|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 16:06:02   
ZARA
Razmišljam...zanima me predvsem za tiste ki ste rodile (zanosile) pri 30+...No, jst sem zanosila pri 33 in včasih mi je full žal, da nisem tega naredila že prej.
A je vam kdaj žal?? Zakaj niste??

Jst zase sploh ne vem zakaj ... Pa imela sem vse pogoje (skoraj)...ampak nekako nisem bla pripravljena sprejet vseh razsežnosti in dolžnosti, ki jih otrok prinaša...zdej recimo, ko mam tamalo, gledam na to čisto drugače...takoj bi zanosila vsaj 8 let prej, pri ene 27, al pa mogoče še prej... (mater sem stara)

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 16:08:59   
total
Ti je bilo prelepo samsko življenje kajuser posted image user posted image user posted image .
Jaz pa mislim,da sem premlada zanosila 22 let,ampak zdaj ne bi menjala,takšno je pač živlenje.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 16:12:36   
Anonimen
Zara še ena, ki ji je žal, da ni prej. Ampak tko je.

Zakaj nisem prej, ker smo šli po vrsti: najprej izobrazba, pol pa štalca, pa voz, pa seno, šele pol pa še kravca.

Pol je pa bik pobrisal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 16:18:06   
Marogica
Meni v bistvu ni žal, ker sama nisem čutila potrebe po otroku, pa tudi partner ni bil ta pravi. Mogoče samo v toliko, da se nisva prej spoznala in bi imela lahko tri. Tako pa ostajava pri dveh.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 16:19:58   
juma
jest sem tud pri 33-ih zanosila.Če bi pa mela par let prej življenje tko uštiman kot je zdaj bi pa tud rajši prej melauser posted image .Konc-koncev je pa že fino,da je tko.Smo pa mogoče kaj bolj pametne ker smo"stare",al pa tud ne!user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 16:31:34   
Jutra
Zara, glede let sva si na istemuser posted image  Se pa s to številko ne obremenjujemuser posted image , sem do takrat veliko lepega doživela samo v dvoje. Ne bi spremenila preteklosti. Če bi se pa stvari drugače zasukale, bi postala mama štiri leta prej. Ampak prepričana sem, da se mi je vse zgodilo v pravem trenutku.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 16:34:02   
soncece24
pri meni pa je želja že, že kaki dve leti... sam ni pogojev, tak da moram čakat, čeprav že zdaj nisem med najmlajšimi tu gor, je dosti mlajših, ki so pa že mamice.... (jebeni kapitalizem jaz temu pravim)

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu juma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 16:46:43   
Anonimen
Zara, a tko stara da si že? user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 17:01:16   
CUKRČEK
Jaz sem zanosila pri 24-ih....pa bi že prej , samo nama ni takoj ratal.
Upam pa, da bom pri 30-ih imela kakšnega več , kot samo eno dete.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 17:02:13   
kofetek2010
ja, zara, čist prav ti je user posted image

men je tud žal, da nisem prvega imela že kakšni 2 leti prej user posted image  čeprav sem zanosila pri rosnih 23 letih user posted image  

otroke je treba imet mlad, to vidim sedaj, ko se mi user posted image  izteka in sem čist hin, komaj čakam, da se vrnem v normalno ne kitovsko stanje user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 17:06:16   
Anonimen
Ja, neni je delno žal, da nisem par let mlajša imela otroka, ampak je pač tako naneslo. Nimaš kaj. Verjetno sva bili pač preveč odgovorni, da bi šli na tisto "saj bo". Vsaj jaz sem take sorte, kar se otrok tiče. Pa ne mislim zdaj nič slabega o takih, ki tako rečejo in potem tudi je tako, seveda, da gre. Samo jaz  sem pač morala biti 110-odstotna, da bom 110-odstotno pripravljena biti z otrokom. Mogoče škoda, da nisem do tega prišla malo prej in bi verjetno potem tudi še kakšnega otroka imela.
Kaj pa ti, Zara, boš imela še kakšnega?

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 17:26:23   
anajmad
Men je kr žal.Res je,da sem Pio imela pri 25 letih,drugi pa nikakor ni in ni hotel pridit.Potem po 10 letih na veselje vseh zopet zanosila,potem smo morali dati to kalvarijo  z izgubo Vida user posted image skozi.Sedaj bom stara dobrih 37 let,ko bom rodila.Če pomislim,da bo pokec star 10 let,jst 47 in Pia 22 let,me kar zmrazi.Samo se ne obremenjujem s temi stvari.Pač usoda je hotela tako.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 17:53:20   
Špacka
 
Ja meni je žal! Partner je že bil pravi, samo nekaj časa brez službe, pa služba za določen čas, finančno tudi ni vse rožnato...že nekaj časa sem imela veliko željo, pa se vseeno nisem mogla odločiti.Potem se mi je pa kar naenkrat zdelo, da sem starauser posted image  Ko jo pa zdaj gledam, si sploh ne morem misliti, da sem razmišljala o tem, da ne bi imela otrok?!
In zdaj spet nastane vprašanje ali bova imela še enega otroka? Trenutno res nimam želje, počakala bi nekaj let, potem se pa obremenjujem, a veš koliko boš že stara!!!!!!!!!!!!!
Če povem po pravici, sem prepričana, da ne bom več imela otrok.


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 18:40:20   
rija
Zara, saj bi ga imela pri 25, pa sem mogla čakat nanj celih 10 let...

Če sem prestara? Bom vidla januarja....če bom sfolgala.....user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 18:55:16   
ZARA
Ja prov mi je, ja stara sem user posted image  Ampak zdej je, kar je, bo pa v naslednjem življenju bolje, ne? (nerealno gledano)

Spliš...kaj pa vem...ne vem...trenutno nisem v tej fazi...u bistvu sem v fazi "bi, pa ne bi", kar mi niti slučajno ni podobno... Kaj pa ti, a razmišljaš kdaj o še enem ?? Špacka ti maš tud "samo" enga, ne? Never say never...





_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 19:00:47   
muki1
UAU, Zara je tak stara????!!!!!!
Jaz sem bila prepričana da si ene 25, mislim, vsaj obnašaš se tako user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 19:08:02   
Anonimen
Jaz tudi bi pa ne bi, pa ne vem, če bom še kaj imela. Vse je odvisno od...se opravičujem, službe, socialne varnosti, denarja.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 19:15:45   
Lunca1
Jaz sem zanosila pri 30ih, prej nisem niti čutila kakšne potrebe po otrocih, sploh zaradi faksa, pa potem gibanja med zaposlitvami za določen čas in zavodom za zaposlovanje. Ne vem ali bomo imeli še kakšnega ali ne, vse že spet zaradi istih razlogov kot prej. Enostavno nimam sreče pri službah, sem spet na sončni, pa sploh ne dobim nobenih vabil na razgovore.user posted image  Verjetno pa bi, če bi imela še enkrat možnost, otročka naštimala že prej. Ker na koncu ugotoviš, da če čakaš, ni nikoli pravi čas in moraš enkrat končno obrnit gumb v glavi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 19:34:57   
Anonimen
Ne, Zara, jaz ga ne bom imela. Naslednje leto bom 40 in glede na moje psihofične sposobnosti ni več šans, da me še en najeda. user posted image

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 19:51:27   
mammy26
jaz sem imela pa precej mlada, pri 20 pa še malo sva imela prvega sineka, žal nama ni. Le morda sedaj, ko gledam da mi še vedno stoji 3. letnik faksa bi morda počakala kakšno leto. Drugače pa sedaj gledam tako; ko bom jaz 40 bo najin sin 20, prva hči 17,5 let in najmlajša najina hči 14 let. In jaz bom (upam vsaj) v najboljših letih. Tako da nama bo že prav luštno v tistih letih.

Pač tko je, nekateri prej drugi poznej.... ampak vedno je lepo, ko prvič stisneš k sebi nekaj, kar je TVOJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 20:06:29   
lin
Jaz sem zanosila z 23 rodila pa z 24.Tako se mi zdi glih prav.Sem pa hotla že kako leto prej pa sem čakala na stalno službo ampak ker je ni bilo sva rekla bo kar bo in v prvem poskusu je ratala Linuser posted image

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
22.11.2005 20:33:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 20:44:42   
Gina
Jaz sem pa prvega imela pri 25, pa mi je žal, da ga nisem imela kaki dve leti, tri prej. Dec itak ni bil praviuser posted image user posted image user posted image , službo sem pa imela, pa stanovala sem v najemu, moji bi me pa tudi vzeli k sebi, če ne bi imela druge variante.... Zdaj pa ne bi več imela otrok. Zaradi let ne, ker nimam več toliko energije, kot prej, pa cajt je, da se še sebi malo posvetim, a ne. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 21:01:50   
Špacka
 
Ja, Zara samo eno imam...no pa malo popravljam svojo izjavo, se strinjam s tvojim zadnjim stavkomuser posted image


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prestare za prvega otroka??
22.11.2005 21:05:36   
Primoza
Poskusi opraviti prej v drugem življenju...

Drugače pa je sama starost nepomembna, glede na to da imajo nekateri dvajsetletniki toliko življenske energije kot drugi ki so štiridesetletniki.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?