|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:18:12   
Anonimen
Bom poskusila napisati tako na kratko, kolikor je možno... čeprav... no, ja... user posted image

1.) Ne veva, kako to na srčnemu utripu prijazen način povedati Kamikazinim staršem, ki so še vedno prepričani, da se midva ne bova poročila. Nikoli. Sploh.
2.) Če bosta preživela, potem bosta takoj zatem, ko bosta prvič vdihnila, to povedala celi familiji. V obeh državah. Ne glede na to, da jima bova midva zabičala, naj bosta tiho. Do nadaljnjega. Kako to preprečiti?
3.) Kamikazina poročna priča. Izbira med dvema najboljšima prijateljema. Kateregakoli izbere, bo drugi zameril. Kaj zdaj?
4.) Moja "preljuba" svakinja bo seveda tam. Čeprav je jaz nočem. A obstaja kakšen diplomatski način, s katerim jo "prepričam", da se sama odloči, da je ne bo? user posted image
5.) Hočem civilno poroko na prostem. Cerkvena bo tako ali tako na Plitvicah, to že vem. A je za to kakšna posebna birokracija? In kaj v primeru dežja - šotor? Kako boš pod en šotor spravil pol Balkana? user posted image
6.) A mora biti priča samo ena ali je dovoljena tudi ameriška varianta - družice?
7.) Kaj morajo z mano najprej "narediti" v cerkvi, da se jaz lahko potem cerkveno poročim - nisem namreč krščena?
8.) 3/4 vseh v Kamikazini familiji je skreganih med sabo. Na poroki bodo pa vsi na kupu. Kako preprečiti, da ne pride do prepirov? Sam sedežni red ni dovolj, se mi zdi. user posted image
9.) Kako elegantno napisati na poročno vabilo, da ne potrebujeva pomivalnih strojev in garnitur skodelic, ampak da jemljeva samo gotovino? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:26:56   
Anonimen
1. ni treba prijazno povedat (v primeru če jih ne maraš)user posted image

2.ne moreš prepričat.

3.izbere naj tretjegauser posted image

4.povoziš jo, spraviš v norišnico,...user posted image

5.pojma nimam. mogoče pa bazen-če bo dež bodo v vsakem primeru mokriuser posted image

6.pomojm da kokr hočeš.

7.vrjetn krstit pa kej bednega šeuser posted image  a bodo dal bazenček na sredino cerkve kokr v filmu moja obilna grška porokauser posted image  aja, oglej si ta film, mogoče dobiš kero idejouser posted image  si pa dobra da se boš cerkveno, ga morš met pa res rada da to nardiš-moje mnenje glede na to da nisi krščenauser posted image  sam da boš pol pridno v cerkev hodila župnika gledat pa opravljatuser posted image  sam če se krstiš morš v to tut verjetuser posted image

8.najemi varnostnikeuser posted image

9.hm...loh napišeš da sprejemata kešuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:27:46   
Anonimen
Povejta vse po resnici. Itak ne bo nihče verjel user posted image  user posted image

Za operativne stvari pa pojma nimam....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:29:54   
Marogica
Čisto na kratko- staršem ne povejta tako dolgo, dokler pač vidva mislita, da se sme izvedeti. Poročita se samo s pričami, pa ne bo pokregane žlahte on tvoje preljube svakinje.

Cerkvena porokauser posted image user posted image  Zakaj, če si ateistka? Samo zaradi obreda? Bedarija. Ali verjameš in veruješ, ali pa je cerkvena poroka neumnost.

Na vabila pa napiši na koncu stavek, kako je z darili oz, da bi raje denar. Obstaja kar nekaj fraz. Upam, da jih bodo ljudje razumeli..

Ostalo pa ne vem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:31:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20
1. ni treba prijazno povedat (v primeru če jih ne maraš)user posted image Samo toleriramo se - torej? user posted image
2.ne moreš prepričat. Nikakor? user posted image
3.izbere naj tretjegauser posted image Odpade. user posted image
4.povoziš jo, spraviš v norišnico,...user posted image Potem pa v arest namesto na poroko, kaj? user posted image
5.pojma nimam. mogoče pa bazen-če bo dež bodo v vsakem primeru mokriuser posted image Prenosni? Montažni? user posted image
6.pomojm da kokr hočeš. Po tvojem ali po zakonu? user posted image
7.vrjetn krstit pa kej bednega šeuser posted image  a bodo dal bazenček na sredino cerkve kokr v filmu moja obilna grška porokauser posted image  aja, oglej si ta film, mogoče dobiš kero idejouser posted image Hvala za nasvet. Bom. si pa dobra da se boš cerkveno, ga morš met pa res rada da to nardiš To nima z mano nobene zveze - ON se noče poročiti drugače. user posted image -moje mnenje glede na to da nisi krščenauser posted image  sam da boš pol pridno v cerkev hodila župnika gledat pa opravljatuser posted image  Zakaj že? user posted image   sam če se krstiš morš v to tut verjetuser posted image Kdo bo pa vedel, da ne? user posted image
8.najemi varnostnikeuser posted image Ni slaba ideja. Hvala.
9.hm...loh napišeš da sprejemata kešuser posted image A to je elegantno - "cash only"? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:33:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Povejta vse po resnici. Itak ne bo nihče verjel user posted image  user posted image

A veš, da bi res znalo biti tako? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Poročita se samo s pričami, pa ne bo pokregane žlahte on tvoje preljube svakinje.

Jaz bi se. Pa se Kamikaza noče tako. Kmet. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:35:35   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Jaz bi se. Pa se Kamikaza noče tako. Kmet. user posted image



Potem pa nič.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:36:47   
Anonimen
Jst sm tut rekla, da je najbolš, da (če se že misliva ženit) letos poleti, ko greva na dopust v Dalmacijo, prideva nazaj poročena. Pa kaj koga briga. In me je vprašal, če nisva že malo prestara za takšne igrice? user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:39:41   
Anonimen
hm....tolerirate, če mata velik na računo, ogromn zemlje, upoštevi moj nasvetuser posted image

ajoj, reč da če te ma tok rad da se poroči se bo na tvoj načinuser posted image  sam v primeru da poroka odpade nisem krivuser posted image

nč v arest, sej veš kako je s tem v slovenijiuser posted image

bolš velik majhnih bazenčkov če bo pol balkana, na konc jih pa loh še prodašuser posted image

po zakonu ne vem, pomojemuser posted image

menda folk zato v cerku hod da vidjo kako se drugi oblačjo, kašno frizuro ma kera, če je fajmštr še v formi,...user posted image

men je to čist elegantno (športno elegantno) cash onlyuser posted image


p.s.: za ljubezenske igrice (poroko) nismo nikoli prestariuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:41:00   
Marogica
Kakšne igrice-to je najboj enostavno in najceneje, pa še najhitreje. Tako se poročiš samo zrel(beri star), ne pa mlad. Mladi hočejo rompompom, potem pa še 5 let kredit odplačujejo za tisti en dan rompompoma. To zrel človek ne bo naredil. Škoda denarja in živcev....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:43:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20
- hm....tolerirate, če mata velik na računo, ogromn zemlje, upoštevi moj nasvetuser posted image Na računu nič posebnega, zemlje pa... huh... preveč... ampak na Hrvaškem... kaj naj jaz tam z njo? user posted image
- ajoj, reč da če te ma tok rad da se poroči se bo na tvoj načinuser posted image  sam v primeru da poroka odpade nisem krivuser posted image Bom poskusila. Sporočim rezultat. user posted image
- nč v arest, sej veš kako je s tem v slovenijiuser posted image Mogoče lahko odsedim svoje pred poroko? user posted image
- bolš velik majhnih bazenčkov če bo pol balkana, na konc jih pa loh še prodašuser posted image Pa naj se vsak v svojega vrže, ja. V skupnem bi se itak pobili med sabo. user posted image
- po zakonu ne vem, pomojemuser posted image Prav. user posted image
- menda folk zato v cerku hod da vidjo kako se drugi oblačjo, kašno frizuro ma kera, če je fajmštr še v formi,...user posted image Temu se reče pameten človek, ja. user posted image
- men je to čist elegantno (športno elegantno) cash onlyuser posted image Hmmm... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:45:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Kakšne igrice-to je najboj enostavno in najceneje, pa še najhitreje. Tako se poročiš samo zrel(beri star), ne pa mlad. Mladi hočejo rompompom, potem pa še 5 let kredit odplačujejo za tisti en dan rompompoma. To zrel človek ne bo naredil. Škoda denarja in živcev....

A če jst Kamikazo še enkrat pripeljem v "tisto pizzerijo, ki se je na RR ne sme omenjati" - mu boš to povedala? user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:48:38   
Anonimen
js nisem str ko sem se tko poroču! smo šli sam s pričama na občino, pol na kosilo, pol pa domovuser posted image  torej sem zrel (beri-ne star)user posted image user posted image user posted image

zemlja bo vedno več vredna.

mogoče ti nikol nič ne bo treba, ona bo tebi plačala škodo na avtu v primeru če jo zbiješuser posted image  (iz lastnih izkušenj govorimuser posted image )

pametn ja, sam tut v cerkev nosjo evrčkeuser posted image  pametna cerkevuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:50:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20
zemlja bo vedno več vredna. V predporočni pogodbi bo zapisano, da se vsemu premoženju, ki bi ga Kamikaza podedoval po starših in jaz po Kamikazi, odpovedujem v korist otrok in da dedno pravico vnaprej prenašam nanje. To je zakonsko dovoljeno.
pametn ja, sam tut v cerkev nosjo evrčkeuser posted image  pametna cerkevuser posted image A ne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:55:24   
Anonimen
pa ti boš tut ob evrčke ko se boš cerkveno ženilauser posted image  za tist bazenček sred cerkve bo sigurno kdo rokico nastavljal ko se boste v zakrstiji menili kako pa kajuser posted image

lepo, bodo imeli vsaj otroci nekaj od tegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:57:15   
Anonimen
Saj nočem bazena v cerkvi. user posted image  Jaz pravzaprav sploh nočem v cerkev. user posted image  Ampak poročit se z nekom iz Kamikazine familije in to NE cerkveno - jajhata, to je pa smrtni greh za njih. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:58:48   
Anonimen
kdo pa pravi da morjo vedet da sta poročenauser posted image  oprost ampak bolš bazen kot da te s scuser posted image  polije po glavuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 0:59:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20
kdo pa pravi da morjo vedet da sta poročenauser posted image  

Ma kukr so staromodni, bi ga razdedinili, če bi se poročil brez njihove vednosti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 1:01:31   
Anonimen
ja sej če ne bi vedli....user posted image  itak je pa več vredno da sta vidva srečna pa brez takih pritiskov kot pa dediščina.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 1:02:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20
ja sej če ne bi vedli....user posted image   

Hmmm... Če sploh ne bi vedeli, da sva se poročila... Hmmm... Hmmm... Ni slaba ideja... Zame... Kako naj pa tega svojega zarukanega dedca prepričam v to? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 1:06:07   
Anonimen
pr ns ma moja že rahlo navado: "če me ljubiš bo tko"user posted image  kaj nej pol, valda da nardim tko k hoče, bolš ko pa prepir, se raj v mislih smejem pa probam dojet kašno moč ma nad manouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 1:07:47   
Anonimen
Pr Kamikazi ni tko. Je tolk trmast kt jst. Njega je treba diplomatsko okrog obrnt. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 1:08:52   
Anonimen
kaj je že to diplomacijauser posted image  pred poroko sem veduuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 1:10:15   
Anonimen
A to bo PO poroki pozabu, ta moj Kamikaza? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Predporočni problemi :-)
12.7.2007 1:13:18   
Anonimen
pomojm da bo, sicer ne vem kolk kmal ampak se mi zdi da vsi pozabmouser posted image

joj kok je ura, šibam k moji user posted image , že eno uro zamujam.

ti bom čez kšnih 10ur še kej pametnega svetovaluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?