|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za nasvet! OBUPANA!
4.6.2008 13:51:18   
zabicaa
Prosim za nasvet.

Od včeraj me boli na ledvenem delu zadaj na hrbtu in čisto spodaj na spodnjem na desnem delu trebuha. To je taka rahla bolečina..včeraj na levi, danes na desni strani. Večinom opazim rahlo bolečino ko več hodim. Opazila sem tudi povečan izcedek, ki pa je popolnoma brezbarven. Nekoliko sem občutila znake tudi kot pri vnetju mehurja, zato od včeraj pijem urološki čaj. Drugih težav nimam.
Jemljem kontracepcijske tabletke Logest.

Mi lahko katera svetuje kako si lahko še pomagam sama?
Je možno da sem se prehladila, ker sem spala popolnoma odkrita pri odprtem oknu v spodnjem perilu?

V petek odhajam na morje in sem že čisto obupana ter ne vem kaj naj storim. Je lahko kaj nevarnega? Je imela katera podobne težave.

Naj še dodam da ginekologinje trenutno nimam, ker z njo nisem bila zadovoljna in mi je v bistvu čisto očrnila ginekologe, tako da nisem imela do zdaj volje iskati drugo. (ko sem bila nazadnje tam je bilo vse brez posebnosti) Obljubim, da jo bom takoj ko pridem iz morja in grem ponovno na pregled.

Prosim za kakšen nasvet. Podobnih težav še nisem imela. Pa prosim ne me čisto prestrašit tik pred morjem.....

HVALA za kakršen koli nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
4.6.2008 13:53:26   
anabanana
Pojdi do ginekologa.

Jaz sem imela take (ISTE!!) simptome pri abscesu jajčnika - cista v velikosti pomaranče, tako, da ne se zafrkavat.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
4.6.2008 14:03:22   
zabicaa
Ja ampak me ne boli neprenehoma.... Ponoči ne boli...čez dan pa tudi le kot dalje hodim in ne skoz, pa še to je rahla bolečina.

Saj pravim da ginekologinje trenutno nimam. A res ni druge rešitve kot da jo danes najdem in odpovem morje?

Mislim, da me niti ne bodo takoj vzeli....

Resnično prosim, da mi kdo da kakšen nasvet in me morda vsaj malo pomiri...

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
4.6.2008 14:32:13   
nejcko
Obstaja kar nekaj zasebnih ginekologov - kontaktiraj jih in teži, naj te vzamejo, seveda plačniško.

Vso srečo!

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
4.6.2008 14:36:00   
maja1488
Če imaš za it na morje, pojdi kar na urgenco, pa povej kaj te boli. Če bodo posumili na kaj ginekološke narave, ti bodo dali napotnico. Oziroma te bodo pomirili, če je samo od prepiha v spalnici.

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
4.6.2008 14:38:34   
zabicaa
Kaj pa osebna zdravnica?

Sicer še danes in jutri cel dan delam. Pa takos e bojim zdravnov..sem si do sedaj vedno pomagala sama. Če me bo še jutri zmeraj bolelo bom šla do osebne zdravnice, ker bočeine, vsaj zaenkrat res niso takšne da jih ne bi mogla zdržat in niso skozi prisotne.

Če pa še ima katera kakšen nasvet bi pa lepo prosila.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
4.6.2008 14:50:12   
Tanik
pij veliko tekočine, toplo se obleči, da nimaš gol ledveni predel. lahko da te je prepihalo, lahko da je kaj hujšega. vseeno obišči svojo zdravnico.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
4.6.2008 15:14:14   
zabicaa
Hvala za vsaj eno pomirjujoče sporočilo... Jaz še vedno mislim da me je prepihalo..ker imam simptome kot pri vnetju mehurja in ledvic. Upam, da se do jutri vse pomiri. Trenutno nimam bolečin...le na wc hodim veliko ker pijem ta čaj.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
4.6.2008 17:53:27   
bskrle
Pri meni so bili smprtomi podobni, šlo je zagi. vnetje. Dobila sem Canesten

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
4.6.2008 20:49:32   
zabicaa
Jaz sem se zvečer po službi tudi obrnila na lekarno in dobila VitaGyn.  Te moje bolečine v ledvenem predelu in spredaj spodaj pa si grejem z termoforjem. V lekarni je rekla da bi moglo pomagat.

Rekla pa je tudi da naj pijem koprivo. A to se v trgovini dobi?

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
4.6.2008 20:54:29   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Če imaš za it na morje, pojdi kar na urgenco, pa povej kaj te boli. Če bodo posumili na kaj ginekološke narave, ti bodo dali napotnico. Oziroma te bodo pomirili, če je samo od prepiha v spalnici.



Tako je, kar na urgenco pojdi, zvečer enkrat.

Sama tudi mislim, da te je KONKRETNO napihalo. Sem imela pred leti enako vnetje mehurja in ledvic obenem. SEm prav sključeno hodila. MIslim, da sem dobila antibiotike takrat...Tako, da pojdi k zdravniku, da vsaj ugotovijo kaj je in ti dajo zdravila.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
4.6.2008 23:01:09   
zabicaa
Ne saj hodim čisto normalno. Nič sključeno. Tako da ni take hude panike za urgenco. Bolečine ki jih imam so res MAHJNE.


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
5.6.2008 8:02:45   
caillou
RE: Prosim  za nasvet! OBUPANA!

IZVIRNO SPOROČILO: zabicaa

Ne saj hodim čisto normalno. Nič sključeno. Tako da ni take hude panike za urgenco. Bolečine ki jih imam so res MAHJNE.




No, potem pa spremeni naslov teme, ker ti vse punce tukaj hitijo pomagati, ker si tako zelo OBUPANA.

Če je tole hec, pa bodi vsaj toliko in še kdaj preberi kar že napišeš.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
5.6.2008 8:45:59   
zabicaa
Ne ni hec....res ne. Se opravičujem če je tako izpadlo. Hotla sem nasvet kako si lahko pomagam.

Bskrle kako dolgo je trajalo??

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
5.6.2008 8:53:34   
caillou
Zabica, saj si odrasla ženska, ne ? Če si, boš vedela, da je potrebno iti k zdraniku. Najprej pojdi k splošnemu zdravniku, ta te bo napotil na pregled vode, potem pa naprej.
Če nimaš osebnega ginekologa, pa pokliči v kakšno privat ginekologško kliniko. Proti plačilu te bodo vsi takoj vzeli, brezskrbi.

Pa srečno, caillou.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
5.6.2008 12:16:19   
zabicaa
Klicala sem osebno zdravnico- sestra mi je rekla, da naj pijem ta čaj, mažem tisto mazilo, če jutri ne bo kaj boljše naj pridem zjutraj, da dobim kakšen antibiotik.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prosim za nasvet! OBUPANA!
5.6.2008 17:11:52   
zabicaa
Še nekaj..nek čuden izcedek ki ga imam danes...rumen in bel čuden vonj je verjeto posledica včeraj zvečer vbrizgane kreme?

(odgovor članu zabicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?