|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročna darila
15.11.2009 9:54:31   
*Mojca*
Septembra sva se poročila, bila je samo civilna poroka, potem pa kosilo s starši in pričama. Zvečer sva povabila par najboljših kolegov k nama domov na prigrizek. Vsem sva rekla da ne rabiva daril, ker imava stanovanje, 18-mesečnega sina in res nič ne rabiva, pa tudi namen podoke niso bila darila. Večinoma so se držali in prinesli npr. orhideje (ki so moje najljubše rože user posted image ) ali pa kake dobre čokolatine...

Potem pa sva od raznjih tet po njegovi strani začela dobivat: posodo (ki je neuporabna, ker imam indukcijsko ploško), komplet krožnikov in pribora (barbie roza barve z rožicami in podobnim kičem user posted image ), ogromno sliko za na steno (ki niti v sanjah ne paše v stanovanje), komplet totalno neuporabnih pripomočkov za jest pašto,......

Zdaj pa me zanima kaj naj naredim s tem. Naj hranim v kleti in podarim naprej? Naj prodam? A je ful grdo če to sliko, ki nama pač res ni všeč, dam komu drugemu? Bo grdo če ta slika ne bo nikjer visela, ko pride ta teta kdaj na obisk? Naj prosim za račun in grem stvari menjat za kaj bolj pametnega?


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poročna darila
15.11.2009 10:33:57   
Najaa
Za posodo komot rečeš za račun, ker z njo res nimaš kaj počet in bi to lahko folk štekal. Za pribor in sliko pa pojma nimam. Midva sva nekaj takih stvari dala v klet in tam so že nekaj let. Žal, ker naprej pa tega res ne moreš dat, vsaj jaz ne dajem. Razen če rečeš, da pribor že imaš in če ne bodo zamerli, da dajo račun in gresta po kaj bolj uporabnega.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poročna darila
15.11.2009 12:09:20   
somic
ufff... kriza. točno vem kako ti je. nimam sicer izkušenj z poročnimi darili, ampak vem pribljižno kako to zgleda. za nekatere stvari bi res lahko prosila, da jih greš menjat, kar pa se slike tiče... ne vem. kaj pa pravi tvoj mož na vse to?

najhujše je, če se takšne stvari kopičijo doma v kleti, ker točno veš da jih nikoli ne boš uporabljal. težko pa je podariti kakšno stvar naprej, če tebi ni všeč. sicer pa nikoli ne veš, mogoče pa boš našla nekoga, ki bi mu kakšne stvar le bila všeč.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poročna darila
15.11.2009 12:12:45   
muška
jaz sem odvečne stvari dala naprej. Ja kaj pa naj!

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poročna darila
15.11.2009 12:24:41   
*Mojca*
Možu je vseeno, edino nedrono mu je rečt za račun, pa da greva menjat. Je pa reku naj recimo s posodo in priborom naredim kar hočem. No, vse skupaj je že 2 meseca v kleti...
Slika pa še vedno zapakirana v spalnici v omari. Počasi jo bom premaknila v klet (ko ne bo več vedu da obstajauser posted image )

< Sporočilo je popravil *Mojca* -- 15.11.2009 12:25:45 >


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poročna darila
15.11.2009 13:25:52   
muška
pol je itak že prepozno, ker imaš časa 15 dni za menjavo se mi zdi

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poročna darila
15.11.2009 14:10:45   
K_a_t_i
Karitas (no, slika ne).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poročna darila
15.11.2009 14:22:41   
Njumi
Jaz bi dala naprej. Če bi imela znance, ki bi jim take stvari prišle prav, bi jih jim zagotovo nesla, le povedala bi, da ni darilo od mene, ampak podarjena stvar, ki je ne bom rabila. Enako za sliko. Ali pa nesla v Karitas.

Za račun ne bi vprašala, ker se iz tega lahko naredi cel halo. user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poročna darila
15.11.2009 20:23:10   
Najaa
Še večji halo lahko nastane, če nekdo od teh ljudi po pomoti enkrat vidi te stvari v kleti. user posted image

Drugače je pa Karitas dobra ideja, ja.

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poročna darila
23.11.2009 13:43:34   
Ekaz
Jaz podobna neuporabna darila odnesem na Rdeč križ: sprejemajo tudi posodo, pogrinjke, prte, posteljnino. Nekaj časa sem nabirala v omarah, zdaj takoj odnesem.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poročna darila
12.12.2009 19:28:49   
Martinčka
jaz bi posodo in pribor dala tem hišam za ženske in otroke, ki sprejemajo zlorabljene in pretepane ženske in otroke. Te ustanove tudi same pridejo po stvari in so zelo hvaležni za vse stvari, da lahko nekomu pomagajo pri urejanju novega doma.
No midva bova sedaj preurejala dom in bova za večino stvari tako nardila.

sicer pa verjamem da ti more bit full grozno, ker midva sva sicer dobila samo eno darilo res "grdo" in mi je full grozno ker ne vem kaj naj.. ampak sem se odločila da odnesem to stavr na vikend pa bo ok. sicer sva imela pa precej sreče tako da aleluja!


(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?