|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noseče neveste
26.1.2009 20:28:28   
M1987
Prosim vse, že zdaj poročene mamice, takrat noseče neveste, če mi lahko javite, če ima katera na spletu album s poročnimi slikami, da vidim kakšno obleko ste imele, kljub trebuščku user posted image  hvala

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noseče neveste
26.1.2009 21:30:54   
mojca345
moja prijateljica je imela črni kostim....

sej se najdejo tudi lepe poročne oblekce za nosečnice...user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noseče neveste
27.1.2009 5:27:22   
2.2.
v poročnih butikih imaš veliko izbire kljub nosečnosti. lepo pokličeš in se naročiš za obisk in tam poveš da si noseča in kakšno obleko si želiš.....in ti ustrežejo.
vsaka pa ima svoj stil in okus....

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noseče neveste
27.1.2009 5:43:29   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

moja prijateljica je imela črni kostim....

sej se najdejo tudi lepe poročne oblekce za nosečnice...user posted image


user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noseče neveste
27.1.2009 7:01:06   
spps
jaz sem s obleko dala šivat pri šivilji.slike so v albumu. noseča sem pa bila 17.tednov na dan poroke,tak,da nekega ogromnega bušija še nisem imelauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noseče neveste
27.1.2009 9:34:05   
Anonimen
Sigurno se kaj najde.Lahko bi poiskala kroj obleke, ki nima pasu, ampak se razširi pod prsmi.Jaz sem si izbrala malo večjo številko, noseča sem bila  mesecev, prav nič se ni poznalo.Polej še malo po ebeyu, na stotine oblek je na ogled.Poiščeš usrezen kroj, toliko, da ga imaš na očeh in greš pol iskat nekaj podobega.

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noseče neveste
27.1.2009 9:38:23   
sxy
jaz se poročim 6.6.09, noseča bom 35 tednov in glede na lansko nosečnost bom imela ogromen trebuhuser posted image , a sem si obleko izbrala čist tako kot sem si želela. Res pa da mi jo bodo malenkost priredili, odzadaj kjer naj bi se zapirala z zadrgo, mi bodo vstavili trakce, tako da se bo lahko reguliralo pri vezanju, zaradi trebuha. Izbrala sem si pa tako s korzetom čez prsi potem pa čez trebušček, bi bila v normalnih okoliščinah telirana, pri meni bo pač "telirana" čez ogomen trebuh user posted image , potem pa se spusti v zelo šroko in ogromno krilo naprej z dolgo vlečko. Ker je zelo bogata, široka, se trebuščka skoraj ne bo videlo. No za lažjo predstavo, jo lahko pogledaš na:
http://www.porocnikoticek.si/obleke/c51   obleka pa je moliere.
Jaz mislim da ni problem, kljub trebuščku dobiti lepo poročno obleko, saj se vzame malo večja, malo ti jo priredijo in ti je kljub trebuščku lahko kot ulita.

Želim ti da najdeš svojo sanjsko poročno obleko...




_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noseče neveste
27.1.2009 9:45:54   
sxy
aha pa še to, ko sem šla obleko kupovat sem si s sabo nesla povšterček, ki sem si ga podlžila pod obleko za boljšo predstavo, kako bo na dan poroke, ko bo že dejanski trebušček.

_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noseče neveste
27.1.2009 11:23:59   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Prosim vse, že zdaj poročene mamice, takrat noseče neveste, če mi lahko javite, če ima katera na spletu album s poročnimi slikami, da vidim kakšno obleko ste imele, kljub trebuščku user posted image  hvala


če hočeš ti pošljem na mail, pošlji mi na zs.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noseče neveste
27.1.2009 12:40:50   
M1987
botrca moj email - tvoja.bejbika@email.si

HVALA

Zdaj pa akcija... user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Noseče neveste
27.1.2009 14:19:25   
botrca
M1987 slike poslane. Bo ok? Si lahko vsaj približno videla kako sem imela obleko?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Noseče neveste
27.1.2009 16:21:01   
botrca
M1987 meni ni poslalo slik, dajva se prek zs zmenit.

Poslan zs.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?