|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poročno cvetje
25.11.2009 10:14:17   
Lia24
Živjo

Jst sem tut ena bodoča nevesta v drugem letu,... user posted image  
Ker pa moje priprave počasi potekajo kar hitro user posted image , me zanima koliko približno ste porabile denarja za cvetje (šopek, avto, cerkev, naprsni šopki, cvetje v gostilni,...) recimo tiste ki ste mele "poletno cvetje" kale, vrtnice,.... Aja pa kateri cvetličar (mogoče okolica Domžale, Kamnik, Ljubljana)?

hvala in Lp,
lia
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poročno cvetje
25.11.2009 13:49:12   
ajataja
320 e za naprsne šopke,moj šopek in dva ista samo manjša za moje pupe,cvetje za dva avta in dve veliki mašni pa 15 malih mašen to za avte in rože za gostilno,cerkveno se pa nisva poročila.
aja vse to mi je delala cvetličarka čist privat-družinska kolegica


< Sporočilo je popravil ajataja -- 25.11.2009 13:50:29 >

(odgovor članu Lia24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poročno cvetje
26.11.2009 13:17:36   
Klara-1
Imela sem sončnice in žitno klasje. Vse skupaj je prišlo okrog 350 EUR- moj šopek in trije napsni šopki za ženina in priče, krasitev dveh avtov, okrasitev gostišča in aranžma za torto.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poročno cvetje
26.11.2009 13:23:37   
NATAŠI
midva sva dala okrog 500 eur (cvetličarna na Viru) ,... okrašeno dva avta, moj šopek in cerkev (tam je bilo mislim da šest visokih stojal ob klopeh na vrhu njih pa rožice) in mašnce za avtomobile in cerkev (na sredini mašnce pa listek in rožica) in ena ikabana pri oltarju ... vse je bilo v sončnicah

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poročno cvetje
27.11.2009 14:39:34   
ninocka
Jst sem mela poroko prejsnjo soboto, sopek iz kal, pa naprsne sopke za prici in mojega. Nobenga okrasevanja avta, pa za svate, pa ne vem kaj se...skoda rozic in denarja...

Sem dala pa sopek delat v Gardenio v City parku, prislo je pa okrog 130 EUR.

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poročno cvetje
11.12.2009 21:33:12   
lunainzvezde
800 eurov
-moj šopek v obliki pahljače,
- možev naprstnik,
- naprsne šopke za priče&njihove partnerje
- naprsne za starše
- okrasitev 2 avtov
- mašnice za vse avte,
- unikatno nosilec za prstane
- okrasitev cerkve (ikebana + okrasitev klopi) 
- okrasitev ambienta, kjer smo imeli zabavo (vse mize in stropovi)
- okrasitev torte

Izbrala sva lilije, nisva se "razmetavala", vendar nisva gledala na vsak euro. Za takšno ceno, menim, da je bil res videti luksuz :D vsaj za naju in kolikor so svatje pohvalili ter kolikor sva videla na drugih porokah.   

Obilo uspehov pri pripravah, Lia24

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poročno cvetje
12.12.2009 19:22:45   
Martinčka
uf odvisno od tega kaj želiš... Jaz obožujem cvetje in sem želela imeti veliko cvetja... Imela sva same rdeče flamingovce, medtem ko so svatje imeli za naprsne šopke metuljčke na magnetkih...
sicer pa je bila končna cena 1800 eur z veeliko popusta:)
ta cena je vključevale vse šopke na civilnem obredu, naprsne šopke svatov, šopke prič ter staršev, zapestne šopke devetih družic, unikatna podloga za poročna prstančka, okrasitev španske stene s flamingovci, šopki na mizah pri večerji, moj šopek v obliki pahljače, okrasitev najinih dveh stolov na obredu, lističe vrtnic za posipanje družic ter za v vodomet. V primeru slabega vremena bi mi pa tudi posodili lončnice za notranjo dvorano, vendar smo k sreči imeli čudovit dan:)
ni mi žal da sva toliko dala ker so te rože naredile prekrasno piko na i ambientu...

tako da vse je odvisno od tega kaj je tebi lepo, kaj si želiš, katere rože so ti všeč in še in še...

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?