|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primolut Nor
23.11.2009 13:04:14   
alina88
Najprej lep pozdravček vsem uporabnicam tega portala...vam sporočam, da ste dobile novo članico!user posted image

Nekaj sem že brskala po temah in verjamem da sem kje spregledala, da ste že govorile o tabletkah Primolut Nor. Pa me vseeno zanima ena stvar...s partnerjem sva se pred kratkim odločila, da "naročiva" user posted image . Do sedaj nama še ni uspelo, jaz pa bi si rada naslednjo M prestavila za nekaj dni, v primeru če ne zanosim, ker planiramo obisk toplic. Zanima me torej, ali te tabletke kaj vplivajo na zanositev oz. na plod? Ko sem vprašala G mi ni rekel da ni ne narobe ne prav ok če jih vzamem...

Hvala za odgovor in lep pozdrav...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Primolut Nor
23.11.2009 13:37:42   
kristinaj
jaz sem leta prestavljala M, ki bi jo morala dobiti 15.7. in sem jo čakala tja do 15.8. ker je ni bilo.... po nasvetu prijateljice, sem naredila test, ki je pokazal +, torej sem prestavljala M, ki je sploh ne bi dobila, ker sem bila že noseča.

plodu ni škodovalo, vsaj videt ni :=)...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu alina88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Primolut Nor
23.11.2009 21:16:43   
tinatona
Jaz sem si jo lani poleti prestavila, pa sem si rekla da nikoli več. Se mi je čsito ciklus zmešal in še zdaj ni čist ok.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Primolut Nor
1.12.2009 14:48:33   
Anonimen
No, meni pa je G striktno rekel, da jih ne smem začeti jemati, če imam v planu zanositi, ker mi bo potem predpisal nekatere druge (mislim da dabroston?), ampak, ker še takrat nisma planirala sem jemala te. Jaz nisem opazila kakšnih slabosti, sem pa res fuuul takrat prebrala in je večina rekla, da jih več ne bi, ker jim je zmiksalo ciklus, bolečine,....

Upam, da sem kaj pomagala.

LP

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?