|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prizadeta in razočarana
20.1.2009 12:13:37   
Karfijolca
Hojla...Prišla sem se vam malo potožit...Saj mogoče se bo kateri zdelo da jemljem preveč osebno ali kakorkoli, ampak želim slišat oz prebrat kakšno vaše mnenje oz kako bi ve reagirale na to. Pred kakšnim mesecem je moja najboljša prijateljica naznanila, da se bo poročila.. Super, bila sem zelo vesela..vse ok...Ker sva že iz otroških let dogovorjeni, da bova ena drugi priča, sem se takoj šla pozanimat za limit itd...ker sem ji kot priča želela na poroki plačat kar nekaj stvari npr prstane, slike, glasbo in še za darilo denar...takoj sem šla iskat obleke po internetu katera bi bila primerna za njo oz njeno postavo, v glavnem zanimat sem se začela za vse kar pač sodi k poroki...tud ponudla sem ji pomoč da če želi grem z njo gledat obleke itd...no nakar pa včeraj dobim mail, da se je pač odločila za drugo pričo in sicer za svojo sestro...saj ok...spoštujem njeno odločitev...konec koncev je to njen dan, ampak me je pa vse skupaj ful prizadelo...kako bi ve reagirale na to?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 12:22:49   
Pikapolonica_
Ne bi reagirala. Ker tudi predhodnega ne bi šla delat. Niti si ne bi jemala limit, zato, da bi prijateljico osrečila. Pa tudi obleke ne bi zbirala namesto nje. Tudi fotografa ne bi zbirala namesto nje. Tudi prstanov ne bi zbirala namesto nje.
Edino kar bi me znalo potencialno prizadet je to ena otroška obljuba. Na to kar dam, na obljube namreč. Pa še to bi prenesla, ker bi se najprej vprašala, ali prijateljica čuti do mene to, kar jaz do nje, ali sva se tekom let toliko oddaljili, da ji je nekdo drug bližje in zato bolj primeren. In tukaj bi verjetno stvar zaključila.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Karfijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 12:25:29   
ajataja
Bodi vesela,da se ne boš rabla zapufatuser posted image .Ne vem no limit pa vse to za kolegico pa čeprav najboljšo,jaz bi razmišljala o svojih zmožnostih kolkr lahko dam ne pa se neki zapufat, pa ja ni tvoja poroka.Ne bodi razočarana,jaz tud imam eno dobro prjatlco ampak za pričo sem si pa izbrala brata,ki se tudi lepo razumemo in mislim,da je tu družina v prednosti,če moraš izbirat.Ne se sekirat sej na poroki pa ja boš menda v vsakem primeru,pa še zmeraj ji lahko pomagaš pri pripravah,če bi pa tok rada kaj financirala pa dej mal več evrov v kuverto pa bo stvar rešenauser posted image

(odgovor članu Karfijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 12:29:03   
Pikapolonica_
No, to, da imajo bratje ali sestre prednost pri izbiri za pričo, botra itd, se ne strinjam. Naj ti bo priča nekdo ti res pomeni toliko, da te pospremi v zakon in nekdo na katerega se lahko brezpogojno zaneseš. Če ti je to sestra, brat, potem super, če pa ti prijateljica pomeni in da več, potem naj bo to ona. Ali teta, soseda, stric, babica... nema veze...

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 12:34:45   
anabanana
user posted image  isto kot bi brala svojo zgodbo...sam, da jaz sem cela srečna poklicala kolegico, ji sporočila, da se poročim in ji sporočila, da želim, da je moja priča...sva tudi bili zmenjeni iz otroštva...pa je zavrnila, ker, da se tudi ona v kratkem poroči in nima denarja. Nisem pričakovala ničesar materijalnegauser posted image  Sem ostala ful slabo, eventualno pa prebolela ...

os* če bereš to brez zamereuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 12:41:13   
Karfijolca
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Ne bi reagirala. Ker tudi predhodnega ne bi šla delat. Niti si ne bi jemala limit, zato, da bi prijateljico osrečila. Pa tudi obleke ne bi zbirala namesto nje. Tudi fotografa ne bi zbirala namesto nje. Tudi prstanov ne bi zbirala namesto nje.
Edino kar bi me znalo potencialno prizadet je to ena otroška obljuba. Na to kar dam, na obljube namreč. Pa še to bi prenesla, ker bi se najprej vprašala, ali prijateljica čuti do mene to, kar jaz do nje, ali sva se tekom let toliko oddaljili, da ji je nekdo drug bližje in zato bolj primeren. In tukaj bi verjetno stvar zaključila.



saj ne bi ničesar zbirala namesto nje, tega se pa ja zavedam da je to njen dan in da bo imela tako kot bo sama želela...in kar je mene prizadelo je obljuba, kot praviš...to boli...že itak sem bla cela happy ko je povedala, ker sem potem smatrala da bom zraven nje stala jaz...in to z ponosom...pa ne bo takouser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 12:51:37   
rija
jaz pa mislim, da bi se morala kar sama poročiti.....glede na vse tvoje aktivnostiuser posted image

upam, da jih vsega tega kar si nagledala nisi povedalauser posted image  ker se potem sploh ne čudim, da si je zbrala drugo pričo....

mene bi zadušilo, če bi nekdo želel imeti vplih na vse te stvari......

glede otroških obljub: tudi jaz in en moj sošolec sva se "zmenila" da bova ziher seksala za najin 30 rojstni dan....pa HB, da se nama obljub ni bilo treba držati.user posted image user posted image ...tak da.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Karfijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 12:51:52   
Lalica1
Saj še vedno lahko stojiš ob njej, kot njena najboljša prijateljica. Ko sem se poročila jaz, moja priča ni bila tako pomembna, razen za tisti podpis in te regelce. Drugače pa mi je več pomenila prisotnost prijateljice, ki me je pomagala obleči in sorodnikov, ki so prepotovali celo Evropo, da so prišli na najlepši dan mojega življenja. Pa ta dan ni bil najlepši zaradi moje priče, ampak zaradi vseh, ki so si takrat vzeli čas zame.
Saj te razumem, ampak na to ne moreš vplivati. Verjetmi, da te tvoja prijateljica potrebuje in ji bo največ pomenila tvoja prisotnost.

Ni pomembna funkcija, ki jo opravljaš na poroki, ampak to, da si za prijateljico tam in uživaš!

(odgovor članu Karfijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 12:52:46   
koala
Ko sem se jaz poročila, sem za poročno pričo izbrala svojo najboljšo prijateljico, sva se tudi midve kot frkljici pogovarjali da bova priča ena drugi, no pa to ni bil poglaviten razlog. Zdaj se bo poročila ona, pa jaz njej nebom priča in se niti najmanj ne sekiram, meni je pomembno edino da je ona srečna in kkonec koncev je to njen dan in prav je da izbee pričo. Ji bom pa z največjim vseljem pomagala pri pripravah.
V take pufe pa se jaz osebno nebi vrgla.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Karfijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 14:16:34   
MAŠKA
Meni se pa zdi čisto normalno, da se je odločila za sestro. Tudi jaz sem se za svojega brata in sploh nisem pomislila, da bi mi bil priča kdo drug. Kar sta si obljubili v otroštvu.... otroci razmišljajo drugače.  
Pa ne mi zamerit - glede na vse to kaj si ti počela ob novici, da se bo poročila, še ti vedno razmišljaš malo otročje. Poroka je njena, to je njen dan in sama si bo izbrala prstane, obleko, fotografa, muzikante... ne razumem zakaj si se sploh ti s tem ukvarjala. In čisto možno je, da vse to želita z bodočim možem plačati sama. Ko sva se poročila midva, nisva hotela, da naju kdo finančno podpira, še najmanj priče. OK, kakšno darilo že, nikakor pa ne vse to kar ti naštevaš.
Sploh pa ne vem, zakaj si se s tem ukvarjala še preden bi te prosila, da bi te imela za pričo, sploh če veš, da ima sestro.

(odgovor članu Karfijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 14:19:23   
Mišni
Ne moreš nečesa, kar si se dogovoril v otroških letih, tako resno vzet.

Odrasel človek pač na življenje gleda malo drugače. Hvala bogu.



_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 14:21:40   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz pa mislim, da bi se morala kar sama poročiti.....glede na vse tvoje aktivnostiuser posted image

upam, da jih vsega tega kar si nagledala nisi povedalauser posted image  ker se potem sploh ne čudim, da si je zbrala drugo pričo....

mene bi zadušilo, če bi nekdo želel imeti vplih na vse te stvari......


glede otroških obljub: tudi jaz in en moj sošolec sva se "zmenila" da bova ziher seksala za najin 30 rojstni dan....pa HB, da se nama obljub ni bilo treba držati.user posted image user posted image ...tak da.....


točno to sem imela v mislih,...ne glede na to da sta bili "dogovorjeni", jaz ne bi na tvojem mestu takoj tekla v trgovine in gledala kaj bi bilo v redu in kaj ne, še najmanj da bi se šla zanimat za limit,...to je bilo toliko časa nazaj, da se do poroke še vse spremeni,...jaz še za svojo poroko nism tako navdušena, pa ne da se je ne vselim, samo da bi pa kr letala sm pa ke pa iskala, pa primerjala pa no way, še pride čas za to,...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 14:25:35   
Anonimen
Nikakor.

Jaz sem tud sosedu obljubila k sm bla majhna da se bom z njim poročila. Upam da ni bil preveč žalosten k se nismuser posted image

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 14:26:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Karfijolca

Hojla...Prišla sem se vam malo potožit...Saj mogoče se bo kateri zdelo da jemljem preveč osebno ali kakorkoli, ampak želim slišat oz prebrat kakšno vaše mnenje oz kako bi ve reagirale na to. Pred kakšnim mesecem je moja najboljša prijateljica naznanila, da se bo poročila.. Super, bila sem zelo vesela..vse ok...Ker sva že iz otroških let dogovorjeni, da bova ena drugi priča, sem se takoj šla pozanimat za limit itd...ker sem ji kot priča želela na poroki plačat kar nekaj stvari npr prstane, slike, glasbo in še za darilo denar...takoj sem šla iskat obleke po internetu katera bi bila primerna za njo oz njeno postavo, v glavnem zanimat sem se začela za vse kar pač sodi k poroki...tud ponudla sem ji pomoč da če želi grem z njo gledat obleke itd...no nakar pa včeraj dobim mail, da se je pač odločila za drugo pričo in sicer za svojo sestro...saj ok...spoštujem njeno odločitev...konec koncev je to njen dan, ampak me je pa vse skupaj ful prizadelo...kako bi ve reagirale na to?user posted image


Eh, jaz se nebi sekirala. Jaz sem tud mislila, da bom priča svoji sestri, pa je mal pohitela s poroko(18), jaz sem bla pa še mladoletna. Pač tako je. user posted image Ne jemlji si tega k srcu.


(odgovor članu Karfijolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 15:01:16   
total
A kr po mailu ti je to povedala'????

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 16:51:43   
maca m
Mogoče so jo pa domači nagovorili, da naj vzame sestro za pričo. Poznam tak primer, ko je brat tako zameril sestri, da tud na poroko ni prišel. 

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 17:28:51   
brigitaa
V bistvu je rekla, da se bo poročila in nič drugega. Nič od tega, da bi prašala, če boš priča. Po pa v jok in na drevouser posted image

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 19:39:30   
uršika***
Meni se tudi zdi, da se brezveze jeziš in si užaljena. Pač stvari, mišljenja in ljudje se spreminjamo-
jaz sem vedno mislila, da no way, da mi bo brat priča na poroki in da ga bom izbrala za krstnega botra za otroka, pa sem to naredila. Sem imela pa tudi veliko prijateljic, ki smo bile dogovorjene, da bomo ena drugo povabile na poroko, pa se vezi nekako pretrgajo in tiste otroške objube splavajo po vodi. Tko pač je v tem življenju.

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 20:10:34   
blaža
ben, ben sej bo njena sestra priča in ne neka tretja prijateljica. ne si jemat preveč k srcu. pokaži ji, da ji stojiš ob strani in da se veseliš z njo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 21:50:15   
lilija*
Čisto mimogrede: midva sva si tudi želela vse sama plačat. Kdor je želel, nama je dal konkretno darilo ali pa denar, s katerim sva naredila, kar sva želela. Tudi starši niso nič plačali!

Pa še to: Kaj vse sem v otroštvu kaj obljubilauser posted image . To res ne bi jemala osebno.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 22:16:51   
botrca
Ko sem se jaz poročila sem za pričo imela najboljšo prijateljico in sošolko iz osnovne šole. Sprva ji tudi ni bila ideja všeč če temu lahko tako rečem, ker je mislila da mora ona ne vem kaj vse financirat in organizirat. Ko sem jo pa pomirila, ji razložila kako in kaj je rekla, da ni problem mi bo na moj dan stala ob strani in sem bila resnično srečna. Ona še sicer ni poročena, če pa bo in ne bo mene izbrala za pričo ne bom užaljena saj so leta in oddaljenost naredila svoje, vsaka v drugi sredni šoli pa še jaz sem se odselila iz tistega mesta. Sva pa ostali in vedno bova v stiku. Radi se imava in to je najbolj pomembno.
Se tudi ne strinjam glede prednosti sorodnikov, izbereš lahko tudi soseda ali sodelavca...
Obljube iz otroštva...to je bilo takrat, zdaj pa je realnost čisto drugačna.
Npr. moja sestra je botrca hčerki ene njene dolgoletne prijateljice, pa tista ni botrca sestrinim otrokom ampak jaz.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prizadeta in razočarana
20.1.2009 22:25:01   
CLAUDY11
jaz pa verjamem da si mal užaljena in osebno mislim da je zelo lepo da si ji hotela olajšat priprave!!  drugače tt pa svetujem de ji ne pokažeš kako si užaljena ampak da ji vseeno ponudiš pomoč pri pripravah!!!!  ko bo pa vsega konec ji pa vseenp povej kaj si čutila in kako si bla prizadeta  !!Sam počakaj po poroki da ji je ne boš pokvarila če si ji res tako dobra prijateljica ji boš oprostila in ji stala ob strani!!

najboljše Prijateljice si ne moraš kupit ampak  si  jo  moraš   zaslužit!!!user posted image user posted image

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prizadeta in razočarana
21.1.2009 13:17:02   
lananai
Saj pomagaš ji vseeno lahko pri pripravah, če si ona tega želi. Vprašaj jo, pogovarjaj se z njo. Predvsem ji pa stoj ob strani. Kljub temu, da bo zanjo ta dan med najlepšimi v življenju, bo najbrž tudi precej stresen...

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prizadeta in razočarana
22.1.2009 2:07:01   
mojca345
ja določene stvari, kar si se dogovoril in obljubil SRČNO ( ne glede na kdaj ), ostanejo v srcu in čakajo na izpolnitev....in lepo je, ko vidiš, da nekoga imaš zares iskreno rad...tudi, če se ne slišiš, potem pa ta dogodek in se čustva in stari spomini prebudijo...seveda pa ima vsak drugačen pogled na to kaj poroke je in kako organizirat vso stvar....sama si nisem znala predstavljati, da bo toliko dela...in sem si res želela nekoga takega kot si ti ob sebi, pa sva večinoma kar sama...določene stvari sem pa res čisto sama naredila...sej je nesmisel naštevat, ker je to kup malih stvari, ki so gradile večjo stvar...a brez malih, ne bi bilo velikih..poročni dan je moj dan...to reče vsaka nevesta in točno to je...ni tvoj, ni od staršev...je njen in ga bo preživela kot bo ona želela z svojim fantom...verjamem, da si prizadeta..tudi jaz bi bila najbrž čist isto...pa bi se potem tolažila in se spominjala srednješolskih let skupaj....žalostno je, ko se prijatelji oddaljimo..nekateri ne gojijo odnosov več, nekateri preveč delajo cele dneve in nimajo časa niti za sebe....nekateri niti ne razumejo naših odločitev...

žal mi je, da te ni izbrala za svojo pričo...vem, da bi ji stala ob strani kot najboljša prijateljica in ŠE VEČ....

tudi zdaj sem pregledovala v glavi koga bi povabila...pa sem se spomnila ene prijateljice, ki je sprva user posted image , potem pa v 6 mesecu poročila...enkrat smo se 3 dobile in ni nič reklauser posted image .dala je vozniško za pokazat, ker je imela novo...meni se je zdelo butasto tisto kaj zdej to kaže...no tam je bi zapisan drug priimek...in sem bila v šoku, potem pa " zakaj nas nisi povabila?" sej smo tvoje prijateljice, ti stale ob strani in te imele rade...na poroko pa samo ti in tvoj dragi in starši...in to je to...potem so šli še v oštarijo in potem ko so domov prišli ( preselila se je k njemu ), so še sosedje prišli in še so ga sral naprej....ampak ona to pove, ko je že zdavnaj vsega konec...niti ni poslala kakih obvestil luštkanih ali karkoli...in zdaj sem rekla " ne, ne bom je povabila." eh, vidiš, tako se to vrača onda nazad....je fajn ?

potem pa se tak odnos začne še bolk krhat...ko je bial drugič nosečka ni povedala...klicala sem jo ravno takrat ko je že vedla ( sem kalkulirala nazaj )..in sva se pogovarjali prav dolgo, ona pa nič...ko sem se selila v drugo stanovanje, sem srečala njeno mamo in mi pravi, da bo drugič babica...in se mi je zdel tok zamal, da ni blo res....user posted image user posted image ...in ko bom jaz user posted image  ? itak, da ji ne bom povedala...zakaj že ?

in ko je bila ona prvič noseča, sem se jaz tudi tok angažirala okoli nje...in darilo...in ker ni mogla v lj, sva šli z prijateljico skupaj, pa jaz vozla...itd itd....in si potem človek misli...zakaj že ?

ti imaš srce, ona pa je pač ****...v prelomnih trenutkih pol vidiš, kdo je vreden tvoje ljubezni in kdo je ni...

ne se sekirat, forget about it....tok je še boljših ljudi na tem svetu, k bi si lahk sam želel imet tako prijateljico, ki nudi iskreno prijateljstvo...kot ga nudiš ti...

evo, jaz sem že kandidatka....user posted image

glavo pokonci !

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prizadeta in razočarana
22.1.2009 6:44:25   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345
pa sem se spomnila ene prijateljice, ki je sprva user posted image , potem pa v 6 mesecu poročila...enkrat smo se 3 dobile in ni nič reklauser posted image .dala je vozniško za pokazat, ker je imela novo...meni se je zdelo butasto tisto kaj zdej to kaže...no tam je bi zapisan drug priimek...in sem bila v šoku, potem pa " zakaj nas nisi povabila?" sej smo tvoje prijateljice, ti stale ob strani in te imele rade...na poroko pa samo ti in tvoj dragi in starši...in to je to...potem so šli še v oštarijo in potem ko so domov prišli ( preselila se je k njemu ), so še sosedje prišli in še so ga sral naprej....ampak ona to pove, ko je že zdavnaj vsega konec...niti ni poslala kakih obvestil luštkanih ali karkoli...in zdaj sem rekla " ne, ne bom je povabila." eh, vidiš, tako se to vrača onda nazad....je fajn ?


To je pa ena najbolj otročjih stvari,kar sem jih kdaj prebrala. Kot bi bila stara 5 let in bi se v vrtcu punčke kregale.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?