|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   materinska šola na jesenicah
4.5.2005 19:58:11   
mela
ali je katera ze bila in ali katera namerava iti???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   materinska šola na jesenicah
4.5.2005 20:25:21   
Pikabu
Midva sva hodila na Bled, ker imajo kasnejšo uro. Na Jesenicah je bilo takrat čisto prezgodaj.

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   materinska šola na jesenicah
4.5.2005 21:30:02   
teti
Ja, bila, že "davno" - v oktobru 2004... Je bla pa vsakič drugačno uro (ob štirih ali petih popoldne). Sicer takrat še nisem mela kaj veliko vprašanj na zalogi - ta se pojavijo takrat k maš štučko že v naročju... Morm pa rečt, da sem bla kr mal zaskrbljena, kako bom vse to znala (čisto znanost so naredili kako se otroka položi al pa vzdiguje!), ampak ni panike... Zveš marsikaj uporabnega! Pridno poslušaj pa srečno!:metulj:

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   materinska šola na jesenicah
4.5.2005 23:26:31   
Annny
mela,
jaz sem bila avgusta...sem šla samo 1x...če si prej prebrala že kako knjigo o nosečnosti in porodu, boš videla, da predavanjo popolnoma zastarele podatke..tako, da ne smeš vsega, kar tam povedo, 'vzeti za sveto'.
Drugače je pa luštno.
LP

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   materinska šola na jesenicah
5.5.2005 11:04:38   
miševi
Jaz sem tudi že hodila, sedaj v drugo pa verjetno ne bom. Šla bom samo v porodnišnico na predavanje o epiduralni.

LP

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?