|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoc prosim!!!!
17.11.2004 19:09:19   
ZARA
Ojla punce...
Odkar Zara (6.5 mes) je gosto hrano,vedno bolj zavraca adaptirano mleko,je samo se 2-3x na dan po 130 ml... pa se to je uspeh!!!
Kaj naj naredim???
A se vam ne zdi se mal prezgodaj,da bi opustila flasko!!??
Kaj naj naredim,svetujte prosim...

papa:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pomoc prosim!!!!
17.11.2004 22:51:55   
ZARA
rainbow,jst sem poskusla ze vse zivo,tud na zlicko pa ji ne gre prevec...Ona bi samo sadne kasice,meska,kaksne skutke ji tud grejo,pa tko...mleko pa zavraca na full...ni mi normalno, da za vecerjo poje samo 45 ml...:zmeden:
Jst sem vcasih ze cist obupana zarad teh njenih muh...
Ampak se tolazim s tem da je zdrava,zelo vesela in zadovoljna...
Hvala za odgovor...papa:rozica:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pomoc prosim!!!!
18.11.2004 9:12:29   
mehurčica
Kaj pa če bi ji v mleko dala sadni sok? Mogoče pa bo malo več spila.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pomoc prosim!!!!
18.11.2004 9:43:26   
Donja
Tvoj post mi je zbudil spomine. Moj sonček je pri prehudu iz Aptamil 1 na dva začel zavračat mleko in flaško. Poskušala sem vse te otroške hrane (rižolino, čokolino...)in čisto nič ni hotel jesti. Tako da je pri 6 mes imel najraje juho s testeninami. Problem je take otroke pravilno nahranit. Zelo hitro je jedel pašteto in kurje klobase in hrenovke. Pa riž in krompir. In to še ima danes najraje in je popolnoma zdrav. Sem pa mu ogromno jogurtov dajala, ker mleka ni hotel.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pomoc prosim!!!!
18.11.2004 15:59:37   
ZARA
mehurcica... a Frutek,mislis???

donja...zdej uvajam jogurte,navadne in sadne...
Ja Zara ima tud telecjo juho z korenckom in meskom zelo rada...:)-

Hvala vsem...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pomoc prosim!!!!
18.11.2004 22:29:04   
mehurčica
Ja, lahko tudi Frutek. No, jaz dajem Davidu sveže stisnjen sok, ker nočem, da pije sokove, ki vsebujejo sladkor. Ampak mleko bi pa res lahko kar s Frutkom zmešala. Probaj pa boš vidla. Pa zmešaj s takim sokcom, ki ga ima rada-banana, marelica...(?).

To mi je namreč Malika rekla v ponedeljek, ko sva se videle-da Vito noče več mleka in ga je tako pretentala, da ga zmeša s sokom.:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pomoc prosim!!!!
19.11.2004 12:51:57   
ZARA
zgleda,da je samo nekej strajkala,zdej spet kr pije,no...ce ne bo bom pa tud to probala,thanks!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pomoc prosim!!!!
19.11.2004 12:54:03   
dory
Oi,

meni je to naredil pri 3,5 mesecih..pa sem zacela z gostimi obroki na zlico...se je kr obneslo...zdej pa ce ima flaso se za lahko noc in ponoci...le takrat jo je vesel,drugace kar cvili,ko jo zagleda :))


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pomoc prosim!!!!
19.11.2004 14:53:04   
kimi
oh zara tak imam tudi jaz problem pa mu dam enkrat čokolino drugič kaj s keksi zmešano važno da je na žlico

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?