|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prsna črpalka
13.1.2005 14:47:05   
lol
Zanima me če ima katera električno PČ?Ali pa če vese kolikšna je njena cena v tujini in pri nas?
HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prsna črpalka
13.1.2005 22:51:32   
kimi
Mislim da je pri nas okoli 22.000sit samo bolj priporočajo ročno-vsaj meni so jo

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prsna črpalka
14.1.2005 8:15:02   
BARBARA R.
Aventova ročna je podn'.Ali sem pa jaz tako občutljiva in nesposobna.Meni je žal tega denarja.

:muca:

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prsna črpalka
16.1.2005 19:21:05   
Anonimen
Meni ročne niso nič vlekle....brez veze...
Pokliči raje v porodnišnico in se zmeni da ti jo posodijo za domov, dokler jo rabiš...v Mb imajo tako...če je prosta jo dobiš..plačaš pa nek mali znesek ne vem kolko je točno...

(odgovor članu lol)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prsna črpalka
16.1.2005 19:58:45   
mika
Jaz imem Aventovo ročno, pa je super, samo dobro jo je treba nsatavit.

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prsna črpalka
17.1.2005 16:01:24   
Petra P.
Tudi mi imamo ročno Aventovo. Mislim, da smo šli čez vse faze: od tega, da smo jo hoteli vreči vstran do tega, da je bila o.k., zdaj smo pa zadovoljni. Moraš pogrunatat trike (npr. tisto opno, ki pride na dojko moraš nujno namočit -po možnosti v toplo vodo - pred uporabo).

Pa še nekaj. Mi smo začeli pumpat, ko je bil mali star 2 tedna ali tri. Groza. Oba s partnerjem sva črpala mleko, bolelo je, bradavice so mi zatekle, mleka pa 10 ali pa 20 ml. To je bila res neumnost. Pol smo črpalko pospravili (najprej smo jo hoteli vreči vstran). Pri 4 tednih pa smo imeli malega v bolnišnici in takrat smo spet črpali. Ampak pri 4 tednih je situacija z mlekom drugačna. Da ne rečem kolikor hočeš. Pa bolelo ni nič več. V bolnišnici pa sem nekajkrat uporabljala tudi električno. Mi ni bila všeč. No, mogoče bo pa tebi sedla,

Petra.

P.S. Zakaj pa hočeš električno? A toliko črpaš?

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prsna črpalka
17.1.2005 21:46:31   
lol
To sprašujem za sestro.Pričakuje drugega otroka.Prvi jo je odstavil pri petih in si je do devetega skos črpala z aventovo ročno pa je rekla da ji bodo odpadle roke,zato sedaj sprašuje za električno.Rok ima marca.Če bi šla katera v avstrijo ali kam drugam bi jo prosila če pogleda za ceno in mi javi na privat. HVALA

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?