|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
12.8.2005 17:53:09   
smeško
Pozdravljene!
Zanima me, če je katera :nosecka: na tem forumu, ki bo obiskovala materinsko šolo na Ptuju 19.9?
Prosim naj se javi:muca:

LP :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.8.2005 17:58:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smeško)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
12.8.2005 18:04:00   
smeško
Pozdravljena bubabaja:)
Mene nekatere mamice, ki so rodile na Ptuju strašijo, da so pravi pocarji.Kot sem že omenila imam naslednji mesec MŠ in me je malce strah, kako bo potekal porod:zmeden:

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
12.8.2005 18:29:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smeško)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
13.8.2005 11:05:17   
smeško
Hvala za tvoje izkušnje, kar se tiče porodnišnice Ptuj.Moram priznat, da so me tvoje besede potolažile in da ni vse bav bav kokr pravijo.

Lep sončen dan:nosecka:

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
13.8.2005 12:35:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smeško)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
14.8.2005 15:01:33   
KMALU
Kateri G pa je porodnicar na Ptuju?

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
14.8.2005 17:43:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smeško)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
14.8.2005 20:34:15   
mihi78
porodničarji so različni.odvisno kateri je v službi.tudi jaz sem imela dobre izkušnje s ptujskim ginekološkim oddelkom.sprla pa sem se z enim zdravnikom, ki je bil resnično nesramen - ta pa mislim, da je edini, ki bi lahko obiskal kak seminar, kjer bi ga naučili ravnanja s pacientkami. ostali so bili res vredu, vse ti razložijo pa te potolažijo in pomirijo.
lp :rozica:

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
15.8.2005 8:53:34   
Lana_s
Jaz imam tudi dobre izkušnje s Ptujsko porodnišnico. Sploh babica je bila super. Porodničarjev je več.
V sobi pa ne smeš imet mobitela vklopljenega, so pediatri zeelo občutljivi na njih.

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
15.8.2005 10:06:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smeško)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
15.8.2005 20:29:30   
smeško
Kako pa je bilo z obiski?Tvoj partner lahko ostane dalj časa s tabo, ali ga prej pošlejo domov?

LP:nosecka:

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
15.8.2005 22:02:43   
Pi-kica 1
Tudi jaz sem kar enajst dni ležala v ptujski porodnišnici, pa sem bila zadovoljna. Partner lahko ostane vsaj do večerje, odvisno od sestre, ki trenutno dela. V glavnem niso komplicirale, le ena ga je, ko je prinesla večerjo, naganjala domov.

LP

Pi-kica

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
16.8.2005 3:38:05   
Lana_s
Priporočajo čimmanj obiskov, da se porodnice in otročki lahko spočijejo. Razen partner je lahko tam ob katerikoli uri.

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
16.8.2005 10:42:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smeško)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
16.8.2005 16:06:01   
smeško
Je katera obiskovala materinsko šolo na Ptuju?Kako dolgo traja in če imajo termine tudi popoldan?

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
24.8.2005 15:28:57   
neja
Traja en teden od 11 do 14 ure. Razen takrat, ko predava zobozdravnica je bolj kratko. Popoldan terminov ni.

Kar se tiče ptujske porodnišnice in tega, da so pocarji, je za mene velik nesmisel. Sem prepričana, da se je komu zgodilo kaj slabega (saj, v kateri porodnišnici pa se ne??), ampak v večini primerov je vse v redu....daleč od pocarjev. Jaz sem bila zelo zadovoljna, le to me je motilo, da zelo forsirajo dojenje in jaz nisem imela mleka, zato je moja mala hirala. Nikomur pa nisem mogla dopovedat, da imam zelo malo mleka. Pač so bili vsi prepričani, da je z mojim otrokom nekaj narobe.
Na srečo se je vse v redu izteklo in drugo leto grem spet rodit k nam na Ptuj. LP:)

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
25.8.2005 21:45:15   
dejčka2
Jaz sem bila zelo zadovoljna. Najprej moram pohvalit pediatra, mislim da je dr.Kolarič-kako se zavzame za dojenčke,to me je zelo presenetilo, se z njimi pogovarja,jih poboža in pocarta,moja pupa je imela modre rokice, ker sem imela CR, pa si jo je kar k sebi gor na odelek odpeljal,da jo je ogrel, ker jo je zeblo. Res pa je da te skrega če vidi mobia, ker baje sevajo in to škodi dojenčku. TAKIH ZDRAVNIKOV NAM PA ZELO PRIMANJKUJE.
Sestre so zelo prijazne, so me kar naprej metale iz postelje,da sem mogla hodit in me desetkrat dnevno spraševale če me kaj boli in vem da je njim zahvala da je moja pupa 3 dan po porodu, vzela gor 100g in zelo napredovala, po teži,:bravo:in sma šle 5 dan domov.:bravo:
Jaz sem 2x rodila v Mariboru:(, ker sem imela slabe izkušnje sem šla tretjič rodit na Ptuj in res bila presenečena nad prijaznostjo in v glavnem v vsem.
No fantka mi niso mogli zrihtat,imam namreč 3 pupe, zato pa so me celo nosečnost lepo pazli.
Če te še kaj zanima pa kar piši na privat!
lp

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
1.9.2005 17:38:20   
rikica
Oj!Tudi jaz sem rodila na Ptuju in moram povedat,da sem bila zelo,zelo zadovoljna.Vsi so tak prijazni tako na porodnem kot na oddelku.Se mi zdi,da res delajo z srcem ta poklic.Vsi po vrsti.Tak,da ti definitivno priporočam it rodit na Ptuj.

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Porodnišnica Ptuj in materinska šola na Ptuju
5.9.2005 8:20:24   
meta22
kje se lahko prijavim v materinsko šolo na ptuju (tel.št.) in kdaj ste jo ve opravljale-v katerem mesecu ?

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?