlajena zato, ker...spita na mrzlem...res imamo v sobi ˝le˝18-19st. C...ampak...kriva sem jaz ker...v otroški sobi ne odprem radiatorja na FULL in ker vsak dopoldan odprem okno da se prezrači. Včasih bi kar poslala nekam ....


Ne spoštuje tebe, posledično ne uči spoštovanja tudi hčerk.
Meni se zdi naveličan vsega, verjetno bi rad imel še sina in ne samo hčerk (moški, ki spoštuje ženske, se v ženski družbi ne bi nikoli obnašal na tako primitiven način), in je velik egoist, ki meni, da če dela zgoraj napisano, da je v življenju naredil vse. Ti ga s svojim prepričanjem, da je to "dovolj", v njegovem (ne)delovanju samo podpiraš. Dva otroka praktično eden za drugim sta lahko prinesla svoje.

IZVIRNO SPOROČILO: Cuker*

Ne odgovarjam na noben post ampak res me zanima, zakaj bi vedno morala ženska bolj izkazovat ljubezen možu in mu namenjat več časa. Zakaj pa ne on njej?


Ker je premalo funkcionalnih moških, ki bi znali in bili sposobni biti moški in ker ženske s svojo naravo takšno obnašanje na tih način podpiramo in raje igramo igrico, namesto da bi v tistem trenutku znorele!! Pustile moža, otroka in človek ne jezi se na mizi in šle za dan nekam po svoje, dokler ata ne razmislijo, kako govorijo in kako se obnašajo. Zakaj tako? Po moje zato, ker se ne spoštujemo dovolj in ker smo po naravi bolj trpežne in mislimo, da lahko potrpimo.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poln kufer ga imam
1.1.2015 23:12:26   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Koliko časa posvetiš njemu?
Verjetno se počuti zelo zapostavljen v odnosu, če si ni sam že poiskal kake druge družbe


In koliko se on posveča njej user posted image .

Intimni trenutki so običajno vzajemni.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poln kufer ga imam
1.1.2015 23:20:13   
Cuker*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Koliko časa posvetiš njemu?
Verjetno se počuti zelo zapostavljen v odnosu, če si ni sam že poiskal kake druge družbe


In koliko se on posveča njej user posted image .

Intimni trenutki so običajno vzajemni.


Podpis. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poln kufer ga imam
2.1.2015 9:48:33   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Cuker*
res me zanima, zakaj bi vedno morala ženska bolj izkazovat ljubezen možu in mu namenjat več časa.
Res me zanima, ker na vsakem forumu piše da se mora žena bolj posvečat možu, nikjer pa naj se on bolj posveti njej.


Po mojem je to predvsem zaradi tega, ker se tistemu, ki sprašuje, predlaga, kaj naj spremeni v svojem življenju, da bo prišel do željenega cilja.
Malo nenavadno bi bilo predlagati, naj čaka, da se mu bo partner začel bolj posvečati. Morda se mu namreč nekoč bo, recimo enkrat do penzije, ali pa, če bo njemu nekdo (mogoče tudi na kakšnem forumu user posted image ) predlagal, da naj malo vloži v svojo zvezo. Bolj verjetno pa je, da bo zveza v tem čakalnem obdobju dokončno propadla.

Običajno je namreč tako, da lahko začnemo spreminjati samo sebe in svoje ravnanje, pri tem pa upamo, da se bo naše početje 'prijelo' tudi nasprotne strani. Če pa naši vzgledi in trud ne pomagajo, potem pa običajno sledi drugačen nasvet - ali poiskati strokovno pomoč ali spakirati kovčke.

(odgovor članu Cuker*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poln kufer ga imam
2.1.2015 13:49:16   
Cuker*

Običajno je namreč tako, da lahko začnemo spreminjati samo sebe in svoje ravnanje, pri tem pa upamo, da se bo naše početje 'prijelo' tudi nasprotne strani. Če pa naši vzgledi in trud ne pomagajo, potem pa običajno sledi drugačen nasvet - ali poiskati strokovno pomoč ali spakirati kovčke.


Ja res je, ravno zato bi jaz najprej predlagala odkrit pogovor, mogoče tukaj odkrijeta težavo. Šele potem posvečanje drug drugemu, ki naj bo enakovredno iz obeh strani, ker tudi če se žena posveča možu in je on še naprej nesramen, itak ne bosta nikamor prišla.
Če pa odkrit pogovor ne pomaga, oz. iz druge strani ni interesa, potem pa je treba začet drugače razmišljat.

Avtorica, upam da uredita stvari. user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poln kufer ga imam
2.1.2015 14:08:48   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Imava dva otroka 5 in 2,5 let...živahni punčki ki sta ZELO navezani name...verjetno zato ker 90% časa jaz preživljam z njima. Saj ne vem če lahko tožim čez moža, ker...ima dobro službo, ne pohaja, ne pijančuje, ni nasilen, ampak...
njegove primitivne izjave....uh...večkrat butne kakšno takšno da...se mi zdi da...če nekoga spoštuješ, če ti je mar do njegovih čustev, potem...malo misliš kaj govoriš...ne vem no...npr. zvečer se igramo igrico in ga vprašam...
zakaj ne premakne figurice
in...odgovor je bil KAJ TE BRIGA...halo...kakšen vzgled daje otrokoma?
Mi reče da sta otroka prehlajena zato, ker...spita na mrzlem...res imamo v sobi ˝le˝18-19st. C...ampak...kriva sem jaz ker...v otroški sobi ne odprem radiatorja na FULL in ker vsak dopoldan odprem okno da se prezrači. Včasih bi kar poslala nekam ....


V bistvu je primitivnost izjav obojestranska........partnerja vendar ni treba učiti kot otroka, ko se igramo družinske igrice in z njim komunicirati "na nivoju otroka", v stilu: "Zakaj pa zdaj ne premakneš figurice?".....

In izjava, da bi ga ti nekam poslala je v bistvu enakovredna njegovi izjavi "kaj te briga".....

Enaka sta si po "primitivnosti"......in kot so že nekatere predhodnice rekle....zapadla sta v rutino, nimata časa eden za drugega, ne vzameta si časa vsak za sebe, vse se vrti zgolj okoli otrok in okoli službe, niti za intimnost v obliki seksa ni več časa...in vidva pa nista pomembna, ker se eden drugemu zdita samoumevna.....in potem si partnerja sčasoma začneta iti na živce, ker sta zgolj sostanovalca, ki se žrtvujeta za otroke in službo.......

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poln kufer ga imam
2.1.2015 15:19:08   
Dashenka
No, meni pa tak nacin komunikacije, kot ga opisuj avtorica ni sprejemljiv. Ne glede na to, kaksne vzorce obnasanja je prinesel iz otrostva, jaz ne bi pustila, da na nespostljiv nacin komunicira z bliznjimi, ki naj bi jih imel rad.
To, da moski ne pretepa svoje zene, jo vara, ipd, se zdalec ni razlog, da bi ostala z njim.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poln kufer ga imam
2.1.2015 16:11:12   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
........partnerja vendar ni treba učiti kot otroka, ko se igramo družinske igrice in z njim komunicirati "na nivoju otroka", v stilu: "Zakaj pa zdaj ne premakneš figurice?".....


anede? taka pokroviteljsko-vzgojna zna tud komu it na živce user posted image

Dashenka, tak način komunikacije očitno obema vzajemano ni sprejemljiv (odgovor moža to dovolj jasno daje vedet), ne samo avtorici sami. da bi pa take male bockarije bile razlog za odhod, pa tud ne vem no - mora bit to ena rahla zveza in ama nič več ljubezni in naklonjenosti.
glede radiatorja pa - pa naj ga proba ene 14 dni met na več in bomo videli kaj se bo zgodilo. ne vem zakaj ne bi probala tudi njegov način. mogoče se počuti izključen, ko njega nič ne upošteva? mogoče je pa zato nekam za poslat, ker ona odpika vsa njegova mnenja in predloge?

ponavadi do tega pride, ker oba zapadeta v neke vrste gluhost do drugega parnerja in sebe sicer vidita kar dobro (kaj čuti ob določenem odgovoru/reakciji partnerja), drugega pa ne (recimo kako je sam kdaj neprimeren). in potem se začne ping-pong - kdo je koga in kdo je prvi. samo oba sta vzrok za nastanek tega, ker to ni stvar posamezne osebe, ampak njunega odnosa. in koneckoncev ga ni mela pol kufer skozi cel odnos, samo zadnje čase - to je znak, da je odnos tisti, ki ga je treba uravnat nazaj v prave tirnice.



no ja, ful stvari itak ne vemo, bv zdaj sklepat kako resen je tale "polhen kufer"; recimo da so tole zgoraj samo "moja splošna razmišljanja na temo poln kufer..."user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 2.1.2015 16:13:19 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poln kufer ga imam
2.1.2015 20:38:44   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Običajno je namreč tako, da lahko začnemo spreminjati samo sebe in svoje ravnanje, pri tem pa upamo, da se bo naše početje 'prijelo' tudi nasprotne strani. Če pa naši vzgledi in trud ne pomagajo, potem pa običajno sledi drugačen nasvet - ali poiskati strokovno pomoč ali spakirati kovčke.


Upanje je lahko zelo jalovo. Partnerju je naše spremenjeno obnašanje (na bolje) običajno všeč, ampak to še ne pomeni, da se bo zato začel spreminjati tudi on. Potrebno je tudi povedati, da nekaj pričakujemo, da nam nekaj ni všeč, da bi radi, da je nekaj drugače. Ni potrebno, da so to dolge filozofske razprave, lahko sta tudi samo dve minuti, ali koliko je že potrebno za en stavek, ampak povedati je dobrodošlo, razen v primerih, ko se z nekom čutimo v vsakem dihu (to je vsaj po moje redko).

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poln kufer ga imam
4.1.2015 18:03:27   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Upanje je lahko zelo jalovo. Partnerju je naše spremenjeno obnašanje (na bolje) običajno všeč, ampak to še ne pomeni, da se bo zato začel spreminjati tudi on. Potrebno je tudi povedati, da nekaj pričakujemo, da nam nekaj ni všeč, da bi radi, da je nekaj drugače. Ni potrebno, da so to dolge filozofske razprave, lahko sta tudi samo dve minuti, ali koliko je že potrebno za en stavek, ampak povedati je dobrodošlo, razen v primerih, ko se z nekom čutimo v vsakem dihu (to je vsaj po moje redko).


Saj petea verjetno s 'prijelo' misli ravno to, da se partnerju pove, kaj pa na njemu njej ni všeč.....in da se začneta spreminjati obadva......ker v partnerstvu se morata obadva truditi......in v partertstvu tudi ne gre tako, da bi zdaj spremenili zgolj enega partnerja, sami bi pa ostali VEDNO isto trdni v svojem stališču in večnem prav......če želiš "spremeniti partnerja", moraš pokazati tudi sam interes, da boš ti svoje pomanjkljivosti tudi odpravil oz. se spremenil....enosmerno žal zgolj ne gre.....

In ko se nekdo v besu na partnerja obrne na forum ali na prijatelje, običajno ni objektiven.....in svojih pomanjkljivosti v tistem trenutku ne vidi.....vidi le pomankljivosti partnerja, sebe pa vidi kot večno žrtev......in včasih je dobro tudi na to opozoriti "žrtev", ki ima seveda po njenem mnenju vedno prav in je zlodej grdi partner, s katerim sta se pred nekaj urami skregala......in v tistem trenutku prilivanje na ogenj v stilu "kakega debila, egoista, barabo imaš za partnerja....jaz niti sekunde ne bi mogla to prenašati" običajno ne pomaga....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poln kufer ga imam
5.1.2015 18:09:27   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Saj petea verjetno s 'prijelo' misli ravno to, da se partnerju pove, kaj pa na njemu njej ni všeč.....in da se začneta spreminjati obadva......ker v partnerstvu se morata obadva truditi......in v partertstvu tudi ne gre tako, da bi zdaj spremenili zgolj enega partnerja, sami bi pa ostali VEDNO isto trdni v svojem stališču in večnem prav......če želiš "spremeniti partnerja", moraš pokazati tudi sam interes, da boš ti svoje pomanjkljivosti tudi odpravil oz. se spremenil....enosmerno žal zgolj ne gre.....


Različna je porazdelitev, koliko dela odpade na nekoga.
Popolne pravičnosti ni (50/50), razmerje je odvisno od posameznega para in na podlagi nekaj informacij lahko zgolj ugibamo, kakšne delež gre komu.

In ko se nekdo v besu na partnerja obrne na forum ali na prijatelje, običajno ni objektiven.....in svojih pomanjkljivosti v tistem trenutku ne vidi.....vidi le pomankljivosti partnerja, sebe pa vidi kot večno žrtev......in včasih je dobro tudi na to opozoriti "žrtev", ki ima seveda po njenem mnenju vedno prav in je zlodej grdi partner, s katerim sta se pred nekaj urami skregala......in v tistem trenutku prilivanje na ogenj v stilu "kakega debila, egoista, barabo imaš za partnerja....jaz niti sekunde ne bi mogla to prenašati" običajno ne pomaga....



Nekatera obnašanja so narobe brez debate in to so tista, ki običajno štrlijo ven, tudi preko besa partneja in te je treba popraviti, če želimo naprej, popraviti jih mora eden od partnerjev.
Vse ostale podrobnosti pa sledijo kasneje. Ampak osnova ostaja, tisto, kar je kapitalno narobe, mora popraviti tisti, ki to počne (ali nečesa ne počne) in ne pričakovati, da se bo pa drugi pri vseh malenostih na "zobe metal", samo da bo pri hiši mir.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poln kufer ga imam
5.1.2015 18:58:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Nekatera obnašanja so narobe brez debate in to so tista, ki običajno štrlijo ven, tudi preko besa partneja in te je treba popraviti, če želimo naprej, popraviti jih mora eden od partnerjev.
Vse ostale podrobnosti pa sledijo kasneje. Ampak osnova ostaja, tisto, kar je kapitalno narobe, mora popraviti tisti, ki to počne (ali nečesa ne počne) in ne pričakovati, da se bo pa drugi pri vseh malenostih na "zobe metal", samo da bo pri hiši mir.


Meni je tu štrlelo ven tako obnašanje avtorice teme, kot tudi obnašanje njenega partnerja.......torej morata tako eden kot drugi popraviti to, kar je kapitalno narobe......

Ni zgolj eden partner kapitalno narobe in ni zgolj drugi partner kapitalno pravilen.......kljub temu, da ni striktne delitve 50 : 50 imata tako eden kot tudi drugi partner "svoje napake"......nima napak zgolj eden......

je pa res, da partnerjeve napake mnogo hitreje opazimo kot svoje lastne napake......in se nam partnerjeve napake zdijo mnogo hujše kot lastne napake......user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poln kufer ga imam
5.1.2015 20:12:11   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ni zgolj eden partner kapitalno narobe in ni zgolj drugi partner kapitalno pravilen.......kljub temu, da ni striktne delitve 50 : 50 imata tako eden kot tudi drugi partner "svoje napake"......nima napak zgolj eden......

je pa res, da partnerjeve napake mnogo hitreje opazimo kot svoje lastne napake......in se nam partnerjeve napake zdijo mnogo hujše kot lastne napake......user posted image


evo, to ^^. vsaj moje izkušnje to dosedaj potrjujejo..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poln kufer ga imam
5.1.2015 20:22:11   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Nekatera obnašanja so narobe brez debate in to so tista, ki običajno štrlijo ven, tudi preko besa partneja in te je treba popraviti, če želimo naprej, popraviti jih mora eden od partnerjev.
Vse ostale podrobnosti pa sledijo kasneje. Ampak osnova ostaja, tisto, kar je kapitalno narobe, mora popraviti tisti, ki to počne (ali nečesa ne počne) in ne pričakovati, da se bo pa drugi pri vseh malenostih na "zobe metal", samo da bo pri hiši mir.


Meni je tu štrlelo ven tako obnašanje avtorice teme, kot tudi obnašanje njenega partnerja.......torej morata tako eden kot drugi popraviti to, kar je kapitalno narobe......

Ni zgolj eden partner kapitalno narobe in ni zgolj drugi partner kapitalno pravilen.......kljub temu, da ni striktne delitve 50 : 50 imata tako eden kot tudi drugi partner "svoje napake"......nima napak zgolj eden......


Meni štrli ven samo partnerjevo - če je takšno kot piše. Tega ne vemo, ker nismo tam in ker niti nadalnjega odziva avtorice ni več, da bi videli, kako komunicira ona.

Ona mora tudi nekaj spremeniti, ampak lahko postavi vse na glavo - če partner ne spremeni takšnih izjav, bo še vedno odnos kapitalno naroben (razen če je ona nekdo, ki takšno komunikacijo prenaša).

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poln kufer ga imam
26.1.2015 13:45:42   
ronja
Podpis pod mateyko in lili. Mogoče ima občutek, da ga ne upoštevaš. Kaj pa te stane dat radiator za 14 dni na malo več? Mogoče bo pa pomagalo - če ne drugega bo vsaj imel občutek, da ga jemlješ resno. In če se zasanja pri igrici, poizkusi malo bolj igrivo ga opozorit, ne preveč pokroviteljsko, tega večina moških ne mara;). Meni se "kaj te briga" sicer ne zdi višek nespoštljivosti, ampak imamo različne toleance.
Pa pojdita kdaj kam sama, to res dela čudeže:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poln kufer ga imam
17.3.2015 21:47:07   
kalbo
Uh groza, kaj te briga je rekel na tvoje pokroviteljsko pametovanje. Pa pritožuje se nad zračenjem sredi zime, pa zdi se mu, da otroc spijo na premrzlem. Pa kakšnega idiota maš ti za deca. Nabrcej to neotesano teslo v rit, pa si najdi enga, ki ti bo kimal in na vsako besedo rekel...da draga, ljubim te in pol bosta živela srečno....

Bulšit. Če bi se šlo zarad takih pričkarij narazen, ne vem, če nebi vsi samski okol hodil. Idealnega deca ni, ga ne boš našla, prav tako on ne bo našel ženske, ki ne bo vsaj včasih pokroviteljsko brihtna za tri. Prej se boš s tem sprijaznila, lepši bo lajf in boljši bo seks.

Čudno, da sem šele zdaj našel tole temo. No ne gre se zadržat na take budalaštine, vsaj meni.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 17.3.2015 21:48:04 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?