|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako poteka krst?
27.7.2007 13:04:09   
london

Pozdravljeni,
 
jutri imamo krst naše punčke pa me zanima če mi lahko kdo na kratko opiše kako to sploh poteka. Procedura mi je rahlo neznana. Kaj pridemo vsi tja in ….
 
Ne vem zakaj, ampak tole me je zdaj začelo malo begat user posted image
 
Hvala za pomoč!
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako poteka krst?
27.7.2007 13:09:59   
Taula
Na kratko...prideš tja, župnik ima ceremonijo (samo ste se zmenili kako bo šlo..tu sprašuje botre in starše), greste k njemu pred oltar, pol on moli, otrok ima gor ''prt'', pa svečo se prižge  prižge, on otroka polije z vodo, pa križ mu naredi na glavi....(ne vem točno zaporedje)..nič posebnega.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu london)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako poteka krst?
27.7.2007 13:39:53   
2mama
london,
kar prepusti se.
vse bo super, bos videla.
lep obred zelim! user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako poteka krst?
27.7.2007 13:44:19   
2.2.
vsako župnišče ima drugače. pri nas je potekalo med mašo in sicer nas je prišel župnik in ministranti iskat pred cerkvo (isto kot na poroki) potem pa smo šli mi za njim; kao da gre duhovnik iskat "novega kristjana" pred cerkvo in ga pospreme noter.... potem rečemo ime otroka....maziljenje....glavico polije....boter svečko prižge... župnik da belo oblekico..... in konec. moram reč da sem se jaz tudi bala kako bo to vse potekalo, pa da ne bo kakšnega joka...tako lepo je bilo kot še nikoli med mašo no ja razen poroke- pestro. naša user posted image je bila lačna vmes in sem ji kar dala mleko po flaški pa še kolcalo se ji je....pestrouser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako poteka krst?
27.7.2007 13:59:36   
dulcinea
Pri nas imajo pa v soboto zvečer vaje v župnišču, da poteka vse gladko v nedeljo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako poteka krst?
27.7.2007 14:04:52   
Nika v službi
A niste imeli nobenega sestanka? Pri nas je srečanje 2x prej, sicer samo starši brez dojenčkov, pa vseeno....
Postopki se res precej razlikujejo od župnije (župnika) do župnije.
Ali bo samo obred ali z mašo?

Najbolje, da skočiš do župnišča in povprašaš, bo najbolj sigurno.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?