|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za mnenja
22.4.2011 7:39:08   
prvavkabini
Hmmmm.
Zgodila se mi je zanimiva stvar.
S fantom že nekaj časa živima in delama v tujini. Po faksu in dodatnem izobraževanju sem ugotovila, da bom v SLO zelo težko dobila službo v svojem poklicu in sva se odločila da bom sprejela službo, kjer se mi bo pač prikazala prva priložnost. Želela sem čimprej povrniti vsaj nekaj denarja staršem, ki so vzeli cca 60000 € kredita za moje šolanje. Razmeroma hitro sem dobila službo v Švici. Tudi moj fant je tam dobil dobro službo. S fantom se zelo ljubiva in ves prosti čas preživiva skupaj.
No, pa da preidem na zadevo.
Pred kratkim sem imela čarter let na Kanarske otoke. Za kolpilota mi je bil dodeljen mlad italijanček. Let na Tenerife je potekal normalno, zakompliciralo pa se je po pristanku na Tenerifih. Po izkrcanju potnikov sem mu odredila pregled letala, ker sem jaz imela še nekaj drugih zadolžitev. Po vrnitvi v letalo se je vsedel na svoj sedež, me pogledal in poročal, da je vse v redu.
Jaz sem ga pogledala, se mu nasmejala in se mu zahvalila.
Ampak glej ga zlomka. Sama sebe sem zalotila, da sem še kar naprej strmela v njega. Seveda je to opazli tudi on, se še enkrat nasmehnil in še enkrat odgovoril - vse je v redu. Sama sebe sem s tem presenetila, ker se mi kaj takega v službi še ni nikoli zgodilo. Celo tako je bilo, da se sploh nisem mogla zbrati za let nazaj. Celoten polet sem prepustila njemu, sama pa sem prevzela javljanja, navigacijo ipd.
Še po prihodu domov se nisem mogla zbrati, kar je fant tudi takoj opazil. Ker si ne tajiva nobenih stvari, sem mu zadevo obrazložila, on pa se je samo nasmejal in mi povedal, da mi povsem zaupa in da me bo minilo.
Čez dva dni sem v službi pogledala plan letov za naslednji mesec in videla, da omenjeni mladenič leti z mano v naslednjem mesecu še štirikrat. Zamenjave ne morem zahtevati, ker imamo v službi pravila, da za vsako povezavo napišemo na obrazec, vzrok zahtevka in mi sploh ni jasno, kaj bi napisala. Si kar mislim, kakšne predstave bi imela kadrovska, če bi ji napisala po resnici. Z njim si res ne želim leteti, ker me dekoncentrira, kar pa je v mojem poklicu skrajno nezaželjeno. Da bi šla za nekaj časa na bolniško ne pride v poštev, saj je letenje moja druga ljubezen (prva je fant).

Zanima me, kaj bi mi svetovale, kaj narediti?

Res, da je forum o spolnosti, vendar sem se vseeno odločila, da zadevo napišem pod to temo.
Lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za mnenja
22.4.2011 7:48:14   
Šarki
user posted image  za pilotko user posted image , ostalo boš pa mogla reševati vsak dan posebej. Ali te bo minilo, ali pa se bo iz tega kaj razvilouser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu prvavkabini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za mnenja
22.4.2011 8:13:09   
Nenya
glede na tvoj poklic si dokazala, da znaš premagovati ovire. user posted image user posted image
Predlagam ti da na njega začneš gledati kot na oviro na svoji poti in napni vse sile da boš oviro odstranila, rešila problem: npr. kar se da veliko naj ima zadolžitev stran od tebe, pa čeprav so brezvezne in ne prepuščaj mu več vodenja, ker bo imel občutek da je 'nad' teboj boš imela z njim še več težav. Pošlji ga v rep letala nekaj preverit, ali kaj takega. Sčasoma boš postala imuna nanj samo trdno se imej v rokah (morda ko te začne 'mesti' poskušaj ponavljati kakšno 'snov' - načrt poleta, sestavne dele motorja - kaj takega težkega pa boš kmalu spet skoncentrirana) Verjetno se ti bo taka simpatija še kdaj zgodila zato se moraš zdaaj naučiti s tem spopasti, ne pa bežati stran.
BTW user posted image user posted image user posted image za razumevajočega fanta.
Pies mal za hec: lahko prosiš stevardeso naj mu nasuje kaj v hrano user posted image user posted image HEC HEC

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za mnenja
22.4.2011 10:38:29   
mateyka
ko te zmede, si probaj predstavljat, da je tudi on samo človek - da prdi, riga in kaka. da je kdaj siten in  si poškušaj narisat vizualno te zadeve v glavi. po tej vizualni predstavitvi te ne bo več tako medel in mešal imo user posted image

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za mnenja
22.4.2011 11:11:20   
Anonimen
Moje mnenje o sodelavcu - da gre za simpatijo pač. Če delaš službe v dvoje, razna dežurstva itd. se to dogaja. Če meniš da te Italijanček toliko dekonceira, da ne moreš delat si si že sama rešitve napisala.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za mnenja
22.4.2011 11:39:16   
katipi
Ne verjamem temu postu. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za mnenja
22.4.2011 12:17:26   
Anonimen



na koncu se bos mogla itak sama za sebe odlocit, tako da ne bom nic pametovala.

ziviva pa ne tako zelo dalec narazen:)

dobro resi

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za mnenja
22.4.2011 12:26:41   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: prvavkabini


Zanima me, kaj bi mi svetovale, kaj narediti?





pejta v kabino in naredi zadevi konec.



...sej fantu ni treba vedet.user posted image





_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu prvavkabini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za mnenja
22.4.2011 13:12:41   
Volga
A to je santa Barbara? Al DInastija? Al kašna mehiška? user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za mnenja
22.4.2011 13:30:45   
ronja
pejta v kabino in naredi zadevi konec.

...sej fantu ni treba vedet.

Aja, to je tisto, da nad 2000 ni greha ali kakouser posted image .

Sicer pa vprašaj zasebno Colta, če se tu ne bo javil (če ni to njegov hec;), njemu je verjetno že bila kaka simpatična v vsej karieri...

Čisto resno pa: simpatije niso tako redke in se zgodijo. Prvič te je sesulo zato, ker si bila nepripravljena, drugič boš že vedela in boš verjetno naredila en obrambni zid, da te njegov nasmešek ne bo tako zelo zmedel (sploh če boš upoštevala mateykin predloguser posted image ). Če pa ne boš ziher vase, ker boš vsa dekoncentrirana, je pa verjetno vseeno boljše, da on vozi, ker za pilotko je to kar fajn, da se ma pod kontrolo...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za mnenja
22.4.2011 14:46:16   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Ne verjamem temu postu. user posted image
     

Tudi jaz ne verjamem... user posted image

Če pa je že res, bi samo rekla, da so Italjančki nasploh veliki šarmerji, ki zelo radi flirtajo.... Kaj več ni za pričakovat.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim za mnenja
22.4.2011 14:56:16   
alda
user posted image user posted image user posted image saj vsi kdaj sanjamo tako živo, da kar nekaj časa rabimo, da si dopovemo, da vse so le sanje bile ...

je pa res podobno kaki osladni nadaljevanki user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosim za mnenja
22.4.2011 22:28:18   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Ne verjamem temu postu. user posted image



se tud nekako nagibam k temuuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosim za mnenja
23.4.2011 6:25:38   
Colt
Ohoho, a imamo gospo kapetanko na obisku? No, verjetno se poznava na videz, ampak ni važno. Smem vprašat na katerih tipih letiš? Zelo fajn se mi zdi da si se javila. Ni veliko ženskih kapetank, sploh pa na RRu user posted image

Kar se tiče tvojega prvega oficirja....verjetno se ti bo skozi kariero kaj podobnega še dogajalo, prepričan pa sem da bo profesionalnost prevladala nad flirtanjem.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prosim za mnenja
23.4.2011 6:28:28   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Sicer pa vprašaj zasebno Colta, če se tu ne bo javil (če ni to njegov hec;), njemu je verjetno že bila kaka simpatična v vsej karieri...

Ne, to ni moj hec user posted image Sicer pa, v aviaciji je ogromno fletnih punc...ena me je celo naučila leteti. (ona moja prva inštruktorica, jaz njen prvi uradni učenec)


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prosim za mnenja
23.4.2011 15:39:54   
prvavkabini
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Ohoho, a imamo gospo kapetanko na obisku? No, verjetno se poznava na videz, ampak ni važno. Smem vprašat na katerih tipih letiš? Zelo fajn se mi zdi da si se javila. Ni veliko ženskih kapetank, sploh pa na RRu user posted image

Kar se tiče tvojega prvega oficirja....verjetno se ti bo skozi kariero kaj podobnega še dogajalo, prepričan pa sem da bo profesionalnost prevladala nad flirtanjem.

G



A32S

Sinoči LX962 ZRH-TXL
Danes zjutraj LX963 TXL-ZRH


Sicer pa sem danes zjutraj rešila zadevo.

Je bil kar cel čas zaposlen in ni imel časa za smeh.
Lp.

< Sporočilo je popravil prvavkabini -- 23.4.2011 15:51:05 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prosim za mnenja
23.4.2011 15:40:49   
prvavkabini
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Ne verjamem temu postu. user posted image


Ne vem, kaj bi imela od tega, da bi nakladala.

Lp.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prosim za mnenja
23.4.2011 20:38:05   
aknela123
malo se važiš? user posted image

(odgovor članu prvavkabini)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prosim za mnenja
23.4.2011 21:43:10   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A to je santa Barbara? Al DInastija? Al kašna mehiška? user posted image

Ah ženska, nimaš pojma! Naštetih nadaljevank pa res ne moreš primerjati s skopim avtoričinim postom, ki navaja izključno podatke potrebne za podajanje naših mnenj (le kako naj bi dali ustrezne odgovore za izpostavljen problem, če ne bi vedeli, koliko je stal študij, kje živi, kakšen poklic opravlja, kam je letela...?!?) Če že, bi post bil napisan nekako tako:
...Po izkrcanju potnikov sem mu odredila pregled letala, ker sem jaz imela še nekaj drugih zadolžitev. Medtem sem na hitro preverila svoj videz v žepnem ogledalcu. Iz njega so me zamišljeno opazovale osupljive modre mačje oči. Iz prefinjene Pradine torbice sem vzela šminko ter si jo nanesla na svoje mehke, čutne ustnice. Tedaj pa se je vrnil v letelo, se vsedel na svoj sedež, me pogledal in poročal, da je vse v redu. Jaz sem ga pogledala, se mu nasmejala in se mu zahvalila. Rahlo sem se nagnila ter potresla z glavo, da so moji zlati lasje gosto vzvalovili. Njegov pogled je pričel drseti nižje... ITD user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 6:41:52   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1
malo se važiš? user posted image

Saj se ma za kaj važit user posted image No, Kapetanka kot kaže si v glavi zelo hitro rešla nastalo težavico. GLede na to da imaš tako pomembno funkcijo v RL (poklic), ti um deluje precej racionalno, sistematično in disciplinirano. Verjamem da ne bo problem ostati še vnaprej racionalen.

Am, si v LJLJ tudi kaj letela? Ali pa GPL? Mal me zanima kako je potekalo tvoje šolanje...lahk pa rečem da si za 60 000 € kr dokaj ugodno prišla skozi...vsaj glede na razmere ki trenutno vladajo v aviaciji.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 8:23:44   
superstar7
S ste ve opazle kdo te stvari sprašuje?user posted image

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 8:24:14   
superstar7

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Ne verjamem temu postu. user posted image


ALELUJAuser posted image

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 8:24:29   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: superstar7
S ste ve opazle kdo te stvari sprašuje?user posted image

Prva v kabini?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 8:35:38   
superstar7
Tale kabine še na sliki ni vidlauser posted image

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 8:36:37   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: superstar7

Tale kabine še na sliki ni vidlauser posted image
 

povej hitr! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?