|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za Klomifen
24.1.2008 7:25:29   
Zajfa
Sem v zoprni situaciji: dr. Res mi je predpisal Klomifen. Delati je treba krvne teste, jesti Klomifen, imeti odnose in iti na pregled. Moj dragi je odsel na delo v tujino in se vrne marca. Tako, da odnosov nismo mogli imeti na dolocene dneve in nisem delala krvnih testov in sla na pregled, Klomifen sem pa jedla, ker sem upala, da bo kaj uspelo vseeno.
Prijazno prosim, da ce imete doma kaksno tabletko, ki vam je ostala, da mi jo odstopite.
Groza me je, ampak bom poskusila zbrati pogum in dr. Resu razloziti situacijo.
HVALA!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za Klomifen
24.1.2008 7:56:51   
Anonimen
Ni mi jasno.. Zakaj si jedla klomifen, če pa moža ni bilo doma?? A si mislila, da se bo vseeno prijelo?? user posted image user posted image

(odgovor članu Zajfa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za Klomifen
24.1.2008 8:04:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Ni mi jasno.. Zakaj si jedla klomifen, če pa moža ni bilo doma?? A si mislila, da se bo vseeno prijelo?? user posted image user posted image


Tudi meni to ni jasnouser posted image user posted image . Poleg tega, Reš predpisuje 1/2 tabletke na dan, 5 dni. Predpiše ti pa celo škatlo, tak da ne vem kam si vse tablete zmetala. Cela škatla po pol tabete, bi mogla vsaj 3 mesece zadoščati.  Nekam precej neodgovorno in nejasno mi tole delujeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za Klomifen
24.1.2008 8:05:43   
Anonimen
Na krvne teste bi pa vseeno lahko šla, za to ne rabiš moža. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za Klomifen
24.1.2008 8:06:54   
Anonimen
Plus tega se zdravila ne posojajo, oziroma dajejo nekomu kar tako.
Pojdi k Rešu, pa se z njim zmeni.Bi pa na forumu prepovedala fehtanje zdravil, saj se s tem ni za hecat.

                                                            Druga anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za Klomifen
24.1.2008 8:51:03   
yudit
Oprosti  ampak te sploh nerazumem, a si sploh seznanjena s tem zdravilomuser posted image ????!!!! Če praviš da moža ne bo do marca,  kak misliš da boš vseen zanosila s tabletami ni mi jasnouser posted image . Sama sem jemala to zdravilo in zanosila s pomočjo Klomifena, ampak nisem hodila na krvne testeuser posted image ampak na  vaginalni pregled da vidi če sploh imam jačeca in al so zreli zastopiš, in če so dovolj veliki nastopi Ovulacija in takrat moraš veselo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da uspe. Po moje jih ti jemlješ na blef sorry ampak tak je,  mal se bolj pozanimaj nouser posted image ....... NOčem biti nesramna ampak ko take čujem me kar user posted image zmrazi, in sam še to Klomifen se npeije kar tako obstajojo dni in kolk lahk sploh spiješ. jaz sem jih jemala v treh poskusih s tem da sem v mes imela pavzo, ker imao stranske učinke in sem po tretjem poskusu zanosila .....tak da mal idi na forum zanositev pod KLUB KLOMIFENK naj ti razložijo....lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za Klomifen
24.1.2008 9:44:19   
Naja31
Klomifen sem pa jedla, ker sem upala, da bo kaj uspelo vseeno.


Kako pa lahko zanosiš, če je mož odsoten?

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za Klomifen
24.1.2008 10:57:32   
Anonimen
Naja3, a ti moram razložit???

user posted image    user posted image    user posted image     user posted image      user posted image user posted image

Vse se da... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za Klomifen
24.1.2008 11:03:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Klomifen sem pa jedla, ker sem upala, da bo kaj uspelo vseeno.


Kako pa lahko zanosiš, če je mož odsoten?


Lubi bog....ta je pa res bosauser posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za Klomifen
24.1.2008 11:07:57   
Anonimen
Ja, mogoče s poštarjem user posted image

No zdaj pa resno: Zajfa! Kot so ti že punce napisale, te tablete niso bombončki, jemanje lahko privede do resnih komlikacij, če te med tem ne spremlja ginekolog. Zato jih boš dobila le NA RECEPT in ne na našem forumu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za Klomifen
24.1.2008 16:13:20   
gojska
Če si iz Lj se mi javi na privat. Če boš šla pa Rešu ti jih bo brez problema napisal. Kar brez skrbi.

(odgovor članu Zajfa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim za Klomifen
24.1.2008 16:28:01   
Mijavček
ja gojska, saj ime že vse pove.

A boš ti pol za Žajfo odgovarjala, če bomela hiperstimulacijo in ji bo jajčnik zavrtelo, pa jajcevode u franže pognal???

Punce, nehajte se obnašat ko 5 letni otroci!

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosim za Klomifen
25.1.2008 11:11:33   
lara light
Ene je treba zares pokarat! Malo odgovornosti in obnašanja kot da smo zrele za materinstvo, bi bilo lepo, kajne?
Srečno!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosim za Klomifen
25.1.2008 16:22:25   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: Zajfa

Klomifen sem pa jedla, ker sem upala, da bo kaj uspelo vseeno.



user posted image user posted image user posted image   nič mi ni jasno...

Eni jemljete življenje tako zlahka...za takšne bi bilo najbolje, da bi se v kakšni štacuni napisal recept: naročam dojenčka z modrimi očmi, svetlimi kodri, njegov IQ naj bo nad 130... mislim!!! user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Zajfa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prosim za Klomifen
25.1.2008 17:44:52   
Anonimen
ZAJFA!!!!

Pozdrav vsem.Malo skačem iz enega foruma do drugega in berem pa vzdihujem in se jezim kako podobno usodo ima veliko žensk,ki pišejo o svojih tegobah z zanositvijo do neželjenih nosečnosti in sploh hudih zdravstvenih težav.user posted image
In kako je lepo prosim še mogoče v tem razvitem svetu zanosit samo s tabletami klomifen-brez moža??? Bodimo no resni!!! Te tablete oz.sploh vse je potrebno jemati pod nadzorom G ali zdravnikov.Koliko si pa stara ZAJFA?? Res ne vem,če si pripravljena na tako težko nalogo zanositev-donositev-porod...Rojstvo? Ali pa smo mogoče narobe razumeli,morda si se napačno izrazila in... Tu smo vse,da si pomagamo,saj smo bolj in manj v podobnih položajih. A z lepo besedo in vzpodbudo...Zajfa???!!!!user posted image


(odgovor članu Zajfa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prosim za Klomifen
26.1.2008 21:36:43   
Anonimen
Zgleda,da je Zajfa mrknila,ko je viela kake neumnosti sprašuje,drugače bi odgovorila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prosim za Klomifen
28.1.2008 16:22:09   
Mijavček
Tud jaz še čekiram tole temo... ma me prav skrbi,...

Jemat klomifen pa ne hodit na kontrolo res ni pametno punce, vse ki berete...

Imam kolegico, ki je imela predpisane 1/2 tabletke in je kljub kontrolam dobila hiperstimulcijo... so jo potem poštimal, ampak v opozorilo....
tiste, ki poznamo malo bolj zadeve se ne delamo samo pametne tukaj. Mene zares skrbi in bi bila vesela, če bi se Žajfa oglasila... sam verjetno se ne bo, ker je dobila kar hudo okregana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prosim za Klomifen
28.1.2008 16:24:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

Če si iz Lj se mi javi na privat. Če boš šla pa Rešu ti jih bo brez problema napisal. Kar brez skrbi.


Saj se zjebavaš neuser posted image

Pa sej niso rikola bonboni to!user posted image

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prosim za Klomifen
28.1.2008 16:56:22   
vitae
Ojla,

Se pridružujem klubu zgroženih. Tudi jaz sem dve rundi jemala klomifen (enoletni premor) in vem, da te tablete niso mačji kašelj, ker sem zelo slabo (beri: s številnimi stranskimi učinki) reagirala na njih. Pa še zastonj.

Punca, to niso asperini, zato pamet v glavo. Pa nič slabega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prosim za Klomifen
29.1.2008 15:46:42   
mbd0411
user posted image Z grozo spremljam to debato že nekaj dni.Žilica ne da miru.Zajfa,resnično ni to dobro zate,da jemlješ tako zlahka.Tu smo,da ti pomagamo po svojih najboljših močeh,ti pa se le oglasi. Saj punce ne mislijo nič slabega,a tako se na napakah učimo,lahko pa so usodne. Povej kako si in kako ti je G svetoval v naprej. Če si začela temo se moraš tudi branit.Sigurno bereš vse to.
Le oglasi se!!!!
Nekateri se trudimo brez dodatne kemije pa žal ne rata,ko bo treba poseči po teh stvareh,bom sigurno prej vprašala punce,ki so to že preživele.Vsaka zgodba je zase  in vsi se moramo še veliko naučiti.

Lp


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?