|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka na "malo"
15.2.2009 16:47:19   
nanč
Z partnerjem sva oba imela željo,da bi se poročila z veliko povabljenci,fešta v pravem pomenu besede.Vsi najini prijatelji so se poročili v tem stilu in se nama je zelo dopadlo.Ampak problem so financeuser posted image To bi naju prišlo okrog 10.000 evrčkov,letos pa planirama še delati fasado in okolico,pa drug avto...enostavno ne znese.Zato je moj predlagal,da se poročiva samo s pričami.Sama sem razmišljala,da bi potem imela piknik varianto in bi vse povabila,da skupaj proslavimo.Je imela katera tako?Nevem,se spodobi,da imaš piknik doma al kje drugje?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 17:47:27   
fragola
Moja prijateljica se bo tako poročila, na matični urad bodo šli v ožjem, starši priče in nato po poroki bo piknik, meni se zdi tudi lepa varianta. Vidva sta lih tako lepo preoblečena in potem gresta žurat z prijatelji.

Ali pa počakata drugo leto , mogoče z nakupom novega avta ali pa fasade in data prioriteto poroki!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 18:20:17   
nanč
Moja prijateljica se bo tako poročila, na matični urad bodo šli v ožjem, starši priče in nato po poroki bo piknik, meni se zdi tudi lepa varianta. Vidva sta lih tako lepo preoblečena in potem gresta žurat z prijatelji.

Ali pa počakata drugo leto , mogoče z nakupom novega avta ali pa fasade in data prioriteto poroki!

Piknik bi imela kasneje,ne na isti dan...z nakupom avta pa ne moreva čakati,ker nujno rabiva drug avto,tudi fasada je v planu pred poroko.A tvoja prijateljica bo imela piknik na domu?


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 18:23:38   
Pikapolonica_
Če si želita velike poroke, potem pač preložita poroko na naslednje leto, da si bosta malo finančno opomogla. Meni ni bilo nikoli do velike pompozne poroke (zato je nisem imela in ne zato, ker si je ne bi mogla privoščit) in zato mi je bilo vseeno ali se poročiva na veliko ali bolj ' na malo'. Če pa bi si res želela takšno poroko, pa bi definitivno počakala.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 18:31:02   
muška
meni se to ne zdi nič slabega oz, katastrofalnega! Poroka je vajina, torej jo narediš tako da se bosta vidva dobro počutila in če bo to pri vama doma, bo pa tam!

Edino ena stvar! Poskrbi, da bodo drugi poskrbeli za čisto VSE na ta dan, se pravi tako za pripravo/peko hrane, strežba pijače, glasba in vsega kar hočeš, da ne bosta potem vidva letala naokoli , pekla čevape in stregla vse po vrsti! Naredta tako, da bosta "gosta" in da se bo vse vrtelo okoli vaju tako kot se mora user posted image

Pa srečno! če bi se jaz še 1x poročila, bi se tako!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 18:32:48   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: muška

meni se to ne zdi nič slabega oz, katastrofalnega! Poroka je vajina, torej jo narediš tako da se bosta vidva dobro počutila in če bo to pri vama doma, bo pa tam!

Edino ena stvar! Poskrbi, da bodo drugi poskrbeli za čisto VSE na ta dan, se pravi tako za pripravo/peko hrane, strežba pijače, glasba in vsega kar hočeš, da ne bosta potem vidva letala naokoli , pekla čevape in stregla vse po vrsti! Naredta tako, da bosta "gosta" in da se bo vse vrtelo okoli vaju tako kot se mora user posted image

Pa srečno! če bi se jaz še 1x poročila, bi se tako!


Ja, zame je na piknik porokah obvezen catering oziroma nekaj podobnega, da nimaš nobenih problemov s strežbo in pripravo hrane ti.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 18:37:37   
Anonimen
Če si želita veliko poroko, raje počakajta s fasado recimo al pa s poroko.

Če pa vama je vseeno pa naredita manjše.

Midva sva oba ful anti obredi, misel na veliko poroko nama niti približno ni všeč, v glavnem, nikoli nisva imela želje po tem.
Poročila sva se v sredo na upravni enoti, s pričama in starši. Potem smo šli na kosilo in žurat gauser posted image
V soboto sva pa imela piknik za 130 folka. Nama je bilo super, pa večini povabljencev tudi. Glavno najedl smo se, napiluser posted image , naplesal, nažural, nagobcal.....fajn je blo.
Če bosta imela piknik za veliko ljudi, raje najemina en fajn prostor(fajn je če je kaj pod streho tud), pa catering.
Meni je ta varianta še vedno super in se nikoli nebi odločila drugače.

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 18:41:18   
muška
ja catering je hudo dobra stvar, pa niti ni tako drago .

Iz katerega konca si, mogoče ti lahko dam kak namiguser posted image če si iz MB-okolica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 18:41:54   
zmajaz
Od naju si noben ni želel velike poroke, zato sva rekla, da zarad drugih je pa tudi ne bova delala, če si je sama ne želiva. Idealno bi se nama zdelo, da bi imela tam cca. 30-40 ljudi, ampak to je bilo popolnoma nemogoče - na izbiro sva imela res čisto čisto najožji krog, če bi želela malo razširiti, se pa potem takoj razširi tam na minimalno 120 pa do 150 ljudi. Zato sva naredila čisto v najožjem krogu: starši, brat in sestra s partnerjema, nečaka in moja babica (še edina živa od najinih obojnih starih staršev). Priče sta nama bila meni sestra, njemu pa brat. Tako da nas je bilo skupaj 13. Poročila sva se samo civilno in na enem majhnem gradu. Poroka je bila decembra - po obredu smo se še slikali na gradu in potem še v studiu, nato smo šli na svečano kosilo v eni gostilno, na koncu pa še na vikend, kjer smo jedli še biftek in narezke in se veselili pozno v noč. Imeli smo se super - že na vseh slikah v poročnem albumu se prav vidi, kako smo bili vsi dobre volje in ko sva pozirala, se na nobeni sliki ne smejiva "prisiljeno", za sliko, ampak iskreno, ker smo se ves čas zelo zabavali. Potem sva pa čez 2 tedna naredila še eno "klasično fešto" za silvsetrovo, na katero sva povabila cca. 40 prijateljev - pač to družbo, s katerimi vedno skupaj praznujemo rojstne dneve, novoletna praznovanja ipd. Če bi bilo poletje, bi naredila piknik, pozimi pač ni šlo. V glavnem imeli smo se super in če bi se še enkrat poročala bi naredila popolnoma enako.

Je pa vse odvisno kak človek si - če si želiš veliko poroko, je pa mogoče vseeno prav, da raje malo počakaš, da ti finančno gre skozi in si jo potem privoščiš. Midva si je pač nisva želela - oziroma ne samo, da si je nisva želela, prav nisva je hotela, ker nama je bila zoprna že misel na to.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 19:13:23   
nanč
ja catering je hudo dobra stvar, pa niti ni tako drago .

Iz katerega konca si, mogoče ti lahko dam kak namiguser posted image če si iz MB-okolica.
Iz okolice mb sem jauser posted image z predlogi na planouser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 19:14:14   
nanč

Edino ena stvar! Poskrbi, da bodo drugi poskrbeli za čisto VSE na ta dan, se pravi tako za pripravo/peko hrane, strežba pijače, glasba in vsega kar hočeš, da ne bosta potem vidva letala naokoli , pekla čevape in stregla vse po vrsti! Naredta tako, da bosta "gosta" in da se bo vse vrtelo okoli vaju tako kot se mora user posted image !
Tako sem tudi imela v mislih ja....da ne švicam in strežemuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 20:17:07   
nanč
V soboto sva pa imela piknik za 130 folka.

A lahko zaupaš kolko je to zneslo?Vsaj približno...


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 20:25:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

V soboto sva pa imela piknik za 130 folka.

A lahko zaupaš kolko je to zneslo?Vsaj približno...



Piknik finančno?
Ene dva jurja in pol
S tem da sva piknik plac dobila skor zastojn, hrano in kuharja pa tud cenej...
Bi se dal pa še cenej skoz pridt...če neb bli najini prjatli tolk žejniuser posted image

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 20:31:22   
AnciM
Nanč obstaja tudi druga možnost, če si res želiš "velike" poroke. Midva, ki si je tudi nisva mogla privoščit, sva naredila takole: Vsem gostom sva povedala, da ne potrebujeva ničesar in da če res morajo nekaj dati, naj raje darujejo denar. Tako sva dobila povrnjene vse stroške poroke, pa še malo nama je ostalo za user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 20:43:46   
nanč

Piknik finančno?
Ene dva jurja in pol
S tem da sva piknik plac dobila skor zastojn, hrano in kuharja pa tud cenej...
Bi se dal pa še cenej skoz pridt...če neb bli najini prjatli tolk žejniuser posted image
To se pa dobro slišiuser posted image ,bi šlo skozuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poroka na "malo"
15.2.2009 20:45:23   
nanč
Nanč obstaja tudi druga možnost, če si res želiš "velike" poroke. Midva, ki si je tudi nisva mogla privoščit, sva naredila takole: Vsem gostom sva povedala, da ne potrebujeva ničesar in da če res morajo nekaj dati, naj raje darujejo denar. Tako sva dobila povrnjene vse stroške poroke, pa še malo nama je ostalo za user posted image .

Ponavadi je danes že skoraj samoumevno,da darujejo denar,vsaj ti ki jih jaz poznam.Ta najbolj prav pride in vsepovsoduser posted image


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poroka na "malo"
16.2.2009 10:30:32   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: muška

ja catering je hudo dobra stvar, pa niti ni tako drago .

Iz katerega konca si, mogoče ti lahko dam kak namiguser posted image če si iz MB-okolica.


Ta namig bi pa mene zanimal, če si tako prijazna...sem iz Maribora...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poroka na "malo"
16.2.2009 14:03:39   
nanč
Poročila sva se v sredo na upravni enoti, s pričama in starši. Potem smo šli na kosilo in žurat gauser posted image
V soboto sva pa imela piknik za 130 folka. Nama je bilo super, pa večini povabljencev tudi. Glavno najedl smo se, napiluser posted image , naplesal, nažural, nagobcal.....fajn je blo.

A si imela tudi poročno obleko,al kako sta bila oblečena?Si ne predstavljam poroke v sredo,zato sprašujem,če je noro prit tja v poročni obleki?In potem na pikniku,,,sta imela muzikante,torto?


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poroka na "malo"
16.2.2009 14:13:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Poročila sva se v sredo na upravni enoti, s pričama in starši. Potem smo šli na kosilo in žurat gauser posted image
V soboto sva pa imela piknik za 130 folka. Nama je bilo super, pa večini povabljencev tudi. Glavno najedl smo se, napiluser posted image , naplesal, nažural, nagobcal.....fajn je blo.

A si imela tudi poročno obleko,al kako sta bila oblečena?Si ne predstavljam poroke v sredo,zato sprašujem,če je noro prit tja v poročni obleki?In potem na pikniku,,,sta imela muzikante,torto?



Ne nisva bla v oblekah. Ne on ne jazuser posted image
On hlače in srajco, jst hlače in tunikouser posted image
Drgač pa ne....ni noro pridt v obleki. Če si želiš.....
Je vse ful svečano, isto kot ob sobotah. Ni neke razlike.

Na pikniku:
-muzkontarjev ni blo, bla pa muzka po najini izbiri in ozvočenje itak(bratec zrihtou)
-torta bla
-podvezico in šopek so nama pa nardil iz vej in listov k so jih šli v gozd iskatuser posted image , tko da sm metala "šopek" in on "podvezico"user posted image
-taprav šopek, tist k sm ga imela v sredo sm nesla na grob k atku

Najin piknik je bil bl uizi varianta. Lahko pa tud mal bl svečano vse skupaj nardiš. Mi smo pač preprosta bitja.user posted image

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poroka na "malo"
16.2.2009 14:39:26   
nanč
ok,hvalauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poroka na "malo"
16.2.2009 16:02:34   
tejkag
OJ!
Tudi midva se pogovarjava, da bi imela poroko na "malo". Enkrat maja, ali pa avgusta. In sicer v sredo s starši in pričami na matičnem uradu, potem v soboto pa piknik za ostale. No, mogoče bi se tudi cerkveno, ampak moj ni preveč za to.



_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poroka na "malo"
16.2.2009 19:50:53   
nanč
No, mogoče bi se tudi cerkveno, ampak moj ni preveč za to.

Ja,moj bi pa moral prej narediti še birmouser posted image


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poroka na "malo"
16.2.2009 20:09:41   
nanč
Pa kje se zdaj skriva Muška z njenimi namigi??!!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poroka na "malo"
17.2.2009 8:44:46   
muška
dobita obe ZS-samo da se iz gužve izkopam. ne bom pozabila! user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Poroka na "malo"
17.2.2009 14:38:11   
nanč
okuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?