|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročam
19.8.2005 11:12:27   
Amoss
Zadnjič sem vas spraševala kaj naj naredim v zvezi z taščo.Dobila sem veliko vaših odgovorov in podpore.Potem sem malo premislila in ugotovila da veliko najinih težav povzroči moje nerazumevanje s taščo.In sem se odločila,da imam tega dovolj.No potem tisti večer sma se ponovno skregala zaradi tašče in mi je dokončno prekipelo, ter sem spakirala kovčke.
Dragemu sem povedala vse brez zadržkov, rekla sem mu da tako ne morem več in da imam tega dovolj, da jaz nočem da zaradi njegove mame zasovražim tudi njega.In da je vsega oz. veliko kriv on ker se jim pusti motati okli prsta in da moji otroci ne rabijo očeta brez hrbtenice.Pa me je pustil pol ure ta čas sem spakirala, pa je prišel do mene in ves skesan je razmislil in ugotovil da imam prav.Da tako dalje več ne gre.No pa sem ostala, pa sem mislila da tako nebo nič,...
No pa mi je dokazal da je tudi v resnici in ne samo na videz ugotovil da imam prav.
Včeraj se je tako skregal z mamo da mu je rekla da se mu odpove.In zakaj?Zato ker včeraj nismo priplazili k njej k sosedom pa smo šli.Čeprav je ona rekla da pridejo sem, pa sem vse dopoldne pucala kot budalo še varuško sem plačala, da bo ja čisto ko bo taščica blagovolila priti k meni.Ona pa potem reče da ne pride!!!!!!!
No in potem je rekla da je nima rad, da je ne mara, da noče prit k njej ker jo oh in sploh sovražimo.Pihala mu je na vest.Mi smo bili pri njej v nedeljo ona pa pri nas pred enim mesecem.Potem sem jo pa jaz poklicala in ji take povedala, da mi ni mogla niti nič nazaj rečt ker je bila tako šokirana!Mojega namreč ni pustila niti do besede, ker je bila tako prepričana kako je ona boga in kako smo mi hudobni.
V glavnem sončku je bilo ful hudo ko je rekla da naj jih pusti pri miru ker se mu odpove,ampak je rekel da mu je vseeno in da je nebo pač več poklical:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
No pol pa sem ji jaz rekla da naj neha manipulirat z njim da naj se zamisli, da če se mu je pripravljena odpovedati zato ker nas 4 dni ni bilo,(nje ni bilo en mesec)potem pa res ne vem kdo koga nima rad.
Aja pa rekla je še da so očitno kužni ker jim otroka tja ne pripeljem.Haloo???Saj ni pri pravi.Pa sem ji rekla naj si pride takrat po njo ko jaz rabim pomoč da kaj doma naredim.Jaz je pač nebom k nje vozla da bom v kafiču sedela, saj zato mene ni mati!
No samo toliko da sem vam povedala da sem odločna da če se bo spet spremenilo in po stari poti naprej bom odšla on pa naj ima mamico.Ampak mislim da je zdaj dokazal kdo mu pomeni več.In prvič je s solzami v očeh spoznal da imam prav.
Vem da je hudo da je spoznal kruto resnico o svoji mami, zato mu stojim ob strani.Ampak mi je pokazal do koga mu je več.Do meni in do hčerkice.:rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Poročam
19.8.2005 11:17:35   
mojamura
tako se dela punca!!!:bravo::bravo::sloncek::sloncek:

zdaj veš, da te ima res rad in da ti stoji ob strani. ;)

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Poročam
19.8.2005 11:23:33   
karmy
you go girl, you go girl! you rock! tako se dela!! :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Poročam
19.8.2005 12:03:49   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo::bravo:
Bravo zate, za vajino hčerkico in za tvojega :love:, ker se je opogumil. Sedaj boste zagotovo imeli boljše odnose!

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Poročam
19.8.2005 12:21:08   
Jančika_
Bravo, ena redkih si, ki res kaj naredi! Kar tako naprej!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Poročam
19.8.2005 12:43:53   
artista7
Čestitam!!! veliko zgodb sem že slišala, ko je tašča zagrenila novi družini življenje! Bravo za tvojega :love:- zdaj bo lahko končno oče vajinemu :duda:
jaz mam tudi zoprno sicer še bodočo taščo, pa ji je moj kar naravnost povedal, naj naju na miru pusti pa pravi, da ji bo moral po enem letu spet..
V glavnem--- Čestitam!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Poročam
19.8.2005 13:17:53   
Anonimen
Bravo, vidva, skupaj držita še naprej!:bravo:

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Poročam
19.8.2005 13:20:24   
anitaz
Bravo,ker si končno "zaropotala"!!!:bravo::bravo:
Pa vesela sem,da se ji je tudi tvoj :love: končno postavil po robu!

Imejte se radi!:rozica::rozica:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Poročam
19.8.2005 13:21:06   
kalbo
Bravo punca, tko se dela! :bravo::bravo:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Poročam
19.8.2005 13:28:55   
Pupica
go girl:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Poročam
19.8.2005 13:54:44   
urbancek
Bravo, sedaj pa samo lepo skrbi, da bo tvoj možek VEDNO na tvoji strani.
Lp

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Poročam
19.8.2005 20:53:12   
wawa
Bravo ena ki si je upala.....:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:.......v poduk vsem!!!!!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Poročam
19.8.2005 20:58:55   
Gina
:):):):):)

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Poročam
19.8.2005 21:51:16   
cmokec
Dokler dva tako držita skupaj, je vse mogoče premagati. Da bi le tako ostalo. Bravo. :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Poročam
19.8.2005 22:37:51   
Anonimen
Tako se to dela:bravo:.

Sva že, dve ki sva ta teden zmagala v boju z taščami.Sedaj pa čakajva kako se bo nadaljevalo:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Poročam
20.8.2005 7:41:43   
Anonimen
Bravo amoss, kar tako naprej!:bravo:

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Poročam
20.8.2005 22:11:22   
elizabeta p
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Poročam
22.8.2005 9:30:53   
Anonimen
Amoss čestitam za pogum!
Čist pravilno si naredila. Samo še majhen nasvet: od zdaj naprej pa poskusita reševati takšne probleme sproti, da se ne nabere preveč.
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Poročam
22.8.2005 17:47:51   
Jutra
Sicer ti zadnjič nisem nič svetovala, ti pa zato tokrat čestitam, Kar tako naprej:bravo:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Poročam
24.8.2005 13:49:34   
ribica76
Mi imamo pa probleme s tastom (kdo bi rekel....), mojega :love: non-stop 'vleče' k sebi - mu pa ne rata ravno. Ker drživa skupaj :bravo::bravo:. Tast nima svojih prijateljev, od žene-tašče beži kar ga nesejo noge, naju pa praktično bombandira s svojo prisotnostjo. Pa sva stopila skupaj do njega in sva mu povedala od A do Ž, da imamo zdaj svoje življenje, da je že tako malo prostega časa in takrat raje vidimo da smo sami....itd, itd. On bi najraje videl, da bi sinček hodil z njim okoli, jaz, ženska bi morala biti pa sama doma. Dobro, da se :love: zaveda, da tast nima vse pošlihtano v glavi. 100 ljudi, 100 čudi.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?