|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
22.4.2005 19:24:16   
ANJA5
Cao,
Trenutno imam popadke na 10 min in to že uro in pol. Bolijo k :hudicek: in nevem kaj še bo. Zanima me, če katera ve, kdaj se mi bodo popadki začeli na 5 min??
Ali je to zelo relativno ali ponavadi po uri-dveh-treh?Plis če mi katera zna kej pomagat,ker bi šla rada čimprej v porodnišnico ampak prekmalu pa tudi ne...
Hvala
Anja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
22.4.2005 19:29:07   
bskrle
Ni pravila, jaz sem jih imela na 1o min, pa so prenehali,enkrat pa sploh niso šli naprej, sem dobila potem umetne.
Kaj pa ostali znaki za začetek poroda?
Pridno dihaj,
če pa misliš,da gre zares ali pa nisi čisto točno prepričana, pa kar v porodnišnico,
še vedno te lahko pošljejo domov.Ti bodo posneli CTG, pogledali koliko si odprta, je pa verjetno lažje iti sedaj, kot pa sredi noči, si mislim.

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
22.4.2005 19:32:04   
.ču
Na to je pa res težko odgovort:(jes sm jih mela v prvo na petnajst minut in to samo tri.Poj pa od šuba na pet minut in sva z mojmu samo nabasala kr je še mankal in šla.
Drugič sm pa tko umetne dobila:zmeden:
Tko da bi rekla,da še mal počakaš,če boš lahko,poj pa samo v akcijo.

Pa hiter in lahek porod ti želim in eno zdravo bebico:duda:

Lp:rozica:

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
22.4.2005 19:32:39   
ANJA5
Imela sem jih tudi že ponoči in sicer 2 uri na 20 minut - ampak niso tok bolel !!!! in potem kot bi odrezal jih ni bilo več.
Drugih znakov nimam. Voda ni odtekla, čep ni šel ven, samo švicam ob popadkih in križ mi bo raznesl...
Nevem kaj naj, bom še mal čakala, če bodo kej kmalu na 5 min.
Anja

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
22.4.2005 19:45:15   
Jančika_
Pojma nima, jaz sem jih kar takoj imela na 5 minut, čez 1 uro že na tri. Saj vem, da ti s tem nisem nič pomagala. Držim pesti, da boš kmalu zares v akciji in da ne bo prehudo.

Baje da zadevo pospešiš, če hodiš. Poskusi, naredi par krogov, mogoče pa bo.

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
22.4.2005 19:46:24   
Jančika_
:ups:Tisti, ki nima pojma, sem seveda jaz, en "m" fali v prvem stavku:)-.

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
22.4.2005 19:48:05   
ANJA5
Ja sej sedet niti ne morem -kaj šele ležat na boku!!Hodim po stanovanju in diiihhhaaammmm,pol se moram pa mal usest, ker to je to much!!
Hvala ti,
Anja


(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
22.4.2005 19:56:32   
Anonimen
Anja, držim pesti, da bo šlo hitro!

(odgovor članu ANJA5)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
22.4.2005 21:55:53   
Gina
Jaz tudi ne vem, ker sem jih imela vedno kar takoj na 2 minuti.

Želim ti hiter in lahek porod. Drži se.:):) Kmalu boš videla svojega :duda::bravo::bravo:

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
22.4.2005 22:17:46   
valči
Jaz sem prvič imela na deset minut popadke od treh zjutraj,ob osmih zjutraj na pet minut,ob pol desetih še isto,ob pol enih na tri minute,ob dveh popoldne sem šla v porodno,dobila umetne:((in ob 16.28.končno rodila:bravo:

Drugič pa zjutraj šlo malo vode,jaz sem še fejst norela in plesala,da bi ja bilo to to,pa čistila stanovanje,itd...Ob dveh popoldne so bili popadki na deset minut,ob petih na pet,ob osmih zvečer na tri minute,ob devetih sem šla v porodno,dobila še umetne in 22.15. spet veselje:duda:

Je pa drugič bolj bolelo,čeprav krajši čas,
mislim zadnjo uro,ko so bili popadki ubijalski:((,prvič pa ni bilo tako intenzivno,čeprav je bil sam porod težji-gledano v celoti:zmeden:

Oprosti,ker sem se razpisala:ups:držim pesti da boš že nocoj v porodni dihalain rodila najlepše bitje za vaju z:love:

SREČNO

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
22.4.2005 22:58:25   
Andra
Jaz sem popadke dobila okrog polnoči in skozi so bili na 10 minut. Zjutraj sem šla v porodnišnico in so mi naredili ctg, ki jih je komaj zaznal. Počakali smo še dobro uro in ker se stanje ni nič spremenilo so mi dali umetne. Učinek je bil takojšen - na 3 minute. Zadeva je zlaufala 100 na uro in sem v dveh urah in pol rodila. Ni bilo časa niti za epiduralno.
Tudi tebi želim čimkrajši porod!

SREČNO!

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
5.5.2005 9:49:09   
st
punce, kaj naj naredim...rahle bolečine, kor menstruacijski krči spredaj, so se začeli okoli 2-3ponoči...Rahla bolečina dolga komaj minutko je prihajala na pribl. 5-6 min, skoraj redno (kakšne vmes ni bilo ali je bila tako slaba) kakšne dve ure. Nato je bilo malo tako, malo tako...potem sem zaspala... Zdejle bolečina še kar je, pride pa gre...ni v stalnih ciklusih, recimo vsake 5 ali 10 min, je malo mešano... Kaj naj naredim? Rok imam 8.5., za jutri zjutraj sem naročena da grem na ctg, imam že napotnici...torej, kaj pravite...

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Popadki - kdaj preidejo na 5 min
5.5.2005 10:03:14   
Anonimen
Menda je razlika med lažnimi in pravimi popadki v tem, da so pravi točno v določenih intervalih. Po tem veš, da so resnično pravi. Tvoji izgleda niso. Po mojem lahko počakaš do jutri zjutraj. Sicer je pa dan še dolg, boš videla, kako se bo vse skupaj odvijalo.

(odgovor članu ANJA5)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?