|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pred dvemi dnevi......
14.5.2005 20:34:36   
Anonimen
na poročilih zasledila novico,da je mala borka najmanjša do sedaj..312 gramov še vedno v boju za preživetje.Zdravniki pravijo da lepo napreduje,je živahna pa čeprav micena kot fižolček.:angel::bravo:
Čeprav ne poznam staršev jim želim da kmalu stisnejo svojo pikico v objem.:love::duda:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pred dvemi dnevi......
14.5.2005 20:40:30   
mala maja
Vso srečo tudi mali borki iz moje strani.

Sem glih včerej gledala mojo kartico s težami. Sem mela pri 2 mesecih komaj 2900g:ups: Moji so bli vsi večji pri porodu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pred dvemi dnevi......
14.5.2005 20:45:51   
Anonimen
Oj mala maja..jest še še spomnim,da mi je mami povedala,da sem ob porodu tehtala 2010.
Tudi moji so proti meni bili korenjaki:)-:)-
Ampak ta micena sem jo videla na tv,joj še manjša je kot so tiste igračke dojenčki.:angel:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pred dvemi dnevi......
14.5.2005 20:53:44   
mala maja
Ja ta mala punča mora bit res micena. KAko se počutijo njeni starši. Če je kaj pravice na svetu mora mala zrasti v veliko punčko.:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel: zanjo in za njene starše

Ej a je to pri nas??????

Ja Neva naš Nik je star 2m pa nosi cunjice št. 68 ali 74. Jaz sem baje nosila 50 številko kar nekej časa. Se še spomnik ko mi je mami prinesla za našega tavelikedva kompletka 50 naš je bil pa ob rojstvu velik 52.:zmeden2::zmeden2: Ni nikoli oblekel noben. Sam ji ni za zamerit če je mela v m,slih mene s borimi 43 cm.:ups:

Joj kaj bi dala za micenega dojenčka, ne pa take korenjake kot so moji da ti pri 8 letih nosi cunje za 14 let in ima 35 kg. BAJSEK

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pred dvemi dnevi......
14.5.2005 20:54:27   
lenika
Joj, kar ne morem si predstavljat kako majhna je . Upam, da vse v redu z njo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pred dvemi dnevi......
14.5.2005 20:56:25   
lenika
Mala maja, samo, da so zdravi, drugo pa tako ni pomembno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pred dvemi dnevi......
15.5.2005 6:48:51   
k1
312 g? ubogi starši, kaj morajo preživljati...

sploh si ne znam predstavljati.... naša miška je imela 1070g, pri dveh mesecih 2000g, :sloncek: sedaj pri treh 3120g :sloncek:...

držim pesti za malo pikico.... :metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pred dvemi dnevi......
15.5.2005 15:01:55   
buča
:angel::angel::angel:jo morajo,ampak res morajo čuvati:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pred dvemi dnevi......
15.5.2005 17:50:24   
Janeja

ojoj, 312 gramov :(
Moja Lea je imela ob rojstvu 520, pa je padla na 450 gramov. Sploh si ne predstavljam, da je otroček lahko še manjši in lažji.
Naj vsi :angel: stojijo ob strani mali punčki. So pa ti malčki res neverjetni borci. Hvala Bogu in vsem :angel: da jih pustijo pri mamicah in jim pomagajo rasti!

Verjetno pa punčka ni bila rojena v SLO drugače bi bila v LJ in bi za to tudi jaz vedela. Neva6, kje si to videla?

:angel::angel::angel: za malo punčko in njene starše!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pred dvemi dnevi......
15.5.2005 19:15:05   
Anonimen
Na italijanskih poročilih sam ne vem kjero državo so omenili,ker nisem poslušala začetka šele ko so pokazali drobceno bitje sem prisluhnila.Mislimda je rojena v šestem mesecu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pred dvemi dnevi......
24.5.2005 9:21:29   
kimi
Tudi jaz jim želim da bodo lahko kmalu doma z:duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pred dvemi dnevi......
30.5.2005 11:41:00   
Pupica
taki otročki so pa res pravi borci:bravo::bravo::bravo::metulj::metulj::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?