|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč!
19.11.2004 13:55:14   
katarina2004
Pozdravljeni!

Včeraj sem opravila svoj prvi pregled pri ginekologu in videla sem že svojega malčka in dobila prvo fotografijo. Zelo dobro je že razvit za 9 tednov.

Zanima me, če mi svetujete kje je najbolje opraviti pregled za nuhalno svetlino in pa hormonski test (ne vem točno kako se imenuje). Sem iz Ljubljane.

vsem že v naprej hvala za nasvete in pomoč

LP

:nosecka: Katy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pomoč!
19.11.2004 14:27:41   
lana 5
Katarina ne vem ravno kje je najbolje, ampak veliko jih hodi knam v ZD Domzale, k dr. Strah.

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pomoč!
19.11.2004 14:39:40   
Jančika_
Jaz sem bila pri dr. Strahovi zelo zadovoljna.

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pomoč!
19.11.2004 16:58:08   
Janeja
Jaz grem tud k dr. Strahovi v Domžale - 2. decembra
Komaj že čakam.
Sem pa slišala res že veliko pohval o tej zdravnici.


(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pomoč!
19.11.2004 18:56:06   
cekrček
Katarina 2004, jaz sem opravila pregled NS v Ljubljani v Dravljah pri dr. Reševi in sem bila zelo zadovoljna.Trojnega hormonskega testa pa nisem delala.

Uživaj v svoji nosečnosti.
Pozdravček Cekrček :nosecka:21t

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pomoč!
19.11.2004 20:07:58   
Pilar
;)

Pri pušenjaku, v Podutiku (se mi zdi, da je tam Podutik). Enkratno.

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pomoč!
20.11.2004 10:23:20   
Naja31
Pri dr. Resevi v Dravljah. Full je strokovna in ti
vse lepo razlozi. Dvojni hormonski test gres pa lahko delat v 24 urah od NS .Jaz sem sla na polikliniko naslednje jutro. Stane 7.000 sit.

Lp, Naja

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pomoč!
23.11.2004 19:32:52   
SU
Jaz sem bila na NS v Lj. - Bežigrajski dvor. Zadovoljna zelo! G mi je veliko razložila, povedala, poslušali smo srčka... LP, Saša

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pomoč!
24.11.2004 11:06:19   
katarina2004
Hvala vsem za pomoč sem se že naročila pri dr. Reš v Dravljah, upam, da bo vse ok sem kar malo zaskrbljena.

Vprašanje zate Naja31: Kam pa točno je treba na hormonski test na polikliniko in kaj ti točno naredijo?

Hvala in lep pozdravček

K.

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pomoč!
25.11.2004 15:12:43   
lunca77
hojla!

tudi jaz sem bila pri resevi v dravljah, reš je tudi moj ginekolog in sem bila zelo zadovoljna. hormonskega testa ti pa ni treba it delat ce imas izvide ok. jaz sem sicer ga za vsak slucaj. gres na polikliniko z izvidom od nuhalne (max 24 ur po rezultatih nuhalne) in se prijavis v sprejemni laboratorija, nato das kri in v roku enega tedna dobis rezulltate. placas malo manj kot 7000 sit. nic ni nevarno zate niti za malega in ne boli.
nuhalna je pa super pa vzami ockata s sabo da bo videl pikca.

uzivaj in lp lunca77 (19t/5d)

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pomoč!
26.11.2004 14:15:20   
katarina2004
Ojla "lunca"!

Res hvala, ker si mi vse tako lepo opisala : )
Potem bo šel pa očka res zdraven, nisem vedela, da gre lahko. Kako pa izgleda ta nuhalna?

Hvala :rozica:

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pomoč!
29.11.2004 10:29:59   
lunca77
hojla!

nuhalna je v bistvu pregled z ultrazvokom, samo da se otročička zelo lepo vidi pa reševa ti vse razloži in razkaže tko da vidiš srček pa glavo, hrbtenico in vse. pa kako mali miga. je ful fino tko da ni nič hudega. pri nuhalni ginekologinja zmeri neko razdaljo na otročičku zadaj na hrbtenici se mi zdi.

upam, da bosta uživala:bravo: ob gledanju malčka.

lp lunca77 9nebesa

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pomoč!
29.11.2004 11:37:19   
katarina2004
Ojla!


Ne boš verjela samo komaj čakam, da greva jutri ob 17 imam, upam, da bo vse ok. Najlepša ti hvala za podrobno razlago mi je kar malo lažje sedaj, ko vem kako to poteka.:)


pozdravček

katy in mala pikica

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?