|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj otroka vpisati v vrtec?
1.2.2010 12:50:32   
NANA123
Zanima me kako je z vrtcem imam sina ki se je rodil decembra vrtci se dobijo septembra vendar septembra še ne bo star eno leto,vendar šele decembra ali lahko do takrat plačuješ vrtec in ga daš v vrtec decembra.ZAnima me za vrtec nove jarše v lj.Hvala za odgovore lp  

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 1.2.2010 12:58:40 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ROJSTVO OTROKA
1.2.2010 12:53:47   
trobentic_@
najprej greš otroka vpisat in tudi na vlogi navedeškdaj naj bi šel

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ROJSTVO OTROKA
1.2.2010 12:57:05   
NANA123
ali napišem decembra ko bo star eno leto

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ROJSTVO OTROKA
1.2.2010 13:16:11   
PC Baby
Ja, oz. ko boš šla ti nazaj v službo. Vlogo moraš oddat do konca marca.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ROJSTVO OTROKA
1.2.2010 13:54:37   
barni
Jaz sem napisala datum, ko sem morala v sluzbo. Samo itak nismo dobili, ker je bil to december.

Ce je prostor sprejmejo tudi sredi leta, torej ko se ti konca porodniska. Vlogo pa oddaj cimprej!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ROJSTVO OTROKA
1.2.2010 14:54:56   
sazi
vlogo oddaš čimprej
v vrtec ne more preden ne dopolni 11 mesecev
tudi plačevati ne moreš praznega mesta
ponekod delajo nove skupine med letom
ravno naslednji teden začnem z uvajanjem naše 11-mesečnice, je dobila vrtec - skupina se počasi polni že od septembra - so pa v njej sami mlajši otroci otrok, ki so že v istem vrtcu (se pravi, da smo imeli dodatne točke in lažje dobili mesto)

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ROJSTVO OTROKA
2.2.2010 11:01:21   
livia
Vlogo oddaj čimprej, skrajni rok je pa konec marca.
Pod rubriko datum vpisa otroka v vrtec pa napišeš datum, ko greš v službo oz še kak teden ali več prej, ker moreš uvajat. Jaz bi na tvojem mestu napisala 1.11. To ni nič obvezujočega (kaj pa če dobiš slučajno podaljšanje porodniške, kot v mojem primeru), itak pa tudi če napišeš 15.11., boš plačala enako, saj ti odštejejo samo prehrano, ko otroka ni v vrtcu.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?