|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prekiniti uvajanje?
29.1.2010 21:20:29   
ZmajTolovaj
Imam vprašanje, namreč mi smo za našo 2,5-letnico končno dobili prostor v vrtcu. Finta je v tem, da se vrtec odpre 9. 2., mi pa smo nameravali 14.2. na počitnice za en teden. Se pravi bi se 4 dni uvajala, potem pa en teden pavze, nato nazaj v vrtec.
V vrtcu svetujejo, naj otrok hodi prvi mesec redno, da se navadi, vzpostavi ritem itn., kar mi je čisto logično. Po drugi strani si mislim, da mogoče tamala sploh ne bi registrirala prekinitve, dopust pa tudi komot prestavimo, ker nimamo rezervacije ali kaj podobnega, gremo komot drugič.
Mogoče kompliciram, ampak tako dolgo smo čakali ta vrtec, zdaj pa nimam pojma, kaj naj. user posted image
Hvala za nasvete.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prekiniti uvajanje?
29.1.2010 21:32:49   
Anonimen
Seveda pojdite na dopust.user posted image 2,5 letni otrok še lažje dojema vse skupaj kot 11 mesečniki, verjemi.Ne poslušaj drugih. Kaj pa naj bi zamudila v tistem tednu? user posted image   Veš kolk otrok zboli že prvi teden uvajanja, pa gredo potem spet nazaj v vrtec po 1 tedenskem premoru? Ogromno jih je.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prekiniti uvajanje?
29.1.2010 21:34:08   
nynna
Pomoje bi bilo najbolje začeti uvajati po počitnicah.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prekiniti uvajanje?
29.1.2010 21:57:31   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: nynna

Pomoje bi bilo najbolje začeti uvajati po počitnicah.


Strinjam se. 2 tedna gor ali dol.

Lp,

živa

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prekiniti uvajanje?
29.1.2010 22:48:46   
KT
Uvajanje po počitnicah.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prekiniti uvajanje?
29.1.2010 23:49:22   
Anonimen
vsekakor se posvetujte z vzgojiteljico.
prej se dogovorite za kakšno individualno uro z njo, da se spozna z otrokom.

glede na to, da se bo v skupino vključila sredi leta, se mi zdi da ni pomembno, da pride tja točno tisti dan. vsekakor pa v primeru, da pride kasneje o tem obvestite vrtec_da vas še naprej obravnavajo kot resnega kandidata za prosto mesto. (se mi zdi, da če 14 dni ni otroka v vrtec, se pogodba razveljavi, če vrtca ne obvestite o razlogu)

pa prijetno uvajanje!




(odgovor članu KT)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prekiniti uvajanje?
30.1.2010 1:39:13   
anitka7
pa saj gresta lahk sam mal skupi na "obisk"...mal pogledat otroke,spoznat vzgojiteljice...ni nujno da jo že zdaj pustiš kaj samo tam,to boš pol po počitnicah.

< Sporočilo je popravil anitka7 -- 30.1.2010 1:40:03 >


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prekiniti uvajanje?
30.1.2010 14:34:41   
trobentic_@
Moje mnenje,ker je tudi moj šel z 27 meseci v vrtec
če mislite na dopust je ne dat tista 2 tedna
Upoštevaj vzgojitekjico,ima več izkušenj in tudi moja je takšna

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prekiniti uvajanje?
1.2.2010 13:50:08   
barni
No, nasa je bila stara 22 mesecev, pa je trajaklo uvajanje dalj kot 4 dni. Tako da mislim, da bodo tisti 4 dnevi bolj malo steli, ce boste potem vmes sli na pocitnice.

Lahko pa jo malo peljete, da vidi, samo ne kot uvajanje, ker po mojem res nima smisla. Po pocitnicah boste v vsakem primeru zaceli znova.

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prekiniti uvajanje?
2.2.2010 11:05:59   
livia
Jaz bi vse izvedla tako kot imate planirano. Najprej uvajaš 4 dni, potem greste na dopust, potem pa spet malo uvajanja.
Otrok se bo itak uvajal mesec ali več, da bo uveden tako, da ne bo doživlal travm. Odvismo je tudi kje si jo imela do sedaj. Če je že bila v varstvu, potem verjetno ne bo večjih težav in bo 3 dan uvajanja že tam prespala. Če je pa bila doma oz v domačem varstvu zna pa trajat.
Jaz bi te prve 4 dni pustila, da se odvijajo kakor ona želi. če bo hotela jest kosilo, ga bo, če bo hotela tam prespat bo,.... Potem bi šla na dopust in nato spet počasi,  a odločno uvedla v naslednjem tednu.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?