|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prsne črpalke in blazinice ta prsi
20.8.2004 8:23:01   
brinaa
Pozdravljene,
mi lahko prosim katera pove, katera prsna črpalka je bolj primerna. Na trgu je veliko produktov raznih proizvajalcev. Od Aventa sem zasledila dve vrsti, pri eni mleko iztiskuješ v nekakšne vrečke, pri drugi pa v flaško.

Kot drugo me zanima, kaj potrebujem takoj po porodu,
prsne blazinice, kreme za prsi...?

Kdaj so potrebni grelci in sterilizatorji za mleko?

Prosim ta izkušene, če mi malce razložijo zadevo,
lp Brinaa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prsne črpalke in blazinice ta prsi
20.8.2004 13:55:51   
Taša
No sama imam črpalko od Aventa-je zelo super-ko jo pogruntaš. Jaz sem jo z pomočjo forumk ker smo jo narobe sestavli:zmeden:.Aventova črpalka je samo ene vrste samo dodatki so drugi. Jaz ima to ko so zraven vrečke za enkratno uporabo. Lahko si namontiraš na črpalko tudi flaško. Pašejo vse flaške (aventove) na črpalko, tako da je vseeno katero kupiš. Verjetno boljše z flaško ker ti bo bolj prav prišlo.
Jaz sem imela v porodnišnici zraven prsne blazinice(jih nisem rabila, samo ko sem šla domov), ker mi je bilo boljše brez modrca. Sem si pa kupila bepanthen za razpokane bradavice pa bolj priporočajo lanolin, ki ga ni potrebno izpirat iz prsi, pred dojenjem.Če boš dojila grelca in pa sterilizatorja ne rabiš. Jaz če si slučajno izčrpam mleko v flaško in pije po flaški potem tisto flaško kar prekuham, tako kot so včasih to delali, ko še ni bilo sterilizatorja. :metulj:

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prsne črpalke in blazinice ta prsi
22.8.2004 14:11:17   
Nina Nana
Po mojih izkušnjah so najboljše blazinice od Johnson-a. Te potrebuješ kar kmalu, verjetno že v porodnišnici, kremo dobiš tam, za doma pa si kupi lanolin, je dobra in ni je potrebno izpirati. Prsno črpalko pa morda sploh ne boš potrebovala, zato si je jaz na tvojem mestu še ne bi kupila, lahko si jo kupiš kasneja.
To so moje izkušnje, upam da ti bodo pomagale!
LP:sloncek:

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prsne črpalke in blazinice ta prsi
22.8.2004 22:04:48   
frutka_
Jaz imam črpalko od Chiccota in je v redu! Morda si jo res raje kupi po prihodu iz porodnišnice, ker je v porodnišnici ne boš mogla uporabljati, če boš dojila, ker se običajno bradavice zaradi nenehnega draženja ranijo in takrat črpanje odpade!
Jaz sem Aventove vrečice kupila posebej in potem pač iz pumpice prelijem v vrečke in dam zamrznit!
Prsen blazinice so fine od Johnsona in Fixies, ki so polovico cenejše kot Johnsonove.
Meni so priporočili kremo za prsi Linola Multi Mum, ki je ne rabiš spirati pred dojenjem. Res je super!!!

Grelca še do zdaj niti enkrat nisem potrebovala, ker polno dojim.
Steriliziram pa s prekuhavanjem. Baje, da lahko steriliziraš tudi v mikrovalovki na 850 za 5 minut. Nisem še poskusila.
Če boš dojila itak ne boš potrebovala stekleničk ampak morda samo eno za mleko!



(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prsne črpalke in blazinice ta prsi
26.8.2004 23:48:15   
Ezi
Kot so že druge punce napisale,
malo počakaj predno kaj kupuješ, ker ni nujno, da boš vse potrebovala.
Jaz imam Aventovo prsno črpalko in sem zadovoljna z njo, čeprav je ne uporabljam veliko, le takrat, kada se nabere oz. ostane preveč mleka. Tiste vrečke so fajn, da daš lahko zamrznit.
Grelec in sterilizator boš potrebovala v primeru, če ne boš dojila, pa še to lahko narediš kar doma, pogreješ v vodi oz. prekuhaš, pa je.
Nekaj prsnih blazinic pa si le vzemi že v porodnišnico, za vsak slučaj. Nekatere jih že tam potrebujejo, nekatere ne.
Mogoče boš rabila kremo(najverjetneje kakšen teden, dva, če boš dojila), mogoče nastavke, ampak na vse to lahko počakaš in kupiš, ko boš potrebovala. Pa potem nekoga pošlješ v trgovino :)

Pozdravček, Ezi:racka:

(odgovor članu brinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?