|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč Gordani Krklec
4.4.2007 13:23:14   
Anonimen
Ne vem, če sem si prav zapomnila ime. Gledam zdaj ponovitev oddaje Preverjeno. Sem se kar zjokala zraven.

Dajmo pomagat tej 26 letni mamici, ki prihaja iz Bistrice ob/pri...(nisem si zapomnila katere) in živi v 300 let stari hiši, kjer odpada strop, štedilnik je v razsulu, stranišče imajo na štrbunk, imajo edino pipo in to z mrzlo vodo iz katere se umivajo, kuhajo, perejo, odtokov ni.

Gordana ima 3 letno, prelepo hčerkico Matejo, katera bi se verjetno razveselila vsake igrače...

Če katera ima kaj več podatkov o njej, kam dostaviti pomoč itd... naj prosim napiše.

Nujno rabijo popravitev hiše... v glavnem skoraj vse rabijo. V prispevku so tudi povedali, da še nikoli niso videli morja.

A jim lahko kako pomagamo? Ste pripravljene kaj podariti?

Jaz sem. samo res rabimo še nekaj podatkov. A kdo ve, kam se lahko pokliče, da izvemo za njen naslov?

< Sporočilo je popravil wahoo -- 4.4.2007 22:18:58 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 13:25:27   
Shorty_
Mislim da lahko pokličeš na Pop Tv in tam ti bodo morda dali podatke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 13:41:46   
Seven*
Jaz sem tudi hotela sprozit akcijo tu gor.

Me je njihova zgodba ful pretresla.


Res bi ji lahko pomagali, vsaj z oblacili za tamalo, ce ne drugim.. Pa ce vsak samo kaksno malenkost kupi, lahko ful stvari naberemo..




_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 13:49:00   
Anonimen
Evo, sem klicala na POP Tv in dobila njeno telefonsko številko. Mi je pa bilo povedano, da jo naj kličem po tretji uri.

Jo bom vprašala kaj rabijo, čeprav je bilo videno iz prispevka, da čeprav se sliši nemogoče, da rabijo prav vse.user posted image user posted image user posted image

Je pa mamica iz Bistrice ob Sotli.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 13:50:08   
Anonimen
Sem za!Žal pa ne poznam zgodbe.Javi kaj več,da lahko prilepim še na moj forum...

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 13:51:26   
April
Vprašaj jo, če bi nam hotela zaupat naslov. Da ji še danes kaj pošljemo, da bodo vsaj prazniki bolj lepi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 13:51:28   
Seven*
Super. Ker bomo najlazje pomagale s kaksno otrosko opremo, jo detajlno vprasaj kaj rabi za otroka.

Pri tem kar je bilo pokazano clovek sploh ne ve kje bi zacel.

user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 13:57:10   
Anonimen
Seveda, da sem za. Nekaj bomo pa že zbrali, a ne?

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 13:57:55   
Anonimen
Jaz za otročke nimam oblačil,imam pa dosti moških,lepo ohranjenih,če ima moža.Tudi nekaj posteljnine bi se našlo,kakšna posoda in nekaj evrov.Sporočite kako bi se kaj dostavilo.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 13:59:33   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Seveda, da sem za. Nekaj bomo pa že zbrali, a ne?


Valjda, z malo volje se marsikaj da. Pa cetudi vsaka samo eno stvar poslje..

Sporocite naslov. Punca je res na robu prezivetja. Sem se skoraj zjokala, ko sem to videla..


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 13:59:57   
Anonimen
Tako se govori! Hvala vam.

Dalija iz prispevka je bilo razvidno, da ima moža, je tak bolj suhec.

Posodo pa tudi rabi, sem videla lonce v kakšnih kuhajo, za zjokat user posted image user posted image user posted image .

Več vam javim po 3. uri.




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:01:19   
Seven*
Ja, tako kot pravi Whatever.

Rabijo CISTO VSE, ker nimajo NIC!!!!


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:05:16   
April
Družina res rabi karkoli. Punčka bi pa bila vesela kakšne igrače, tudi dekica s katero se je v posteljici pokrivala je bila bolj v slabem stanju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:09:48   
Anonimen
A bo katera v Mb zbirala te stvari?
 
Ker za pošiljat je bolj tako-poštnina veliko stane.user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:10:35   
srki
Jaz pa nisem gledala, ampak že ob samem branju so se mi zarosile oči.

Sporočite naslov.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:11:43   
Anonimen
Jaz bom zbirala v MS, pa če se bom morala sama peljati, pa vse to odpeljati! Nekak bom žeuser posted image .

Raho, greš z mano?user posted image KEr mi noseči ni tak daleč za vozituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:11:47   
Anonimen
Jaz bi se pa tudi zjokala, ampak ne samo zato, ker nič nimajo, ampak  tudi zato, ker njen mož neče vzeti službe v Revozu za 600 EVROV na mesec, s tem, da bi si mogel s svojim avtomobilom peljati 9 km nato pa še cca. 60 km z organiziranim prevozom do službo, kjer bi sicer res delal v dveh in izjemoma v treh izmenah s toplim kosilom. Mimogrede sedaj se v Revoz z organiziranim prevozom vozijo tudi iz Hrvaške. Ampak pri njegovih 35-ih letih ga ni čez okomot. Aha človek bi si lahko pri 35-letih in skoraj 20-leti delovne dobe tudi lahko kaj več ustvaril kot WC na "štrbunk". Pa brez zamere...

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:16:03   
Anonimen
Pridne ste, punce, nič ne rečem.

Samo pri 26 in 35 imata oba zdrave roke, zdrave noge in glavo, pa bi se lahko drugače obrnila in DELALA. Predvsem on, ne pa da čaka na socialno pa na dobre ljudi. Delo se vedno najde, službe ne, in če je delo je tudi denar. Tudo doma bi lahko kaj postoril, ne pa da gleda, da se mu strop ruši na glavo. Ne rečem, da ni revščine, je, jo tudi tu, kjer delam, veliko vidim, samo je pa tudi res, da se zadnje čase mediji precej izkoriščajo.

P.S. Mene je bolj zabolelo pri tisti drugi samohranilki, ki je želela ostati samohranilka. Evo, Urska, če izbrskaš njejo številko, ji pošljem kakšen evro.

Se opravičujem, to sem morala povedat, zdaj pa zbirajte naprej.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:16:29   
April
Dajmo raje pomagat, kot pa sodit... Otrok pri tem ni nič kriv. Jaz mislim, da smo v takih primerih za otroke odgovorni vsi, ne samo starši, skrbniki..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:19:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: April

Dajmo raje pomagat, kot pa sodit... Otrok pri tem ni nič kriv. Jaz mislim, da smo v takih primerih za otroke odgovorni vsi, ne samo starši, skrbniki..


Se strinjam!user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:24:00   
Anonimen
Ne sodim, tudi pomagam rada in se strinjam z Al bino, tisti drugi prispevek je bil, kjer je mama žalela zaradi hčerke ostati anonimna veliko bolj verodostojen in mi segel do srca in bi ji z veseljem pomagala... tole prvo pa user posted image user posted image ...žal...po mojem gre bolj za izkoriščanje...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:26:44   
Seven*
Nikjer nisem zasledila da imajo avto.

Ja ja, saj pameten bit je lahko.

Z polno ritjo je lahko srat. Nekateri imajo zeljo delat, pa niti ne vedo na koga se obrnit, ne znajo se znajt. Pa zaradi tega niso nic slabsi od drugih..

Oprostite prosim, ampak tisto je bil krik na pomoc in cisto nic drugega.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:26:46   
tintin
Tudi jaz sem gledala oddajo in jokala zraven in mislim,da jim je res hudo. Mamica je komaj zdaj službo dobila, ker ima končano samo OŠ...res se jim hiša dobesedno na glavo podira.Res je, da sta mlada in da si bi lahko kaj ustvarila, ampak saj v resnici ne poznamo njihove zgodbe - tako, da ne sodimo vnaprej. Nihče od nas ne ve, kdaj se mu življenje na glavo obrne in bo sam rabil pomoč.
Ko izveste kaj potrebujejo, javite. Bom pomagala.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 14:28:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: whatever

Jaz bom zbirala v MS, pa če se bom morala sama peljati, pa vse to odpeljati! Nekak bom žeuser posted image .

Raho, greš z mano?user posted image KEr mi noseči ni tak daleč za vozituser posted image


Veš, da grem, WTV -bo laguna karavan dovolj velikauser posted image  Jaz vozim. Ti si za navigatorkouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pomoč Gordani Krklec
4.4.2007 14:29:17   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

Ne sodim, tudi pomagam rada in se strinjam z Al bino, tisti drugi prispevek je bil, kjer je mama žalela zaradi hčerke ostati anonimna veliko bolj verodostojen in mi segel do srca in bi ji z veseljem pomagala... tole prvo pa user posted image user posted image ...žal...po mojem gre bolj za izkoriščanje...


Sorry, izkoriscata obe, ce gledas iz tega vidika. Izkorisca potem tudi vsak,ki se obrne na Karitas ali RK.



< Sporočilo je popravil wahoo -- 4.4.2007 22:19:10 >


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?