|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potrebščine za na morje?
8.4.2008 12:22:13   
Mayag
Bliža se morje in ker grem letos prvič na morje z takrat 8 mesečnim otrokom bi prosila da mi napišete kaj vse moram vzeti s seboj za malčka (za 1 teden). Bomo v apartmaju.
Saj drugače vem kaj približno je treba vzeti ampak mogoče me bo katera spomnila še za kakšno stvar.
Hvala!

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 8.4.2008 17:01:03 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Potrebščine za na morje?
10.4.2008 20:36:03   
N _ B
Poleg oblačil in kozmetike v naši prtljagi ne manjka:

- lekarna: paracetamol (za otroke Calpol, za naju Lekadol), slezov sirup, bepanthen mazilo in bepanthen plus, fenistil, termometer, obliži

- kuhinjski pripomočki: deska, nož, posoda za kavo in še ena manjša posoda, otroški pribor, kuhinjske krpe, krpa za pomivanje posode

- pralni prašek, sredstvo proti madežem (vanish ali podobno)
- sredstvo proti komarjem
- baby phone 

(odgovor članu Mayag)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Potrebščine za na morje?
7.5.2008 21:42:24   
amaya
Jaz sem bila za prvomajske v apartmaju in so imeli samo tuš....ti povem, da sem pogrešala banjico. No sicer je moj star dva meseca. Pa še nekaj: vzami svoje kuhinjske krpe in gobico za posodo...jaz sem jo dobila polno dlak, da sem se skoraj skozlala.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Potrebščine za na morje?
11.5.2008 21:10:55   
ThinkPink
Svečka ali Calpol
Linex
Daktarin
Tobrex kaplj.
Fiziološka razt.
Digitalni termometer
 
Svečka ali Calpol
Linex
Daktarin
Tobrex kaplj.
Fiziološka razt.
Digitalni termometer

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Potrebščine za na morje?
11.5.2008 21:11:40   
ThinkPink
Prenosna posteljica
Marela (voziček)
2 dekici za pokriti ponoči
2 brisači
kopalni plašček
Fredov obroč
mali šotorček za zaščito pred soncem(?)
napihljiv bazenček(?)
krema za sončenje f.20-30
vlažilna in hladilna Nivea kremica
IGRAČKE!!! – 2-3 pliške, nekaj kar igra in nekaj za glodanje

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Potrebščine za na morje?
11.5.2008 21:15:57   
Anonimen
Domaca lekarna niti ni tako nujna, ker vse dobis na morju (pa se v vrocem avtu se ne vozi), je pa fajn, da si uredis zdravstveno zavarovanje za tujino.

(odgovor članu Mayag)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potrebščine za na morje?
11.5.2008 21:16:52   
Anonimen
krema za sončenje f.20-30


Namesto kreme sta fajn bela bombazna majcka in klobucek za na glavo.

(odgovor članu ThinkPink)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Potrebščine za na morje?
8.6.2008 14:48:21   
MID
Priporočam za tiste,ki imajo probleme s pogosto unetimi ritkami naših bebik(mi jih imamo kar precej pogosto),da ne pozabie na hrastovo lubje in praško pasto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Potrebščine za na morje?
29.4.2009 17:48:39   
anarabarbara
- dokumenti - osebne izkaznice, zdravstvene kartice, potrdilo o zdravstvenem zavarovanju za tujino, otrokov rojstni list (če se otrok drugače piše kot starš), po potrebi še vozniška, prometna ipd, zemljevid
- denar, bančne kartice
- telefonske številke, naslovi
- hrana in pijača (mleki, žitarice, neslani krekerji/keksi, kakšen sadni kompot...), morda kotliček za prekuhavanje vode (0.5 l), plastenka vode brez co2 za v avto, termovka, žlička/stekleničke
- v času prvomajskih počitnic kako prenosno grelno telo (apartmaji večinoma niso ogrevani)
- mreža za mrčes, repelenti, biokil
- čistila (za posodo, frosch univerzalno čistilo), male poceni gobice za posodo, kuhinjske krpe, krpa za tla, p.p. prt, prtički
- igrače za otroka (en pliško in več plastičnih igrač, avtomobilčki, 2 knjigici, plastične žoge)
- 2 dekici za otroka (ena tenka in ena debela)
- po potrebi otroška prenosna posteljica in rjuhica, otroški stolček
- oblekice (p.p. škorenjčki, dežnik/pelerinica), trak za ušesa, copati za notri, sandali za vodo
- p.p. ročna svetilka
- babyphone
- plenice/kahlica, tetra plenice, p.p. plenice za kopanje
- otroški čistilni robčki, slinčki
- p.p. duda in 2 rezervi
- lekarna: praška pasta, Calpol, Claritine, termometer, mazilo za ritko, fiziološka raztopina po 10 ml, zloženci in mikropor, bepanten, čiste škarje in pinceta
- kozmetika: milo, šampon za lase in telo, zobna krtačka, olje za telo, mleko za sončenje z visokim spf
- fen
- brisače (2 veliki 90x90 cm kvadratni s kapuco - ena za morje in ena za domače kopanje), fredov obroč z navodili za uporabo :)
- sling/kenguru/voziček
- senčnik, širok bombažen klobuček, sončna očala
- plastične vrečke za odpadke (male in velike)
- nit, šivanka, ziherce
- p.p. viseča mreža, armafleks
- p.p. torba za plažo, hladilna torba



< Sporočilo je popravil anarabarbara -- 29.4.2009 18:00:12 >


_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Potrebščine za na morje?
29.7.2009 17:27:36   
andrej77
Za nekatere hrvaške kraje pa še 4 rezervne pnevmatikeuser posted image

(odgovor članu anarabarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?