|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Premantura-Rt Kamenjak
11.7.2012 23:47:58   
sunny24
Torej, na dopust gremo v Premanturo, ampak smo slišali, da tam ni neki fajn plaž oz so te kamnite plošče. Večina nam je priporočala potem kopanje na Kamenjaku...Zdej me pa zanima, če je tam kaka fajn plaža otrokom primerna, kamenčki, senca...PA tudi v Premanturi če je kaj takega...

Hvala za pomoč! :)

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Premantura-Rt Kamenjak
12.7.2012 0:02:55   
eva1
Premanture ne poznam, na kamenjaku pa so fajne plaže v tistem največjem zalivu, ne vem točno kako se reče! Ko se pelješ ga vidiš na levi strani(pač največji zaliv), senčka, pa potem super dostop za otroke, ker so kamenčki

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
12.7.2012 7:52:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Premantura-Rt Kamenjak
12.7.2012 10:09:34   
JozicaH
Smo bili lani v Premanturi, ampak še brez otročička (smo ga pa tam naredili user posted image ). Plaže so res bolj kamnite, vendar je na desni strani polotočiča, kjer so parkirani avtodomi (če gledaš proti morju) plaža kamnita, malo bolj položna, da se lahko gre počasi v vodo, nekaj je tudi peska, skoraj mivke, ampak zelo malo. Tam so običajno starši z otroci, ampak še vedno ni gužve. Res pa je, da sence pač ni. Mi smo jo prinesli s sabo :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Premantura-Rt Kamenjak
13.7.2012 8:02:26   
sunny24
O punce hvala, bomo poiskali kaj pametnega za se kopat, pol pa bom poročala kaj smo najdli in kako je blo. user posted image

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu JozicaH)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Premantura-Rt Kamenjak
13.7.2012 13:11:49   
Mišana
No pa naj ti še jaz pomagam, glede na to, da sem kar zelo redna gostja V Premnturi, natančneje kamp Tašalera, in pa s tem tudi Kamenjaka.
Torej najbolj primerne plaže za otročke so : Pinižule, Debeljak (sicer so bolj kot ne skale in potrebuješ marelo za senco, je pa mivka v vodi ), Ribarska ( tukaj imaš pa borovce in še fajn kamenčke za otročke in če so že malo večji lahko skačejo iz pomola). Drugače, so označene s puščicami, tako, da ni problema najti. Aja, pa letos so podražili vstopnino, pride na avto 35 kun.
Je pa res, da je odvisno, če v Pinižulah piha, potem je bolje iz v Debeljaka, ali obratno, tako nekako smo se mi do zaj ravnali user posted image
Da bi bla pa prou kakšna plaža v Prematuri, jst mislim, da r tam vsi na Kamnjak hodijo. Mi imamo prikolico pred vodo skoraj, pa se kopamo vedno na Kamnjaku, je veliko lepša in privlačnejša voda user posted image

Aja, pa obvezno si pojdite na Kamenjaku pogledat Safari bar, kjer je fajn kakšno pijačko spit, pa otroci uživajo v vseh vragolijah, ki jih imajo tam, tobogani, gugalnice,....

No pa lep dopust vam želi, če te pa karkoli še zanima, pa kar vprašaj user posted image

Lp, Mišana

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
13.7.2012 18:48:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mišana)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Premantura-Rt Kamenjak
14.7.2012 14:46:20   
zoja10
Mi hodimo tudi tja že več let z vmesnimi prekinitvami, letos grem prvič s 3 letno hčerko mislim da bomo šli na kamenjak bolj popoldan ker gospodična hodi še spat in takrat je fajn si v miru kaj prebrat v senčki pod borovci ...aja pa kamenjaka še ne obladam popolnoma,lani sem kot butalo iskala tisto mivkasto plažo pa je nism našla user posted image smo pa v kampu stupice in je nekje tudi kamenčkasta plaža...za popoldansko kopanje je že dobra... no jutri štartamo če se kje srečamo :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Premantura-Rt Kamenjak
21.8.2012 22:56:11   
sunny24
Naš dopust se bliža, tako da me zanimajo kake sveže info (zoja10 kako je blo). Pa ko nora iščem to plažo Ribarska, pa je nikjer ne najdem (slik mislim, pa tudi na zemljevidu je ne najdem http://www.kamenjak.hr/uvale.html ....) al sm jst čorava al se kako drugače kliče?



_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?