|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Slovenj Gradec
14.3.2006 10:34:26   
Anonimen
Pozdravljene!
Rodila bom prvič in sem doma iz okolice Slovenj Gradca. Zanima me, kakšno mnenje imate kaj o slovenjegraški porodnišnici? Kakšne so babice in zdravniki?
Razmišljam, da bi šla rodit v Ljubljano, je pa kar malo daleč. Sicer imama tam svoje ga ginekologa.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porodnišnica Slovenj Gradec
14.3.2006 10:55:51   
tadejaa
Dvakrat sem rodila v SG in bila zelo zadovoljna
z babicami in zdravniki.
Lansko leto, ko sem rodila je bilo na oddelku malo
porodnic in je bila vsaka v svoji sobi kar je meni
zelo ustrezalo. Pa tudi sestre so zelo prijazne.

Morda bo imela katera druge izkušnje, ampak
jaz sem bila resnično zelo zadovoljna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porodnišnica Slovenj Gradec
14.3.2006 12:26:18   
tinica
Jaz sem tudi zadovoljna z Slovenj Graško bolnišnico sestre so vredo ene bolj kot druge, kakšna izjema mora tudi bit. Imela sem epiduralno in je bilo vse ok-ej. V sobi sma bile po dve, fajni bi bilo če bi bila sama. REs pa je, da sem bila edina, ki sem rojevala, tako, da so se vse sestre posvetile samo meni in še moj dragi je bil zraven tako, da ni bilo hudo in sem bila zadovoljna z vsem v porodni sobi.

Lp, Tina



_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porodnišnica Slovenj Gradec
20.3.2006 15:22:44   
mala Tinka
2,5 meseca nazaj sem rodila v SG. Od sprejema v porodno pa do poroda sem zamenjala 3 izmene babic in vse so bile super.
Na oddelku pa prav tako. Ko je po 3 dneh naša pikica še kar hujšala in je pediater zahteval kontrolo dojenja, so me spodbujale. Zvečer je katera sestra prišla malo na čvek - glih ni blo kake gužve na oddelku. Je bila pa v sosednji sobi ena mamica, ki je vsakih 10 minut stiskala na zvonec in sem dobila občutek, da je sestram že malo presedala.
Edino, kar se negativnega sliši o SG bolnici, je dr.Jolić, ki vsake toliko dežura. Jaz ga nisem srečala, je pa moja prijateljica imela zelo neprijetno izkušnjo z njim.user posted image

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?