|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:37:32   
nikolyna
Najprej vsem uporabnicam en lep poletni pozdrav!user posted image
 
Obupana sem. V ponedeljek 28. julija sem imela nezaščiten spolni odnos, tip je končal vame, zaščite pa nisva uporabila, kondoma ne, tabletk pa tako ali tako ne jemljem več odkar mi je bilo po njih slabo oz. sem se po njih počutila depresivno in žalostno. Stvar morda ne bi zvenela tako težka, če ne bi bila še tako mlada, v čez par dni bom namreč stara (šele) 17 let in za otroka absolutno ni pogojev, čeprav si ga na čase celo zaželim. Večkrat sem razmišljala o otroku, in imela obdobja, ko sem si ga zelo želela, ko pa zdaj pomislim, da se pod mojim srcem morda razvija majhno nebogljeno bitje me stisne pri srcu in postanem nervozna ter živčna. Strah me je, da sem morda noseča. Sam pr isebi eč ne vem kaj si sploh želim. Po eni strani si obupno želim imeti dojenčka, po drugi pa me je strah, ker vem, da sem za materinstvo še premlada.

Je velika verjetnost, da sem zanosila?? Pridig ne rabim, ker vem da sem naredila napako in jo res obžalujem pa še psihično sem čisto na tleh zaradi tega. Druga stvar je, da je moj tip precej starejši od mene in ne vem kako bi novico sprejel, sicer vem, da bi mi stal ob strani ampak se bojim njegovega odziva. Med nama je veliko let razlike in pogostokrat tudi razmišljava zelo v drugačni smeri. Ne vem kako bi sprejel novico.
Prosim pomagajte! Je veliko možnosti za zanositev?

Hvala za odgovore in lep pozdrav vsem,

Marina




< Sporočilo je popravil nikolyna -- 1.8.2008 21:39:24 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:38:54   
Udb
Kdaj si imela ovulacijo?

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:40:27   
Anonimen
Kdaj si imela pa nazadnje menstruacijo? Mogoče nisi bla v plodnem obdobju.
Pa zakaj nisi šla po tabletke takoj po odnosu oz 72 ur po tem greš lahko? A ne veš da obstajajo.
Pa o kontracepciji se pa le malo pozanimaj. Pa kondom. Sploh ker ne veš kje ga je vse že mel ta "tstarejši".

Drgač pa čez kkšn teden lahko že test narediš.

(odgovor članu nikolyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:41:41   
nikolyna
V bistvu sploh ne vem kdaj mam ovulacijo. user posted image sem imela od 19. julija pa do 23 julija, priti bi morala že prej vendar sem jemala tabletke, ker sem bila na morju, da sem prestavila user posted image  .

Je kritično??

lp

Marina

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:43:31   
Vrtnica79
SPET user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:44:58   
Anonimen
Hja....kar bliz ovulacije je blouser posted image

Naredi test čez kkšn teden. Druzga ti ne znam svetovat.

Pa vzemi to kot šolo. Da se ne bo zgodilo več nikol. Moreš met sebe tolk rada da boš pazla nase. Ne sam nosečnost, tud marsikaj drugega se lahko zgodi tako....

(odgovor članu nikolyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:46:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

SPET user posted image user posted image user posted image


Ok fak no.

Una kodrasta stvar v možganih je za uporabljat.

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:47:24   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: karin24



Pa vzemi to kot šolo. Da se ne bo zgodilo več nikol. Moreš met sebe tolk rada da boš pazla nase. Ne sam nosečnost, tud marsikaj drugega se lahko zgodi tako....




Mislim da je še ni izučilo. Preberi en moj post više- je link od januarja



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:48:01   
Vrtnica79
Aha, si me prehitelauser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:49:01   
Udb
OK, zastopim, da se to zgodi enkrat, ampak po "nikoli več ne grem seksat brez zaščite" stavku...

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:49:16   
nikolyna
Hja....kar bliz ovulacije je blo

Naredi test čez kkšn teden. Druzga ti ne znam svetovat.

Pa vzemi to kot šolo. Da se ne bo zgodilo več nikol. Moreš met sebe tolk rada da boš pazla nase. Ne sam nosečnost, tud marsikaj drugega se lahko zgodi tako....


Hvala za informacijo. Torej je kar veliko možnosti za zanositev... A ni to še malo prezgodaj, da naredim test že drug teden?? Ni ponavadi tako, da ga je treba narediti malo pred pričakovano user posted image ?? A če ga nardim že drug teden mi bo pokazal prav??

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:49:48   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

SPET user posted image user posted image user posted image


Evo ravno tole sem nameravala it sedaj iskat. Ker sem se spomnila, da sem na tako temo že naletela pred kratkim.

Kaj naj rečem? Nykolina, skrajno neodgovorno! Kaj več raje niti pisala ne bom, ker bi bilo prehudo. user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:52:43   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: nikolyna


Vem, da sem nardila full veliko neumnost, v tistem trenutku, ko sem šla seksat brez zaščite nisem mislila na nič, za to mi je zdaj full žal in nikol več ne grem v posteljo brez zaščite/ kondoma.





Kopirano iz januarske teme.


Eh, brezveze kaj drugega komentirat

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:53:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nikolyna

Hja....kar bliz ovulacije je blo

Naredi test čez kkšn teden. Druzga ti ne znam svetovat.

Pa vzemi to kot šolo. Da se ne bo zgodilo več nikol. Moreš met sebe tolk rada da boš pazla nase. Ne sam nosečnost, tud marsikaj drugega se lahko zgodi tako....


Hvala za informacijo. Torej je kar veliko možnosti za zanositev... A ni to še malo prezgodaj, da naredim test že drug teden?? Ni ponavadi tako, da ga je treba narediti malo pred pričakovano user posted image ?? A če ga nardim že drug teden mi bo pokazal prav??

lp


Ne vem če ti bo pokazal že prav. Mogoče.

Pa sam nasvet. Tolk stvari je pri 17 za počet. Žurat, kafetkat z prijateljicami, noret, bebca delat s sebe, v šoli šepetat pa listke pisat, na žurih do zjutrej noret.....resno, se ti ne zdi stran vržena leta ko študiraš o teh testih, nosečnosti, splavi? Sej tisto gumico pa hudiča res ni tako težko gor nataknt.
Pa pogledi si kkšn potek splava. Se ti pol mogoče to ne bo zdela več sprejemljiva kontracepcija. No vsaj upam.

(odgovor članu nikolyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 21:55:34   
nikolyna
Da razjasnim stvar: Jaz še NIKOLI  nisem seksala brez zaščite razen zdaj, ko naju je z fantom zaneslo. Tisti post pa je napisan v sestrinem imenu, ne bom zdaj obrazloževala cele njene zgodbe ampak toliko, da ne bo pomote! Ker sem že vidla napisano od neke uporabnice:spet! Ne, zame ni spet, prvič se mi je zgodilo, vem, da tudi tega PRVIČ ne bi smelo biti ma kaj morem zdaj je prepozno. Drugače sva s fantom zmeraj uporabljala zaščito-KONDOM.

lp

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 22:01:30   
nikolyna
SPLAV zame ni in ne bo nikoli "kontracepcija", je le izhod v sili, pa še to težko sprejmem, ker v končni fazi ubiješ nekaj živega. V teh trenutkih, ki jih preživljam nisem nikoli pomislila na splav, tako, da ne me obtoževati, da jaz jemljem to kot "kontracepcijo".

lp 

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 22:01:39   
silvya
Tudi, če se tole ni še nikoli zgodilo tebi in si pisala v sestrinem imenu bi se lahko na njenih napakah kaj naučila, ne pa da se moraš še iz svojih. user posted image

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 22:05:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nikolyna

SPLAV zame ni in ne bo nikoli "kontracepcija", je le izhod v sili, pa še to težko sprejmem, ker v končni fazi ubiješ nekaj živega. V teh trenutkih, ki jih preživljam nisem nikoli pomislila na splav, tako, da ne me obtoževati, da jaz jemljem to kot "kontracepcijo".

lp 


Nej .... zdej nimaš kaj narest. Počakaj in naredi test. In kot sm ti že napisala. Vzemi to kot šolo. Pa uživaj v brezkrbnosti najstništva(ampak z kondomomuser posted image ).

(odgovor članu nikolyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 22:38:54   
Rubin.
Jaz še NIKOLI nisem seksala brez zaščite razen zdaj, ko naju je z fantom zaneslo.


Ja in svizec zavije čokolado.

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 22:42:32   
Anonimen
sigurno si nosečauser posted image .čestitamo.pa bodi dobra mamica.drugič se pa zaštiti..lpuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 22:44:05   
drevozivljenja
ne razumem od kdaj 17 letnice zanima ta portal ringarajauser posted image ...ti se mal norc delaš,a ne?sramotauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 22:47:23   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.



Ja in svizec zavije čokolado.



A misliš tegauser posted image user posted image user posted image

user posted image




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 22:52:20   
Anonimen
kar napejuser posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prosim za pomoč!
1.8.2008 23:07:22   
massylou
IZVIRNO SPOROČILO: nikolyna


Pridig ne rabim, ker vem da sem naredila napako in jo res obžalujem pa še psihično sem čisto na tleh zaradi tega.


1. Ne bom ti pridigala. Še posebej zato ne, ker si sama tako prosila.
2. Možnosti za zanositev so 50:50. Če si beležiš menstruacije in imaš dokaj redne (recimo 2-3 dni razlik, lahko kak dan več), izračunaj, kdaj bi morala imeti naslednjo. Ovulacija se prične cca. 14 dni pred menstruacijo, a ker spermiji preživijo v ženskih rodilih do 5 dni, lahko torej zanosiž že, če imaš nezaščiten odnos okoli 19 dni pred pričakovano M. Natančno pa ne ve nihče. Ziher boš šele kasneje. Če imaš M na okoli 30 dni, si kar blizu.
3. Zanositev ni nujna, kljub ovulaciji, plodnosti obeh, nezaščite... je pa seveda kar možna.
4. Nujno povej svojemu fantu. Tudi če bo alarm lažni. To je stvar obeh. Naj ti bo v podporo.

Upam, da se vse dobro izteče. user posted image

< Sporočilo je popravil massylou -- 1.8.2008 23:09:57 >

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prosim za pomoč!
2.8.2008 7:25:28   
lelaval
a razjasnim stvar: Jaz še NIKOLI nisem seksala brez zaščite razen zdaj, ko naju je z fantom zaneslo. Tisti post pa je napisan v sestrinem imenu, ne bom zdaj obrazloževala cele njene zgodbe ampak toliko, da ne bo pomote! Ker sem že vidla napisano od neke uporabnice:spet! Ne, zame ni spet, prvič se mi je zgodilo, vem, da tudi tega PRVIČ ne bi smelo biti ma kaj morem zdaj je prepozno. Drugače sva s fantom zmeraj uporabljala zaščito-KONDOM.


Mogoče pa imate to "hibo" v družini - da prvič seksate brez zaščite. Ne vem, vprašaj mamo, mogoče je tako zanosila obakrat.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?